Мюзикъл в Лондон?

  • 4 309
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Ами  Praynig. Не знам дали има такава практика и в Лондон сутринта преди представлението да започнат да разпродават билетите за вечерта на половин цена. Но си е риск.
Сега погледан малко повече в сайта. Видя ли, че тази цена е за балкона, където по-малко ще се вижда.
За Мери Попинс има хубави оферти за хубави места. Плащаш 15 паунда повече, но си долу. До 21 юли има хубави оферти, ако ще ходиш по това време.

# 16
  • Мнения: 1 299
Мери Попинс ми звучи интересно, на мен билети чак за октомври ще ми трябват, но мислех, че за да съм сигурна, че ще си имам билет, трябва от по-рано да резервирам (ще правя изненада на един човек и не искам нещо да се обърка)

# 17
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Тогава ще трябва да платиш пълната цена. На този сайт билетите са само за този месец.

# 18
  • Bristol
  • Мнения: 9 365
В последния момент са най-евтини! Купувала съм билети по 25 паунда, но в деня на постановката! Рискът е голям, защото може и да няма. А иначе цената може и да мине 100 паунда  Money
Скъпо е да ходиш на театър в Лондон, но си заслужава!
В Бристол цените са къде къде по-ниски, но все не мога да се организирам. Докато разбера, че е дошло нещо интересно за гледане, билетите са свършили  Crazy
Ланфеар, може да са обявени в сайта цените на билетите, но като тръгнеш да купуваш да ти каже, че няма в наличност  Confused
Kalinka, Woman in white го няма вече:
Opening night: 15 September 2004
Closing: 25 February 2006

# 19
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Kalinka, Woman in white го няма вече:
Opening night: 15 September 2004
Closing: 25 February 2006


Ех, жалко! Но има надежда да дойде тук.
Нашата следваща нова постановка е Евита. Все още не са избрали коя ще е главната героиня ( правят състезание по телевизията ). Така избраха и Тарзан: сполучливо попадение.

# 20
  • Мнения: 823
Привет и от мен  Hug

Бяхме на Фантомът на Операта и съм възхитена! Бих отишла още веднъж с удоволствие Simple Smile Горещо го препоръчвам! Обичам мюзикъли, но нямам възможност да ходя често, за съжаление.

Моя приятелка гледа и Мамма Миа. Според нея Фантомът е по-, но всеки човек е с различни предпочитания.

На който и да отидеш, все ще е хубаво изживяване! Както е писала Мери ''Което и да избереш, няма да съжаляваш! Просто атмосферата в театъра е невероятна, публиката също!''

# 21
  • UK
  • Мнения: 1 334
www.viewlondon.co.uk- погледни този саит, има разпродажба за някои мюзикъли

Общи условия

Активация на акаунт