Не се тровете!

  • 4 875
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 830
Добре, че не ми се налага да пия хапчета за отслабване, макар че от известно време наблюдавам тлъстинки около ханша, талията и на корема си  Cry

bgtrenera, дай някакъв съвет с какво бих могла да ги стопя, моля.
Почнах да правя коремни преси за стягане на долната част на корема, както и на горната, но мускулите са под тлъстината. Също спрях да ям всякакъв вид хляб. HELP!  newsm78


BGtrener извинявай че са намесвам Peace
Kардио PeaceТова е истината
Мускули си имаш,просто трябва да стопиш мазнината която ги скрива.
Много важно е и храненето  bouquet

Благодаря, Поци!

А как да стопя мазнината? Висока съм 163см. и тежа 47кг.?

# 16
  • Мнения: 4 678
Ами ти си добре  bouquet.
Тези мазнини са най-упорити #2gunfire
Ами с кардио(велоергометър,кростренажор,пътека)
С коремните може да станеш по-широка в талията,не ги прави много често Peace

# 17
  • Мнения: 3 830
Ами ти си добре  bouquet.
Тези мазнини са най-упорити #2gunfire
Ами с кардио(велоергометър,кростренажор,пътека)
С коремните може да станеш по-широка в талията,не ги прави много често Peace

Да, талията искам да ми е тънка и брат ми каза за нея да се навеждам настрани с тежест в ръката, към която страна се навеждам, но не ходя по фитнес зали, пък вкъщи... М, ще го мислим....

Не съм добре, честно. Имам шкембенце и мазни възглавнички отстрани!
Мерси все пак!   bouquet

# 18
  • Мнения: 4 678
Спри,не ги прави,ха ха ха  Sick
Точно от тези ще станеш по-широка,брат ти те е подвел ooooh!
С това упражнение помпиш страничните коремни мускули  Peace

# 19
  • Мнения: 3 830
Спри,не ги прави,ха ха ха  Sick
Точно от тези ще станеш по-широка,брат ти те е подвел ooooh!
С това упражнение помпиш страничните коремни мускули  Peace

Освен да опитам да отслабна и се надявам тлъстините да изчезнат и да остане тънка кожа само. Просто няма как да ходя редовно на фитнес. Пътувам често и ми остава твърде малко време.  Cry Cry Cry

# 20
  • Мнения: 3 830
Спри,не ги прави,ха ха ха  Sick
Точно от тези ще станеш по-широка,брат ти те е подвел ooooh!
С това упражнение помпиш страничните коремни мускули  Peace

Между другото тези, за които ме посъветва брат ми, не ги правя, защото не мога да измисля подходяща тежест:)

# 21
  • Мнения: 4 678
ОК  bouquet
Да не оспамваме темата ,тук в Диетите има много теми за спорта и отслабването,ето една
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=200008.0;all

# 22
Ами ти си добре  bouquet.
Тези мазнини са най-упорити #2gunfire
Ами с кардио(велоергометър,кростренажор,пътека)
С коремните може да станеш по-широка в талията,не ги прави много често Peace

Поци, много точно се намеси !
 Peace

виж и това:
http://www.bgtrener.info/di/dieti.php?dieti_id=6
лично съм я писал и пробвал. Сега работя върху един 100 дневен режим, като свърша с теста ще го пусна Simple Smile за сега си е само за мен Wink

# 23
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Честно казано такава нищо-не-казваща статия можех и аз да напиша. Някъде, някой си сложил пестицид в хапчетата за отслабване. Кой, къде, в кои хапчета, къде са изследванията които го доказват? Цитирали ХЕИ и всяват паникав хората. Ами това може да е ксиникала дето даже и национална кампания му правят. Може и редуктила да е - в него се кръстят  сума звезди начело с Нона Йотова. И кой е автора на статията? Какъв капацитет е той?
Това е точно като онзи измислен репортаж по Нова ТВ за китайските капсули където цитираха избрани САМО негативни мнения от нашия форум и на базата на тези мнения и ЕДНА  починала китайка в цял Китай обявиха капсулите за смъртоносни.

# 24
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
досега не съм пила хапчета за отслабване ,не мисля и да го правя .

# 25
  • Мнения: 292
Благодаря научих нещо ново и ще казвам на всички.

# 26
  • Мнения: 6 164
Китайка... Една българка почина от таблетки за отслабване, даже някой май беше пуснал линк във форума. Била е съседка на жена от друг форум. Но не казаха името на хапчетата.
Доколкото помня (забравих името на болестта, сложно е) се пукаха капиляри и имаше вътрешни кръвоизливи, които с нищо не можаха да спрат, последва кома и край... Sad

# 27
  • Мнения: 4 678
Хапчетата са DNP
Четете ли въобще newsm78

# 28
  • Мнения: 1 069
Обещавам да не ги пия!

# 29
  • Мнения: 393
До сега никога не съм пила хапчета диети и фитнес това е, не бих и пила не ми се умира млада. Как само се лъжат тия хора да си дават парите и да се тровят. Добре че нямам познати които се мъчат да отслабват с хапове, но ако все пак се намери някой ще пращам линк към темата  Peace

Общи условия

Активация на акаунт