Какво да нося за секцио в Шейново?

  • 2 471
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 111
от къде се купуват тези превръзки за родилик и толкова ли са по-различни от нощните например? и в бебешки магазини питах, и в аптеки - навсякъде ме гледат като гръмнати и ми предлагат обикновени превръзки.

Потърси в санитарните магазини.

# 16
  • Мнения: 91
те са като памперс , но  без ластик Joy със сигурност ги продават и във двете аптеки около Шейново, там също ги има и лепенките, те си знаят    smile3521

# 17
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 418
Колкото и да се приготОВЛЯваш, все нещо ще забравиш -- то ПРЕДраждането си е паника.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Добри съвети са ти дали момичетата, но като начало не трябва да носиш НИЩО, освен себе си и един GSM, за да разгласиш новината, а и за да убиваш време в реанимаЦИОННАТА.  hahaha

Останалото са липси, които по-късно могат да бъдат попълнени от нетърпеливите ти близки.  Hug

 newsm23 и аз раждах в Шейново...

# 18
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 418
Документите са извън всякаква дискусия.  bowuu  (Аз например никъде не ходя без лична карта,) а останалите необходими папири са ти ги набили в главата  bash, пердполагам.

Оф, как забравих и аз да ти пожелая безстресово секцио, бързо възстановяване и да си гушкаш слънчевото бебче!! (а, и да те хване упойката, пу-пу  Mr. Green)

# 19
  • Мнения: 814
 Извинете за невежеството, ама искам да ви питам- откъде се купуват тези бикини за еднократна употреба?

# 20
  • Мнения: 91
не съм съгласна че със лигнин ще е по-удобно, иначе във Шейново го осигуряват,а не ми направиха забележка за превръзките  Simple Smile ,така че смело.Бикини може да потърсите във аптеките , една от мацките беше си  ги купила от Малечко newsm78. на мен ми ги осигури свекито (тя е аптекарка)  Peace

# 21
  • Мнения: 4 111
Извинете за невежеството, ама искам да ви питам- откъде се купуват тези бикини за еднократна употреба?

Аз писах по-нагоре, но ще повторя - от санитарните магазини!
 Купих си пакет от 10 бр, останалите ползвах вкъщи през нощта на първата редовна менструация. Санитарни магазини има покрай болниците (и не само).

# 22
  • София
  • Мнения: 3 679
Сетих се и още нещо - фотоапарат да снимаш бебчето  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт