Масажирате ли се?

  • 1 940
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 158
Ние също се масажираме...Особено той много обича да ме мачка....И аз нямам нищо против де... Heart Eyes Peace

# 16
  • Мнения: 223
ДА масажира ме,но предпочитам професионален масаж Sunglasses

# 17
  • София
  • Мнения: 18 679
Милото е спец Sunglasses Мама му е професионален масажист, понаучила го е на т'ва он'ва, та намазвам яко Sunglasses
Аз също връщам жеста, може би не толкова професионално, но пък влагам фантазия Flutter
Уви, в последните години честотата на масажите се движи стремглаво към абсолютната нула Cry

# 18
  • София
  • Мнения: 1 103
 Аз много обичам, особено на крачетата, но трудно го навивам. Той пък не обича защото има гъдел навсякъде.

# 19
  • Мнения: 526
Моя много сила влага и после ме болят телесата.Затова не го и карам.

# 20
  • Мнения: 1 731
Мда, аз много обичам да ме масажира и явно и той обича, защото не отказва.
Обаче аз него пък не мога да го масажирам особено дълго, защото ме заболяват ръцете, а и предпочитам аз да се пльосна и да ме мачка. Twisted Evil

Все едно аз съм го писала това. Hug Hug
С тая разлика че моя обича вместо масаж да го чеша по гърба,мене не ми е голям кеф ама се жертвам понякога(на 2 седмици веднъж). hahaha Joy

# 21
  • Мнения: 3 500
той мен да, ама аз него Naughty

# 22
  • Мнения: 3 674
Да има масажчета,намират се.Култова реплика на един позант-"Много искам един масаж с източване на матРиала."(не към мен де,така си говори човека)
Joy Joy Joy Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 1 621
Да, от време на време. По-често той ме масажира, аз него много по-рядко. Grinning

# 24
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
И двамата обичаме масажите и доста често се масажираме да не кажа почти всеки ден приятно е Hug

# 25
  • София
  • Мнения: 4 966
Какво да се хваля.
Моя го прави по задължение,но нали се сещаш че щом е по задължение не е най-перфектния масаж.
Иначе го прави,не мога да се оплаквам...

Оня ден дадох на брат ми 10 лв.и ме  масажира 60 мин.Умрях си от кеф.Ама истински масаж.

/ама какъв брат си имам... ooooh!/

# 26
Моя ако беше даже 20 ще ми вземе.

# 27
  • Мнения: 2 336
Аз пък карам сина си...
Той пари още не иска, ама като се усети.  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт