проблеми след секцио

  • 15 978
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 473
На теб кой ти е правил операцията? Аз като чета какво си писала и ме обхваща ужас. Аз също родих със секцио преди три месеца и вече всичко съм забравила, даже белега ми изчезна наполовина. Какви са тези марли? На десетия ден махнаха конците и се пръсках с Бивацин спрей и вече белега наполовина го няма. Иди на лекар, тук само можем да гадаем и да си чешем езиците. Laughing

# 16
  • Мнения: 17 407
Проблемът й най- вероятно няма общо с това кой е правил операцията.

# 17
  • Мнения: 114
на 5 юли родих със секцио (второ) на 10 ме изписаха , а на 12 бях обратно в болницата, дренажи антибиотици  Cry такъв ужас изживях.  След  още 6 дена престой цедене и ....
ме увериха че всичко е наред раната е заздравяла и че след 3 дена мога да махна марлята и да се изкъпя  Hug (мислех си, че цяло лято няма да мога да се изкъпя) махам марлята и какво..
от дясно зачервяване, вече и аз не знам какво ще следва.
Първото секцио се възтанавих много бързо и не се притеснявах от второто  ooooh!
Детенце да ми е добре аз ще стискам.........

# 18
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 542
аз пък бях с вътрешен хематом и за малко пак да легна под ножа щот беше като топка-съответно докато бях в болницата никой него видя и понеже мойте конци чак на 12-тия ден ги махнаха в частна клиника там се оплаках и хората се погрижиха за мен

# 19
Мисля, че зависи от вътрешните конци, с които са те шили. Аз имах същия проблем, отидох на лекар в нашата поликлиника и той каза, че е страшна инфекция, трябвало да се отваря и да се махат конците... ужас. Аз се изплаших и не му дадох да ми прави нищо, а се обадих на моя лекар, който ме беше оперирал. Той ме прегледа, каза че вътрешните конци били някакви по здрави и по трудно се разграждали. Посъветва ме само да си слагам марли с реванол и като му казах, че другия лекар искаше да ме отваря, само където не припадна! След 2 седмици всякакви проблеми изчезнаха.
Затова искам да ти кажа да внимаваш при кого отиваш на преглед.
Да не стане от нищо нещо!

Общи условия

Активация на акаунт