За чаршафите, ама малко по-различен въпрос

  • 15 938
  • 266
  •   1
Отговори
# 15
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 464
Хич не ме притеснява, че днес от към главата ми е тази част, която вчера е била при краката ми. Мия си краката редовно Mr. Green

И аз така, не бях чувала за "маркировка" на шаршафите или калъфа на завивката..

Последна редакция: вт, 10 юли 2007, 17:13 от Kally

# 16
  • Мнения: 1 427
Неам думи! Shocked
Таз тема ме засрами-ми не си отбелязвам, щот най-обичам да си лежа на краката....аромата, който оставят по чаршафа ми действа приспивно-вечер така се унасям! Rolling Eyes

# 17
  • София
  • Мнения: 2 437
Ами, нее...знам си- жълтичкото от сополките е горе, черничкото от крачката е надолу  Joy
Простете, но не се сдържах.

Напоследък, понеже съпружето много често взе да ме обвинява, че го отвивам и си стискам ъгълчето с етикетчето на юргана. Но го правя за самозащита нощно време, защото иначе не ми вярва Crossing Arms

# 18
  • София
  • Мнения: 3 421
Чувала съм, че много хора го правят. Аз не отбелязвам.
Но пък не виждам нищо кой знае колко странно в това.

# 19
  • Мнения: 1 311
Долният чаршаф се маха като се пере, иначе не го събирам от леглото. Горния си има дупка за одеяло (олекотена завивка) в долния край. 
Обикновено детето като идва през нощта при нас и си ляга в долния край на леглото, където са ни краката. Горкото  Joy Joy Joy сигурно аромата го приспива  hahaha hahaha hahaha

Не си отбелязвам. За belinda  - въртим се и понякога поне един чифт крака са върху възглавницата  Embarassed

# 20
  • Мнения: 46 526
Не ми е хрумвало Simple Smile
Пък и особено лятото по цяла нощ си въртя чаршафа, по дължина, по ширина, остана и да ставам да светна за проверка на бродерията  Crazy

# 21
  • Мнения: 1 107
Ох, момичета убихте ме с тази тема! Но все пак да сме толерантни -всеки да прави това, което смята за правилно, аз лично не правя такова нещо-дори не ми е идвали на ум да отбелязвам  горе и дол на чаршафите. Само гледам да не ги сложа обратно-със щампата отдолу, че има едни бледи цветенца-малко трудно ги различавам. Grinning

# 22
  • Мнения: 2 922
остана и да ставам да светна за проверка на бродерията  Crazy
hahaha

Не съм се сещала за подобно обозначаване Laughing

# 23
  • Варна
  • Мнения: 25 252
И аз не отбелязвам.

# 24
  • София
  • Мнения: 618
Нямаме обозначения   Simple Smile

# 25
  • Мнения: 236
Едно време сестра ми го правеше и аз покрай нея. /спяхме на едно легло/ Само не бродираше, а пишеше едно К, за крака, в ъгълчето на чаршафа. За съжаление, вече го нямам този полезен навик. Разсмяхте ме, не се бях сещала от години. Joy

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
майка ми продължава да отбелязва кое е на краката и кое на главата.
Аз също - циповете са ни на краката, освен това често преспиващите у нас гости- родителите ми, сестра ми, кумовете си имат отделено само за тях спално бельо.
Хич не ми се вижда странно Crossing Arms

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 4 726

Е, не, сега ако дойде някоя чистофайница и напише, че всеки път след...нали...си сменя чаршафите, ще се самоубия от срам Crazy
Сигурно на пода става тая работа ,върху специално предназначено за целта одеало.То пък,от своя страна,бива изпирано и изгладено и преди и след....ъъъ..таковата.На одеалото краищата също са обозначени. Joy
Позволи ми да те поправя:
гумено одеало, за по-лесно почистване Twisted Evil

И аз не си бродирам чаршафите и калъфите (те пък са с копчета в единия край, така че най-често копчетата са при краката), но ние сме си мърльовци вкъщи, както всекидневно се убеждавам, четейки форума Laughing

# 28
  • София
  • Мнения: 903
Не ги бродирам, но на всеки комплект имам "белези", по които си познавам кое е откъм краката, и кое откъм главата. Просто колкото и да си мие мъжът ми краката, му миришат и не е особено приятно да си сложа този край на чаршафа под носа ( буквално).

# 29
  • Мнения: 2 609
Е, тази тема ме разби.....тотално..... #Crazy ooooh!
За протокола- НЕ! Stop

Общи условия

Активация на акаунт