За въшките...

  • 2 014
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 10 758
Mалкия не е спирал да ходи и на ясла ,и на градина...въшльоци не е хващал. Naughty
Виж майка му....като ученичка не оставаше без буби в тиквата.Последно такива гадини ме нападнаха преди 10-12 години.Намазах се с препарат (не ме питай за името-не помня) и си теглих една боя...от тогава няма нашествия. Wink Sunglasses
Между другото защо е необходимо педиатър да гледа детето за въшки newsm78,даже...извинявай,ама ми звучи леко истерично Rolling Eyes
Цаката му е бабешката рецепта мен ако питаш - газ,мас и оцет. PeaceМежду другото за мен това е и най-добрата маска за коса. Sunglasses
Щот сме убави и за тва се при нази идват Joy
Бабешката рецепта е идеална Peace

# 16
  • Мнения: 3 537
малката още не е имала,голямата имаше преди доста години.

# 17
  • Мнения: 2 724
Mалкия не е спирал да ходи и на ясла ,и на градина...въшльоци не е хващал. Naughty
Виж майка му....като ученичка не оставаше без буби в тиквата.Последно такива гадини ме нападнаха преди 10-12 години.Намазах се с препарат (не ме питай за името-не помня) и си теглих една боя...от тогава няма нашествия. Wink Sunglasses
Между другото защо е необходимо педиатър да гледа детето за въшки newsm78,даже...извинявай,ама ми звучи леко истерично Rolling Eyes
Цаката му е бабешката рецепта мен ако питаш - газ,мас и оцет. PeaceМежду другото за мен това е и най-добрата маска за коса. Sunglasses
Щот сме убави и за тва се при нази идват Joy
Бабешката рецепта е идеална Peace
Е, Бомбе ,значи ние с щерката държим първенството по убост.... ъъъ... въшливост Mr. Green

# 18
  • Мнения: 10 758
Mалкия не е спирал да ходи и на ясла ,и на градина...въшльоци не е хващал. Naughty
Виж майка му....като ученичка не оставаше без буби в тиквата.Последно такива гадини ме нападнаха преди 10-12 години.Намазах се с препарат (не ме питай за името-не помня) и си теглих една боя...от тогава няма нашествия. Wink Sunglasses
Между другото защо е необходимо педиатър да гледа детето за въшки newsm78,даже...извинявай,ама ми звучи леко истерично Rolling Eyes
Цаката му е бабешката рецепта мен ако питаш - газ,мас и оцет. PeaceМежду другото за мен това е и най-добрата маска за коса. Sunglasses
Щот сме убави и за тва се при нази идват Joy
Бабешката рецепта е идеална Peace
Е, Бомбе ,значи ние с щерката държим първенството по убост.... ъъъ... въшливост Mr. Green
Ама верно, като ученичка почти всеки месец си бях с въшки.От една страна - добре, щото не ходех на училище.....ама от друга - гадно, щото всички ми се подиграваха.

# 19
  • Мнения: 3 622
Синът ми беше донесъл от яслата още като тръгна и познайте и аз на дърти години прихванах  Mr. Green Него го изчистих бързо, но аз с моята дълга коса се почна едни маски от гас, мас и оцет и така всеки ден в продължение на една седмица.  Sick Беше ме страх да не оставя някоя жива гадинка  Wink

# 20
Нито в яслите, нито в градината, нито в училище е хващал въшки. Но и да хване няма да се притесня особено. Той и без това всяко лято ходи подстриган първи номер / даже веднъж и нула номер / - много му е кеф, а зимата правим прически . Така че просто ще го подстрижа. Виж ако имам момиче с дълга коса - това вече е проблем.

Общи условия

Активация на акаунт