Слънце, плаж, море, а през ДЕКЕМВРИ бебе ще реве!

  • 11 264
  • 294
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5
Честита ни нова тема!Иве,поздравления!Както винаги,перфекта визия и оформление! Grinning

# 16
  • София
  • Мнения: 5
Дари,кога е сватбата ти?Моята е на 28-ми и вече съм в предсватбена треска! LaughingИначе морето ще почака-до средата на август.

# 17
  • Мнения: 280
Дари,кога е сватбата ти?Моята е на 28-ми и вече съм в предсватбена треска! LaughingИначе морето ще почака-до средата на август.
Аз съм ден преди теб ,на 27 в петък  Grinning нямам още треска но ми се иска да идва по скоро.

# 18
  • София
  • Мнения: 5
Аз вече нямам търпение!После ще си показваме снимки Hug


p.s. Прави бяхте,момичета,резултатите ми са отлични!Нямам таласемия и други тежки анемии! Hug HugНатривката е нормална! Grinning

# 19
  • Мнения: 280
Ей такива новини да се чуват само  Hug
Снимки ще има много ,очертават ми се двама фотографи  Grinning

# 20
  • София
  • Мнения: 5
Ние сме наели професионален фотограф и видео оператор за да не съжаляваме цял живот че снимките не стават за нищо Laughing Laughing направо толкова ми олекна,че в момента съм не на 7-то небе,а на 25-то Hug

# 21
  • Мнения: 534
sofi, чудесна новина Hug дай боже на всички ни!!!  bouquet

# 22
  • София
  • Мнения: 5
Сигурна съм,че при всички ще бъдат наред нещата! HugПожелавам ви го от сърце!

# 23
  • Мнения: 280
Единия ни фотограф е в пакет с оператора ,а другия ми е роднина и сам изяви желание да ни прави снимки.  Grinning
А тук такъв дъжд вали в момента ,едни светкавици и гръмотевици , ще ни издави ако продължи дълго.

# 24
  • София
  • Мнения: 5
Поръчала съм хубаво време,да не ни вали и гърми!А тук в София само за 5 минути преваля  Wink

# 25
  • Мнения: 2
Amadis взеха ми 50 лв., защото не ме проследява никой от Майчин дом. Иначе доколкото разбрах е 30 лв. А за бързите резултати май е случайност, защото доцентката излиза нещо като в отпуск. Така или иначе днес се обадих и биоложката ми каза, че резултата е добър и съм в графа "нисък". Така, че отпада това амнио, от което адски ме беше страх.
 Успех на всички, които очакват резултат от БХС.. И на тези, които им предстои ФМ. Моят доктор вчера като  ме гледа и ми обясни по кое съдят дали има Даун или не. Той ми каза, че всичко е наред.

# 26
  • Мнения: 1 065
Софилина, много се радвам за резултатите! Само се чудя защо трябва да тръгват с тежките диагнози и да ошашавят хората ненужно. Не че човек трябва да се въвежда в заблуждение, но никой не мисли за стреса, който докарва с подобни думи.
Иве, неуморна си  Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 57
Иве,страхотна си!  bouquetИма ли мами,които не взимат витамини,защото си мисля,че аз съм единствената,но доки ми каза да ям плодове и нищо друго.

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Някой може ли да ми каже какво е времето във София?

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 41
На мен също лекарката ми каза само да хапвам повече слънчеви плодове и зеленчуци,но тъй като не обичам плодове,си купих витамини "О мами"

Общи условия

Активация на акаунт