Декупаж (салфетна техника)- 4

  • 45 404
  • 354
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 311
Ходих миналата седмица до Слънчогледа но нямаше голям избор. Cry.

# 346
  • Мнения: 725
виж в сайта на сльнчогледа има ли  го с брьшляните и направи порьчка

# 347
  • Мнения: 854
bushkata , ще мацаш само около салфетката, дори и малко да я засегнеш не пречи, а да пропуснеш е много трудно, то се вижда какво правиш. Трябва да се пече , за да остане трайно, иначе се измива с вода и се надрасква много лесно. В такъв случай трябва и лепилото ти за салфетката да е печащо - т.е. за стъкло и порцелан
Много благодаря за съветите.
Обаче май няма да стане тая работа така. Първо, че тази дажаджана няма да влезне във фурната, после, че се съмнявам да издържи печене.
Май ще се огледам по спрейове за коли или нещо подобно, с матова ефект. Мисля все още.

# 348
  • Мнения: 311
виж в сайта на сльнчогледа има ли  го с брьшляните и направи порьчка

може ли така?има го листа ,даже харесах още  bouquet

# 349
  • Мнения: 440
Раче къщата ти е невероятна newsm10 smile3501.Това от моите къщички ли е не мога да я позная-мнооого просторна изглежда,бонбонче.А ти днес не трябваше ли да дойдеш да си вземеш боята,да не `и излезе късмета.Бушката моя фрост ефект не се пече.
Благодаря за аплаусите,това огледало беше едно-взех го пробно/никой от клиентите не му обръщаше внимание докато беше сурово/,но не му устоях-струва/ше/ 14лв. в суров вид.Радина такава салфетка имам,качила съм наличните в сайта-може да видите

Кампариту мерси Hug балеринката ми е добре вече-възстанови се от операцията ,даже почна работа в Сл.Бряг-и тази вечер е там newsm19

# 350
  • Мнения: X
Кампариту мерси Hug балеринката ми е добре вече-възстанови се от операцията ,даже почна работа в Сл.Бряг-и тази вечер е там newsm19

Това е хубава вест.Жива и здрава да ти е!
Брей, че и работлива като майка си. Flutter

# 351
  • Мнения: 725
Къщичката е купена от тебе.Не си ли я позна?  Laughing

# 352
  • Мнения: 854
.Бушката моя фрост ефект не се пече.
Oоо, супер, значи при късмет ще намеря и тук такъв.   bouquet

# 353
  • Мнения: 440
Раче нали бях ти споменала за една лампа/имам чувството че е правена със самосъхнеща глина/маса,паста и пр./но не съм сигурна.Жената,която ми я подари се занимава с тия нашите хобита.Ако е правена така,много е изпипано и голяма играчка.javascript: ClipBoard('http://www.snimka.bg/album.php?album_id=158777');

# 354

Общи условия

Активация на акаунт