Любими български...

  • 16 157
  • 131
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 251
Веселин Прахов ли беше в "Куче в чекмедже", дето мъкнеше постоянно една жаба и я предлагаше Laughing ? Показал я на леля си Николинка и тя извикала от радост Simple Smile
И Вачков Heart Eyes като викаше, че петелът бил женски, като го зовеше Мария в "На всеки километър" ... Лошо, Каишев, лошо...- великата фраза на Велински. Mr. Green

# 16
  • Мнения: 2 070
Любимите ми филми са "Опасен чар"
и "Оркестър без име". Наизуст ги знам!
Обичам всички, които играят в тези филми!
Никога не ми омръзва да ги гледам. Оргазмувам!
Ето малко пасчета от "Опасен чар".

Ох да! А момента, когато сваляше учителката, имаше едни заучени фрази, едни култови подскачания около нея от едното на другото краче... Аааа, падам.

ДеВанче, ето какво съм пропуснала - Лавина

# 17
  • София
  • Мнения: 4 867
Сантиментално съм обвързана с филма "Меги" и завинаги съм пленена от косата на актрисата.  http://bghub.eu.org/cgi-bin/movie.pl?movieID=350

Харесвам Петър Слабаков. Как се казваше филмът, в който той беше убеден, че жена му си е изгубила обицата, докато му е изневерявала? Като почина бабата, той намери обицата в кладенеца....

"След края на света" - всички сцени от "миналото" ме изпълват с топлина и носталгия.

# 18
  • Мнения: 589
Сантиментално съм обвързана с филма "Меги" и завинаги съм пленена от косата на актрисата.  http://bghub.eu.org/cgi-bin/movie.pl?movieID=350

Харесвам Петър Слабаков. Как се казваше филмът, в който той беше убеден, че жена му си е изгубила обицата, докато му е изневерявала? Като почина бабата, той намери обицата в кладенеца....


Сериала е "Дом за нашите деца"
   А  "Покрив" помни ли някой? С Петър Слабаков и великата Пепа?

# 19
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
"Топло". До момента, в който видях рекламата с неговата пародия.

Има един филм, който никога не разбрах, макар много да се старах - "Адио, Рио". Сигурно пропускам нещо...

# 20
  • Мнения: 3 423
"Двойникът" - "Ще ги наредим така: роднина-милиционер, роднина-милиционер" - Георги Русев
оф, много са, спирам
Роднина-милиционер е от "Опасен чар".
Като щерката "Стига простотии, бе, тате" се зажени.

Двойникът е за доцент Иван Денев. Друг филм.

# 21
  • Мнения: 4 555
Филип Трифонов в "Момчето си отива"
Hug Flutter

# 22
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
"Дом за нашите деца" май е единствения сериал, който съм харесала. Знаете ли какво стана с Елжана Попова? Живееше в Италия, май.

# 23
  • Мнения: 109
Какво стана с него, каква е съдбата му?
Съдбата му не знам каква е, но визуално се развали.
http://sqd.ru/files/p/as2.jpg
Поостаря момчето, но гласът му си е все така убийствено секси. Даже и в тъпата реклама на вивател пак си личи, че е класен( за мен) актьор.
Георги Русев  във "Вчера" как обясняваше, че няма нито един кариес. Велико.

# 24
  • Мнения: 2 070
Тъкмо се сетих за Дом за нашите деца и вие сте го допълнили.
Адио Рио също е с Ваня Цветкова.

От новите - Писмо до Америка, но не мога да дам коннкретна ситуация...а, сетих се - героят тъкмо беше пристигнал в селото - Пирин ли беше - отби се в една къща да пита за бабата или за сина и, не помня - там го посрещна една много красива девойка, май с дете беше, която се преоблече май, флиртува с него и му предложи да го почерпи с мед...

Аз затова казах всичко с Тодор Колев, защото са много и ги бъркам.

# 25
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Хаха, и Пурко от "Господин за един ден". Или се обърках? Нали Пурко гледаше онова вечно гладно прасе от Странджанска намсикаква порода?

# 26
  • Мнения: 2 070
Също и Константин Коцев ли беше бащата на Манол и Караибрахим... слънчевия бял брашнян дядо...

# 27
  • Мнения: 84
Апостол Карамитев - всички филми с него ми харесват.

# 28
  • Мнения: 2 070
Хаха, и Пурко от "Господин за един ден". Или се обърках? Нали Пурко гледаше онова вечно гладно прасе от Странджанска намсикаква порода?

даааа   Joy

# 29
  • Мнения: 1 895
"Якиме, хайде да забегнеме" - Надя Тодорова в Дами канят
Георги Русев навсякъде където се е появил  Peace
Веселин Прахов - особено в Търси се съпруг за мама
Момиченцето от История с куче без куче, което обясняваше на малката руса фукла,че се казва Боабабка Laughing
Топло, Вчера, Оркестър без име, Да обичаш на инат, всичко с Тодор Колев, сценката със странджанския слон в Господин за един ден, Апостол Карамитев и Георги Калоянчев в тандем в Специалист по всичко, сцената с ухажването на Нелитата, и желанието на девойката да го почерпи с конфитюрче или компотче Laughing
Време разделно - доста сцени. Златина Тодева в Мила от Марс,
абе...много са, готина тема Peace

Общи условия

Активация на акаунт