Iskam da sam rusa

  • 4 048
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
аз да използвам темата моля ви дайте някакви добри продукти за матиране на ки4ури за да не стоят  жълти а бялосиви едно време има6е страхотен балсам на лонда но сега ве4е не го произвеждат пък не съм много запозната с други продукти, извинявайте 4е така се набутах в темата   bouquet

# 16
  • Мнения: 5 362
Първо косата се изсветлява, а после задължително се боядисва. След изсветляването никога не се получава истински цвят,а едно слънчогледово жълто - оранжево. С боята се получава  желания цвят.

Зависи от степента на изсветляване. Зависи и от самата коса.
Peace
Така е.Зависи от естествения цвят на косъма.
След като получиш желания цвят,за който и аз те съветвам да отидеш фризьор да ти го направи,използвай матиращи продукти.Има най-различни шампоани,балсами и кремове за матиране на русото.Периодично,разбира се,ходи и при фризьор да ти боядисва корените,които ще избият в по-тъмен цвят.
Мисля,че не е толкова трудно да постигнеш цвета,но явно не си уцелила фризьора или той не е използвал подходящия продукт.

едно време има6е страхотен балсам на лонда но сега ве4е не го произвеждат пък не съм много запозната с други продукти
Все още го има,но се намира по-трудно.Поне в нашия град е така.Има го в 2-3 магазина само.
Има и на Лореал.Едни български на "Престиж' също.Аз ползвам тях и съм доволна.

# 17
# 18
незнаех 4е го има балсама на лонда , по4вам да го търся ако не трябва да пробвам другите трябва просто да се разходя доста, благодаря все пак за информацията Grinning

# 19
И аз искам да съм руса,но косата ми е почти черна и съм с по-тъмен цвят на кожата и познайте на какво ще приличам ако се изруся  hahaha

# 20
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
не давайте такива съвети , да не сме в по-миналия век. още малко ще я накарате да го забърка и с крем за бръснене. Толкова нови и качествени продукти има на пазара. работи се с оксиданти максимум 12% , с 30% не е ясно дали ще й остане коса.

# 21
  • Мнения: 544
Ползвам на Garnier XL1, пише че е без предварително обезцветяване.Моята коса е кестенява и наистина постигам желания цвят Peace

# 22
Кажете ми как се матира руса коса с черна боя

# 23
  • Мнения: 1 227
Кажете ми как се матира руса коса с черна боя


Като й се прави матираща баня, но от фризьор, защото в домашни условия като нищо може да се направиш черна. В къщи се изполва или матираща боя, или матиращ шампоан, балсам.

# 24
 Как се прави въпросната матираща баня?А каква е тази матираща боя,защото във враца не намерих никакъв матиращ шампоан или балсам.

# 25
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Кажете ми как се матира руса коса с черна боя

ти синя ли искаш да станеш? с черното не виждам какво друго може да се получи Laughing

# 26
Някой може ли да ми каже как се ползва професионална боя на Лонда:какво е съотношението между боя и окислител,какъв процент окислител,колко време трябва да седи на косата?

# 27
  • Мнения: 4 733
Iskam da sam rusa,ama bqlo rusa!Probvah s kakvo li ne i s blondor i s chist perhidrol no vse stava oranjevo ili julto!MOLQ POMOGNETE MI!
А защо не отидеш при фризьор?

# 28
  • Мнения: 496
Понеже и аз исках да съм руса- от днес съм червено-руса Close, с Лонда №13/9

# 29
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
А аз съм страхотно руса,след посещението при фризьора Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт