моля за съвет - д-р Пенков в Плевен (или някой друг лекар)

  • 5 388
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 026
Аз искам да попитам за генеколозите в ДКЦ 2 ( ако някой има мнение ). А също така ако може да ми кажете къде да намеря този Д-р Пенков ?
Много мудна история е във 2 ДКЦ-чакааааш  Whistling Ходех там на консултация, но иначе си посещавах и частна консултация.

# 16
  • Мнения: 82
И аз съм за др.Пенков бях при него и сега пак съм там

# 17
  • Мнения: 82
др.Пенков мед.център ;Хера; приемни дни вторник сряда и 4етвъртък от 9.30.   тел.   064803032

# 18
Моля,кажете ми д-р Пенков води ли женска консултация през здравната каса?

# 19
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Моля,кажете ми д-р Пенков води ли женска консултация през здравната каса?
да

# 20
Този "лекар" Веселин Пенков заради своята алчност и некомпетентност предизвика кръвоизлив,който отне живота на една родилка,застраши живота и бъдещето на едно детенце и разби десетки живота.Не знам как може да спи спокойно.
 
 

# 21
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Той е голям любител на секциото ! Без коментар съм след едно раждане на позната.

# 22
Това,че е любител на секциото изобщо не е вярно.Той ме разубеждаваше до последно да раждам нормално.Мога да напиша само хубави неща за него.

# 23
  • Мнения: 3 453
Не знам как може да спи спокойно.
 

А ти? Ти спиш ли спокойно?
Весела Коледа, Рем! Peace Пожелавам ти да намериш душевен покой. Надявам се най-сетне да спреш да се тровиш сам/а/! Wink!


Д-р Веселин Пенков е чудесен специалист и прекрасен човек! Радвам се, че сме негови пациенти!
Благодаря Ви, д-р Пенков за всичко, което направихте за нас през изминалата година!  bouquet

# 24
  • Мнения: 351
Той е голям любител на секциото ! Без коментар съм след едно раждане на позната.
Това не е вярно /от моя личен опит с него/! Уверяваше ме през цялата бременност, че нормалното раждане е по-добрия вариант за всяка жена, много ме беше страх, но му се доверих. При самото раждане започнах нормално, но нещата се усложниха и се наложи секцио, за да не се задуши бебето. През цялото време му вярвах и не съжалявам за нито една минута в неговите ръце.
Спрете със злобата и не очерняйте името на даден човек заради безсилието си! Това с нищо няма да ви помогне Peace

Общи условия

Активация на акаунт