Във Свети Лазар ме излъгаха за триизмерен ехограф!

  • 19 541
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 219
Нали говорих със доктора-Николов-именно негови бяха думите че бил триизмерен но понеже не отчитал в реално време не бил истински триизмерен.Е как така аджеба-то или е или не е?!
За мен просто лъжат чисто и просто да вземат парите на хората..и поне са "тарикати" добре че ги разбрах овреме какви са,преди да родя там както мислех.
Николов-088/8581810

# 16
  • Мнения: 5 539
Не се ядосвай Hug
Прегледът ти фетална морфология ли се водеше?
Защото ФМ се прави на 2Д и снимките са подобни на това, което си показала.
3Д и 4Д са повече за шоу на бъдещите родители. Ако са гледали и мерили подробно бебчето ти /тоест правили са ФМ/, значи си струва 80-те лв. Peace

# 17
  • Мнения: 219
Да прави му измервания,но въпроса е защо ми го представи като триизмерен,затова ме е яд,че използва че някои  хора не разбират кое е 2Д и 3Д.
Не се водеше ФМ а просто исках да го видя на триизмерен принципно.

# 18
  • Мнения: 802
Обадих се преди 5 минути-нямали представа.
Прегледа на 3D live бил 200лв,на 3D обикновен-80,изрично я питах говорим за триизмерен нали за този от 80лв и тя каза,да триизмерен е,на въпроса ми,защо на снимката ми от прегледа пише че е от дву а съм си платила за три измерен тя каза "ми нямам представа".

току що се обадих на доктора все едно исках да си запиша час при него и го попитах на какъв ще ме гледа ?
той каза - на 3 де ! няма проблеми !
казах му че ме е насочила една приятелка която е била при него, но на нейната снимка пише 2 де .
той ми обесни, че снимката е правена на 2 де щом пише така !
а на 3 де лайф струва 200 лв.

аз до  сега не съм чувала такава цифра  newsm78
може би не съм добре запозната - не знам   newsm78

# 19
  • Мнения: 219
да де на 3де неистински ми е снимката  Grinning

Явно 3Д е 200 лв а двуизмерния усилено го пробутват за триизмерен,кокошкарски истории на дребно.

Последна редакция: вт, 10 юли 2007, 17:29 от Moonlight

# 20
  • Мнения: 374
Не знам дали ще ти е от полза, но когато аз бях бременна и ме гледаха на триизмерен ехограф,  понеже още беше нов апаратът и докторът се опитваше да го настрои, постоянно превключваше от 3D на 2D-образ и обратно. Може би просто снимката ти е на 2D  newsm78

# 21
  • Мнения: 219
Е че то и там на монитора изглеждаше по абсолютно същия размазан и неясен начин. Shocked newsm78 newsm78
Даже на тая снимка е добре,имам и още по-неясни.

# 22
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
ето снимки от 3Д ехограф



... Беше си черно бял, само кръвопотокът беше оцветен. ...

Това, с което се вижда цветен кръвопотокът е Доплер.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 524
200лв. е пладнешки обир. Смени доктора. При най-големите имена прегледът струва най-много 80лв.
Ето снимка от 18-та г.с.

Правена е при Мазнейкова по време на ФМ прегледа, имам около 10-12 пози, и четри видеоклипчета, самият преглед се прави на 2д, другото наистина е само атракция за нас, но тоз откачалник не може да ти иска 200лв.
Сега ми се наложи да ходя на доктор в друг град и попаднах пак на ФМ специалист, та сега пак си имам нови снимки и клипчета на 3Д и 4Д ама не съм ги качила още и струваше 30мин преглед само 70лв.

# 24
  • Мнения: 219
През цялото време нито веднъж не видях да се появява подобно изображение а все като това на снимката от темата ми.Значи и да е превключвал отпада за жалост.Не мога да повярвам че дотолкова издребняват да лъжат хората,е така се отказах да раждам при тях и да им дам 2500,ще си раждам във Вита.Както четох из нета надписвали и при раждането често,така че ми е ясно за какво става въпрос..

# 25
  • Мнения: 526
Тия за 200 лева явно се опитват да пробутват 3Д преглед,като го представят за кой знае какво,и хората като не са просветени...Направо се възмутих.То бива,бива,ама чак толкова!

# 26
  • Мнения: 219
Затова си едитнах и заглвието-да се знае за какво става въпрос ида няма други излъгани поне които го видят.

# 27
  • Мнения: 22 545
Това си е снимка на обикновен 2Д ехограф.
По принцип 3Д ехографите също правят такива снимки, но правят и от другите, на които образа е много по-ясен.

# 28
  • София
  • Мнения: 3 099
От Св. Лазар може да се очаква... Това не е болница в буквалния смисъл! 5-звезден хотел - нищо повече.

# 29
  • София
  • Мнения: 1 877
Е това е направо нагло!!! Ако беше отишла за ФМ, както и да е, но при условие, че отиваш специално на 3Д - НЕДОПУСТИМО Naughty. Много много лошо говори за клиниката и според мен трябва да се раздуе!!!

Общи условия

Активация на акаунт