Налага се да правя цветна снимка, не знам нищо по въпроса.

  • 1 410
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 572
Аз звънях в клиниката да питам за конкретния случай. Уви момичето не беше сигурно, то и как да е по телефона без преглед де  Mr. Green
Препоръча ми, за да не се чака ред при Стаменов, да я запиша при Персенска - просто за преценка дали ще я поемат.  Но ако отиде при Персенска /това ще е Септември/, ще изгуби още месеци от "пропуснатия" ред при Стаменов. Днес дават часове за 29 Март, а Септември ще и дадат за .... кой знае кога....
Затова питам и вас "препатилите", защото тук обменяте много важна информация ... и търся да попадна на подобен случай.

# 16
  • Мнения: 939
Запази й час за Стаменов и за Персенска. Ако няма нужда после от Стаменов - ще се обади и ще го освободи. Не е толкова трудно.

# 17
  • Мнения: 1 950
Мишинката го е казала правилно, записва час за д-р Стаменов за март, записва и за д-р Персенска за септември.
Успех на приятелката ти  bouquet

# 18
Здравей,
Аз не съм пациентка на въпросния лекар, но мога да препоръчам друг, на когото съм много благодарна за човешкото отношение и внимание. Става въпрос за Проф. Стамболов от 2-ра в София. Там ако си здравно осигурен, нямаш проблеми. Аз постъпих в 8 сутринта и към 13 бях на път за Бургас. Работят със здравната каса, а лекарския екип е невероятен! Не съм роднина на някой от тях:-)) Просто след толкова обикаляне по болници, това бяха хората, които ме накараха да повярвам, че все още има истински хора сред лекарите. След това ми направиха и пластика, а сега вече "имаме разрешение" Party  и започваме да опитваме късмета си с моята любов Peace

Ако искаш, мога да ти дам координати

Общи условия

Активация на акаунт