Какво правим през лятото за кожата да изглежда SUPER?!

  • 1 645
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 126
Грешката ми вече е поправена!!!

# 16
  • Мнения: 6 155
Грешката ми вече е поправена!!!

Миличкото, предполагам, че не знаеш това правило... Peace

Главните букви

Освен в краен случай, считайте ги за забранени. Редовните букви маркират нормален тон на изразяване. Според практиката, всичко написано с големи букви се приема като върховна степен на акцент, разбирай "крещене".
Използвайте главните букви там където обикновено им е мястото - в началото на изречения, имена и т.н
.[/b]

# 17
  • Мнения: 126
Съжалявам,наистина  Blush
Съвсем съм се отплеснала.......Извинявам се! baby_neutral

# 18
# 19
  • Мнения: 126
  Ако ми потрябва лекарска помощ вече знам към кого да се обърна!!

# 20
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Е,но ти наистина прекаляваш,какво лошо е написала Никол,ако беше по компетентна нямаше да говориш за лекарска помощ! ooooh!Уважавай мнението на момичетата,стига с тази ехидност! Thinking

# 21
  • Мнения: 809
Лицето ми е добре, но кожата на краката доста суха. Ползвам крема на дечко . A derma. Краката ми стават като от списание. Бронзови, лек блясък, сияйни. Много съм доволна. Мисля, че и на лицето би се отразило добре.

# 22
  • Мнения: 3 830
Пия много течности!
Хапвам много пресни плодове и зеленчуци!
Ако се налага, пия витамини!
Правя на каша всички възможни плодове и намазвам лицето!



Кожата ми не е с много ясен тен, но поне нямам бръчки. На 24 съм, половината ми наборки са с "пачи крак", бръчки около устата и на челото...

# 23
  • Мнения: 720
  Ако ми потрябва лекарска помощ вече знам към кого да се обърна!!





 Joy Joy явно ти трябва лекарска /и не само/щом не знаеш  какво коментираш. hahaha явно наистина съвсем си се отплеснала .....
и сега на ''миличкото''да му обясня..има  витаминЕ олио/лосион/в малки стъклени шишенца ,което е пригодено специално за кожата на лицето и е страхотно .





k.a.l.i. Peace

Последна редакция: чт, 12 юли 2007, 21:46 от NICOLE B.

# 24
  • Мнения: 2 427
Има и спрей опаковки с Вит Е.,уж за бебета,но нещо не омазнява особено бебешката кожа и аз взех че си го привартизирах от кошницата на бебето.
Тук по супермаркетите са напускали и много напитки са добра кожа.Данон имат един нов продукт Есенсис,както и още други млекца с формули за добра кожа ,които купувам редовно,въпреки че не съм склонна да вярвам особено на чудесата които обещава съдържанието.Аз почти не пия вода.Забелязала съм обаче ,че когато консумирам кафе,шоколад,пикантно(то най-вече ме изкушава!),разни сухи и полусухи колбаси,кожата ми видимо се раздразва.
Миличко(този ник ми развинтва въображението),слънцето,ако не си чувала до сега, има пагубно влияние върху кожата.Кара я да произвежда повече мазнини,отваря порите,руши колагенните връзки и т.н.
На теб може и да ти се струва че на морето имаш перфектна кожа,защото е пигментирана и не се личат дефектите,но изчакай да избелееш септември и да лъсне всичко на показ. Wink

Общи условия

Активация на акаунт