Давате ли нещо на децата си за подсилване на имунната система?

  • 61 688
  • 144
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 7 097
Не, нищо не й давам. Малко съм скептична относно ефекта  Thinking

# 106
  • Мнения: 5 183
Яде портокали, мандарини и ябълки с кеф, оби4а и грозде.
Друг плод трудно мога да го накарам да вкуси.
Но ябълки може да яде с килограми.
Зимата давам детска ехинацея - екстракт от корените май  newsm78 - те4на е.

# 107
  • Мнения: 5 468
Зимата давам детска ехинацея - екстракт от корените май  newsm78 - те4на е.
Е такова моето ще пожела да близне, накрая му мина срока и го хвърлихме. Иначе съм чувала много добри отзиви за ехинацеята.

# 108
  • Мнения: 5 183
Зимата давам детска ехинацея - екстракт от корените май  newsm78 - те4на е.
Е такова моето ще пожела да близне, накрая му мина срока и го хвърлихме. Иначе съм чувала много добри отзиви за ехинацеята.


Ню, тази е уж с вкус на ябълка, но пак пише 4е е с тръп4ив сепецифи4ен вкус и устата и езика изтръпвали. Но Томи знае, 4е щом трябва, зна4и ТРЯБВА. Мръщи се, но пие и веднага след това си търси вода. Аз не съм я опитвала.
КАК така ще я хвърлите? Каъо не я иска детето, ползвай я ти.

# 109
  • Мнения: 703
Мама Тин, аз също отскоро се запознах с продуктите на ФЛП и засега съм много доволна Grinning
Може ли да ми кажеш кой спрей пръскаш в гърлото, защото аз засега съм взела от Активатора и пръскам но в нослето, понеже и ние започнахме да имаме проблеми с третата сливица. Сега съм го разредила обаче с физ. р-р, защото иначе много пищи, явно боли...А прашеца откога го даваш, аз скоро го почнах но по 1/2 таблетка и то от време на време? И последно- кое алое пиете? Аз мисля сега да почваме с боровинките, но се чудя дали ще свикне с вкуса, дано е приятно. А за пръскането в гърлото мен лично ме е страх, защото съм чувала от доктори, че до 3 години има опасност да се пръска директно в гърлото, затова пръскам в нослето.
Благодаря ти Grinning

# 110
  • Мнения: 3 410
Мона, за пръскане в гърлото се използва Алое Фърст - има малки шишенца от по 50 мл, които са много удобни за пръскане. Имам позната педиатърка в Мед академия и тя спокойно препоръчва и на малки деца да им пръскат в гърлото, не се притеснявай да пръскаш. Боровинките е напитката с алое , която най - много се харесва от децата, приятна и сладичка е( и все пак въпрос на вкус - някои смятат че е много сладка). Моите деца я предпочитат. Щом имаш активатор един път дневно слагай по един капкомер в носа - много ще помогне в борбата с третата сливица, да се облее добре гърлото, малко щипе защото е 99% алое, но като го разреждаш с физ.разтвор намаляваш ефективността му.
И последно за прашеца - явно го понясяте добре щом смучете по 1/2 табл и нямате някаква алергична реакция. Моят съвет е да го давате редовно - всеки ден по 1/2 табл. за вашата възраст е достатъчно.
Надявам се да съм помогнала  bouquet

# 111
  • Мнения: 45
аз не съм давала нищо на дъщеря ми.От 9 месечна възраст започна да ходи на градина,има леко увеличена трета сливица,но не е боледувала нищо сериозно,освен леки настинки.Мисля,че е напълно излишно да се дава каквото и да е.Най-добро е естественото.

# 112
  • Мнения: 375
Сок от лимон + мед. На мен ми действа много добре. Също така и Есберитокс, само че знам че не е подходящ за хора с алергии. Иначе аз сега пия Fields of greens (една хранителна добавка с зародиши от различни растения). Доволна съм  newsm10

# 113
  • Мнения: 3 410
Сок от лимон + мед. На мен ми действа много добре. Също така и Есберитокс, само че знам че не е подходящ за хора с алергии. Иначе аз сега пия Fields of greens (една хранителна добавка с зародиши от различни растения). Доволна съм  newsm10
Peace Зелените поля са наистина чудесна добавка за жени и аз си я пия редовно през зимата, с нейна помощ се отказах и от вредния си навик да ям непрекъснато бонбони, шоколадови вафли и други "полезни"сладкиши

# 114
  • Мнения: 5 468
но не е боледувала нищо сериозно,освен леки настинки.Мисля,че е напълно излишно да се дава каквото и да е.Най-добро е естественото.
Защото не е боледувала, за това мислиш, че е напълно излишно. Ако влиза от болест в болест, надали ще разсъждаваш така.

# 115
  • Мнения: 703
Мама Тин, мерси   bouquet
Алое Фърст имам, но мислех че е за рани и си го ползвам доста / даже вечер си обтривам лицето с него  Wink /, незнам как ще е в гърлото...
За Активатора- много трудно го понася чист, страшно пищи. Веднъж мъжа ми беше ентусиаст и той да му пръсна та да види, ама и той трудно го понесе  Laughing , но пък после каза че е дишал без проблеми цяла нощ / беше в най-тежкия му период на сенна хрема/.
А за нектара по колко даваш? Аз мисля по една супена лъжица сутрин и вечер, става ли?
Прашеца мисля, че го понася добре, все пак той е опитвал и мед, ама аз досега не съм му давала много, само 4-5 пъти.
Значи сега като профилактика преди яслата правя комбинация- активатор в носа, алое нектар с боровинки и прашец, нали? А детските витамини кога ги даваш? Аз и от тях съм много доволна.
Сори, отплеснах се нещо  Embarassed

# 116
  • Мнения: 3 410
Mona, докато даваш прашец и алое няма нужда да пие и детски витамини. За боровинката по 1 с л сутрин и вечер е добре, може и само сутрин да му даваш 2сл . Ще ти препоръчам сутрин преди да отиде на ясла, да пръскаш с фърста в гърлото 1-2 пъти (след алоето), вечер като се прибере - пак. Заедно с алоето, прашеца и активатора, комбинацията става желязна. Ако усетиш гъгнене на гласа или дразнене в гърлото му, започваш да пръскаш с фърста през 15-20 минути.  Hug  bouquet

# 117
  • София
  • Мнения: 100
ние сме на 2г. 8м. до сега не съм и давала лекарство различно от хомеопатия. миналата зима всички изкарахме тежки грипове, на нея 1 път в седмицата от 01,09 до 30,04 й давах 1 капсула осцилоскокцимум и не е кихнала даже. сега ще тръгваме на градина и пак ще направя същото.

пожелавам да са ви здрави дечицата

# 118
  • Мнения: 730
Давам Зелена енергия.

# 119
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
елда , просо , овес или пълнозърнести макарони за закуска...това с масло и малко захар или пасиран плод...или домашно сладко
още малко сурови плодове по- късно
за обяд яйце, месо или риба, гарнирани със зеленчуци или манджа с едно от тези ... със сок изцеден от мен.. после плод , той предпочита банан и чаша мляко
за следобед- някакъв крем - пшеничен, царевичен, оризов ...от грис или нишесте, поръсени с орехови стърготини или кокосови или пшеничен зародиш...  по- късно ядки- кашу, фъстъци, лешници, белен слънчоглед, шам- фъстък, бадеми
за вечеря някаква зеленчукова или от бобени храни манджа

През деня пие мляко, когато му се допие, а се случва и някое малко шоколадче а отнесе ...но този режим го прави здрав, защото съдържа всички витамини, минерали и белтъчини, от които се нуждае ...

Осен това караме колело през деня и много тича...

Няма нужда от имуностимулатори  Hug

Общи условия

Активация на акаунт