препоръчайте ми пудра ?

  • 5 842
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 401
Откакто започна да си купувам хума за маска на лицето и видях, че на кутията пише, че може да се използва и за пудра - ползвам само хума - нанасям я на лицето с дунапренено тампонче. Много съм доволна, а пък нали хумата по принцип си е антибактериално средство.

много интересно-това не го знаех Simple Smile а слагап ли крем под хумата ,и не седи ли мн бяло лицето?а всяка хума ли става или някоя специална

# 16
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
Откакто започна да си купувам хума за маска на лицето и видях, че на кутията пише, че може да се използва и за пудра - ползвам само хума - нанасям я на лицето с дунапренено тампонче. Много съм доволна, а пък нали хумата по принцип си е антибактериално средство.
или по-скоро, не става ли леко сиво-зелено? newsm78

# 17
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Е,това за първи път го чувам! ShockedНа коя фирма ти е хумата? Rolling Eyes

# 18
  • София
  • Мнения: 4 751
E, тя качествената хума си е бяла, доколкото знам... ама много бяло става сигурно Rolling Eyes брашняно направо  Thinking

# 19
  • Мнения: 6 164
Манхатън е добра, ама защо лятото пудра? Confused

# 20
  • Мнения: 661
и аз ползвам на манхатан антибактериалната. много съм доволна.

# 21
  • Мнения: 35 968
доволна съм от компактната на Манхатън и прахообразната на Орифлейм

# 22
  • София
  • Мнения: 3 328
Още един глас за антибактериалната безцветна пудра на Манхатън. Моята има и някакви блестящи частици - кожата стои леко като сатенирана, като се нанесе пудричката Rolling Eyes
Добри са и пудрите на Дебора /италианска марка/ - леки са и не дразнят кожата /последното - като собственик на изключително чувствителна към декоративна козметика кожа/.

# 23
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Констанс Карол, ползвам я от 13 години!

# 24
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Още един глас за антибактериалната безцветна пудра на Манхатън. Моята има и някакви блестящи частици - кожата стои леко като сатенирана, като се нанесе пудричката Rolling Eyes
Добри са и пудрите на Дебора /италианска марка/ - леки са и не дразнят кожата /последното - като собственик на изключително чувствителна към декоративна козметика кожа/.
Ох, аз като собственик на една такава никаква кожа да кажа, че от манхатън се изривам ooooh! Сега се чуде между Исадора и Лореал , а каква е тази дебора май съм виждала по магазините  newsm78 каква и е цената? Че не ми се дават повече от 30-35лв  Crossing Arms
Сестра ми хвали макс фактор, ама аз много не я тача тази марка, само спиралите са хубави, фдт и пудрите не ми харесват  Naughty

# 25
  • Мнения: 429
и аз отскоро съм с манхатън антибактериялна и съм много доволна. Ползвам я понеже съм с мазна кожа и матира чудно.
Ще пробвам следващия път тази с блестящите частици

# 26
  • София
  • Мнения: 3 328
...каква е тази дебора май съм виждала по магазините  newsm78 каква и е цената?...
Ето за това говоря - , само че моята е номер 29 и капачето е със съвсем малка разлика в разположението на надписите и има символа на марката - предполагам, че са променили външния вид. Ето и сайта на Дебора: http://www.deborah.it/italiano/siamo/index.htm
Да допълня само, че цената е съвсем прилична - аз я купих преди година време за 9 лв. от магазин в центъра на София.

Последна редакция: чт, 12 юли 2007, 12:45 от Karimma

# 27
  • София
  • Мнения: 9 478
Хм, стига, бе-хума на лицето.. Stop
Хумата е прекрасно почистващо и антибактериално средство за лице и комбинирано с кисело мляко или розова вода върши идеална работа за почистване на лице, ама чак за пудра на лицеееееееееее. Не! Stop Naughty

Да пудрата и хумата съдържат и двете талк, но приликите са само до тук.
В пудрата са вложени и пигментни вещества и светлоотразителни компоненти, които прилягат и се съчетват с тена на лицето и определено подобряват излъчването или матират тена. Но, естествено това не може да се очаква от хумата. Wink
Хумата няма приложение в декоративна козметика. Освен, ако не целите брашнен ефект. Wink
Пък, който иска, нека си слага, каквото реши по лицето.... Wink

# 28
  • Мнения: 1 149
Моята кожа е суха ама при това хвалене на тази антибактериална  пудра.....дали да я пробвам с тази  моя кожа?А под пудрата ФДТ да слагам ли? Я знаещите да раздуят.Благодаря предварително  bouquet

# 29
ако искам по-добро покритие слагам фдт,но напоследък слагам само от пудрата през деня и стои добре.

Общи условия

Активация на акаунт