Прострелян е Манол Велев?

  • 5 923
  • 100
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 520
Мале, сега гледам новините. Това в нашия район. Егати - досега тука не бяха стреляли, май.
Майко, а там има и детска градина. Shocked

# 16
  • Мнения: 11 607
Със сигурност не е жена му - щеше да е по-точна.  Naughty

Подкрепям!

И пак е станала тежка катастрофа с 2 жертви...Ужас! Войната по пътищата ще спре ли въобще?????

Имал 1 куршум в главата, оперират го и не дават категорична информация дали ще живее -току що по ТВ го казаха....

# 17
  • Мнения: 4 586




Абе повишиха си квалификацията килърите, няма вече случайно пострадали.
Ама има какво да се желае още. С 4 куршума, пък. Сега ще видите как действат медиците.
Ще направят всичко възможно. Не е като да висиш цял ден с болно дете пред лекарски кабинет.

# 18
  • Мнения: 2 962

И пак е станала тежка катастрофа с 2 жертви...Ужас! Войната по пътищата ще спре ли въобще?????


Да ... едната от жертвите е бебе на 11 месеца.Показаха как го вадят от смазаната кола.Като някаква кукла ...направо не мога да се освестя от гледката  Cry

# 19
  • Мнения: 3 268
Този тип винаги ми е бил много несимпатичен.Че е мутра,всеки го знае,ама защо е съветник на президента,само президента си знае.Чувала съм,че бие жена си.Въпреки това не му пожелавам да умре.Нека оживее и дано си вземе поука.Ама едва ли....

# 20
  • Мнения: 3 268

И пак е станала тежка катастрофа с 2 жертви...Ужас! Войната по пътищата ще спре ли въобще?????


Да ... едната от жертвите е бебе на 11 месеца.Показаха как го вадят от смазаната кола.Като някаква кукла ...направо не мога да се освестя от гледката  Cry
Това къде са го показале,бе хора!Телевизиите полудяха! #Crazy

# 21
  • Мнения: 463
Егати ужаса.
Кой какъвто ще да бъде, не е това начинът!!!
Мразя насилието, отвръщава ме, потръпвам, отврат, нямам думи просто !
А това с катастрофите .....не  е истина , ужасно!

# 22
  • Мнения: 212
Мисля че докато няма случайна стрелба и пострадали невинни хора ние обикновените хора няма от какво да се притесняваме. Мафиотите се избиват помежду си открай време и дето се вика тях това им е работата. А нашите мафиоти са културни - явно внимават да няма невинни жертви за което им благодаря. Иначе няма какво да се обсъжда - за тези "бизнесмени" е нормално така да разрешават споровете си. Погледнато от друг ъгъл е добре че се избиват помежду си защото като гледам никой не е влязъл още в затвора така че тук важи закона на джунглата - побеждава по-силния, другия умира.

# 23
  • Мнения: 2 962

И пак е станала тежка катастрофа с 2 жертви...Ужас! Войната по пътищата ще спре ли въобще?????


Да ... едната от жертвите е бебе на 11 месеца.Показаха как го вадят от смазаната кола.Като някаква кукла ...направо не мога да се освестя от гледката  Cry
Това къде са го показале,бе хора!Телевизиите полудяха! #Crazy

По НОва-сега в обедните новини.

# 24
  • Мнения: 9 912
....Чувала съм,че бие жена си.....

да бе  Stop

# 25
  • София
  • Мнения: 4 036
Не са искали да го убият и не са го убили, ако са искали щяха...Иначе е подставено лице, баща му Джани(Бог да го прости) беше съсед на нашите, по цял ден бръмчеше с едно бъги тип картинг по улиците ( някакъв автомобилен състезател беше), майките ни ни прибираха, страх ги беше. Майката на Джани , леля Златка, беше много простовата женица, живееха в крайна бедност, тя цял живот продаваше хляб в хлебарницата.........И после след 1993 изведнъж някой даде на Манчо едно куфарче с пари и сега Манчо не му го дава...така стават тези работи....
Иначе е лошо да се стреля по улиците, не е хубаво! Naughty

# 26
  • Мнения: 6 417
Мдааа, като нахапеш баничката и забравиш да си я платиш, ти напомнят  Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 3 423
Този тип винаги ми е бил много несимпатичен.
Чувала съм,че бие жена си.
Въпреки това не му пожелавам да умре.
Тъщата обаче никой не я знае какво му пожелава.

# 28
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
хахаха когато моят мъж( тогава само гадже) доиде за 1 път  в Бг  му бях казала че ако види  скъпа и хубава кола  значи  притежателят е ГАНГСТЕР. Mr. Green
Нещата се промениха обаче и  сега  повече хора  си позволяват подобни коли- а  тои като види такава и вика гангстер, гангстер след малко ми вика " Абе Вили тои целият Бургас пълен с гангстери"
Милият - иди обяснаваи...... Mr. Green
По темата- нищо ново под слънцето ( за съжаление)  bouquet
Вили

# 29
  • Мнения: 212
.......И после след 1993 изведнъж някой даде на Манчо едно куфарче с пари и сега Манчо не му го дава...така стават тези работи....
Горкия Манчо, жив да го оплачеш....

Общи условия

Активация на акаунт