Диета "Японско чудо" - 8 част

  • 13 335
  • 283
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 285
Миранди с теб съм! А и с останалите мацки тук Hug Надявам се да няма прегрешения и накрая резултата да е добър. Стартирам от 91кг  Embarassed тази сутрин.Мисля да не се качвам на кантара до края на диетата,макар да знам че ще ми е доста трудно.

# 226
  • Мнения: 3 647
ANGYA къде се губиш днес хайде бързо на отчет   smile3533[/center]
Twisted Evil бях до университета
отчет  о тук
една чепка грозде, Embarassed две яйца и  пържени тиквички Embarassed Embarassed

# 227
  • Мнения: 1 169
ANGYA къде се губиш днес хайде бързо на отчет   smile3533[/center]
Twisted Evil бях до университета
отчет  о тук
една чепка грозде, Embarassed две яйца и  пържени тиквички Embarassed Embarassed

Кви са тия тиквички бе Shocked нещо не се свързват с пейзажа  piasyk
Е нищо де няма да се отказваш нали  Mr. Green Crazy
Оф добре, че се появи липсваше ми  Heart Eyes
Да попитам нещо: стриктно спазване значи ли, че задължително на едната вечеря трябва да ям мляко + салатата с шунка-че млякото не ми се връзва с месото по РХ, пък и не го обичам особено?

Ами стриктно да трябва, но не пречи да ги разделиш губиш само храна нищо друго  bowuu Wink

# 228
  • Мнения: 3 647
ANGYA къде се губиш днес хайде бързо на отчет   smile3533[/center]
Twisted Evil бях до университета
отчет  о тук
една чепка грозде, Embarassed две яйца и  пържени тиквички Embarassed Embarassed

Кви са тия тиквички бе Shocked нещо не се свързват с пейзажа  piasyk
Е нищо де няма да се отказваш нали  Mr. Green Crazy
Оф добре, че се появи липсваше ми  Heart Eyes
е днеска  на обяд  бях на плод и зеленчук  Embarassed тиквичките  там влязаха
 Mr. Green bowuu
 аз този  път малко през просото я правя
 Crossing Arms само аз ли се отчитам какво съм яла

# 229
  • Мнения: 1 169
е днеска  на обяд  бях на плод и зеленчук  Embarassed тиквичките  там влязаха
 Mr. Green bowuu
 аз този  път малко през просото я правя
 Crossing Arms само аз ли се отчитам какво съм яла


Хайде и аз на отчет
За обяд 2 яйца половин краставица и малък домат
Сега заминавам да си направя вечерята  Crazy

# 230
  • Мнения: 3 647
GlaDneSS така по  може  bowuu
викам само аз ли се излагам да си признавам и то  без бой Whistling
galka_portokalka и аз навремето  стартирах със скромните 90 кг Flutter и си  мислех че и  5 не мога да сваля ама  до тук се справям добре  -  бавно но славно  Hug Hug
maple leaf да не си вегетарианка или еврейка( евреите не смесват млечни и  месни  продукти), извинявам се за наглия въпрос де  Embarassed
Миранди ще умуваш ли още или я почна newsm78

# 231
  • Мнения: 6 958
Добър вечер момичета   bouquet

Отчет:

2 яйца
салата (домати, краставица, лук, малко зехтин) + пилешка пържола около 150 гр.
2 л. вода
3 чая Инхуа
3 кафета еспресо

ANGYA, GlaDneSS, galka_portokalka да разбирам, че само ние сме тук в темата за в момента  newsm78

Лека вечер   bouquet

# 232
  • София
  • Мнения: 285
Добър вечер и от мен! Засега всичко е по план. Сутринта изпих двойно кафе без захар,което си е истинско геройство като се има предвид,че мразя кафе,а когато го пия е поне с две супени лъжици захар #Crazy На обяд,т.е. към 15ч хапнах и яйцата-стриктно без сол.Преди малко ядох домати,краставици,пилешко филе около 150-170гр на тиган без олио.

# 233
  • Мнения: 1 169
Ами и аз да си кажа манджуту за тая вечер
пилешко филе на скара с малко черен пипер 130гр. и салата от 2 малки домата и 1 краставица - 500 гр.  Blush Crazy
И съм много доволна  Mr. Green

# 234
  • Мнения: 3 647
 Twisted Evil hello  Японски  мацки
 Cry кантара не мърда убедително  Cry Cry
но всякаш е м/у75/76 Whistling

# 235
  • Мнения: 523
Не се предавай ANGYA при всеки има периоди на задържане! Hug А пък и ако не е електронен съвсем не можеш да си сигурна колко си точно!Дерзай смело и не се усланяй на кантара!Мери се и на сантиметри!  bouquet

# 236
  • Мнения: 3 647
Не се предавай ANGYA при всеки има периоди на задържане! Hug А пък и ако не е електронен съвсем не можеш да си сигурна колко си точно!Дерзай смело и не се усланяй на кантара!Мери се и на сантиметри!  bouquet
ммм  абе уж така гледам да правя ама докато стана и със скокнала на кантара Embarassed
*=*KиСчЕ*=* ти от днес ли си  на японското
или си  яправила преди  newsm78
 Hug Hug мерси за милите думи

# 237
  • Мнения: 523
Не се предавай ANGYA при всеки има периоди на задържане! Hug А пък и ако не е електронен съвсем не можеш да си сигурна колко си точно!Дерзай смело и не се усланяй на кантара!Мери се и на сантиметри!  bouquet
ммм  абе уж така гледам да правя ама докато стана и със скокнала на кантара Embarassed
*=*KиСчЕ*=* ти от днес ли си  на японското
или си  яправила преди  newsm78
 Hug Hug мерси за милите думи

Не не съм от днес от утре или от събота ,сега карам диета на мляко с нес и плодове-моя си измислена! JoyА иначе и аз като теб веднага като стана и се качвам на кантара yes и много пъти ме е разочаровал и ме е демотивирал и аз съм се отказвала  Banghead,но не трябва ,защото кантара може да греши,но видимо и на см да сваляш!Няма начин да гладуваш и да не слабееш! NaughtyВеднъж карах 8дни на плод и чай,бях адски стриктна и умрях от глад и като се качих лелее умрях само -1  tantrum Rage Rageи какво като се наядох едно хубаво и опаа изчезна и -1 и стана +2  smile3511така че не се отказвай!Нали затова сме тук ,за да се подкрепяме Two Hearts и заедно да успеем! familyВажното е да сваляш дори и -100гр ,но да си минус! newsm10

# 238
  • Мнения: 3 647
*=*KиСчЕ*=* много си права мила
 Twisted Evil никакво отказване няма да има  - аз сега по трудно свалям ама дори и за 14 дена да сваля 5 кг  пак  ще съм доволна  Flutter Flutter
ще те  чакаме от  събота  Laughing от  1ви  смяташ да почваш - нов месец, нов късмет
 bowuu bowuu  bouquet

# 239
  • Мнения: 523
Миранди ,Гладнес,Галка къде сте?Как върви режима!Резултати има ли? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт