Получава ли ли сте адекватна помощ от полицията и очаквате ли такава?

  • 2 023
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Тц и тц Crazy

# 16
  • Мнения: 274
В много неприятна ситуация си изпадна. Лично аз не вярвам особено в полицията. Мъжът ми е дипломат и някакси се чувствам доста по-спокойна. Но въпреки всичко си мисля, че полицаите не гледат на всички граждани като на равностойни. #Cussing out #2gunfire

# 17
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
аз от толкова размахани пистолети  не разбрах какво толкова е станало - не са имали кой да се телепортира веднага по сигнала ти , а полицая, след като ти го е обяснил си е изпуснал доброто възпитание след като си настоявала  ( ако го е имал).


на въпроса ти - за добро или зло не съм имала вземане-даване с  полицай.
 


Уважавам мнението ти, но да не можеш да се "телепортираш" на около 3 км за 50 мин е смешно.Все пак Плевен не е малък град,че в почивен ден да има една патрулна кола за половината град. Ясно е ,че не е една,а не им се разкарва в жегата за някакви "глупости". А ми е много интересно ти как би постъпила,ако пред прозореца ти двама почти живеят в една кола,спят вътре, боцкат се , заливат се с шишета вода(сигурно не се издържа на 40 градуса в това състояние) и полицията,която би трбвало поне да ги разкара оттам, ти откаже?

# 18
  • Мнения: 505
Преди няколко дни сфетофарът пред нас се развали, мъжът ми се обади, защото кръстовището е много натоварено. След половин час - НИЩО, а живеем на 2 минути пеша от полицията Shocked Аз звънях 2 пъти на 166 и никой не ми се обади  ooooh!

# 19
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
50:50 e адекватността им.

# 20
  • Мнения: 6 206
Не всички са такива.
Лично аз бях пуснала тема когато ме обраха три джебчийки. Момчетата от 2-ро РПУ ги намериха, заловиха, парите ми бяха върнати. Лично двамата са преровили контейнер да търсят документите ми. Същия човек ми даде визитката си, ние сме близо до тепето и понякога се събират наркомани /преди, вече не/, с уговорката да му звъня по всяко време когато имам нужда. Един път му звъннах, човекът ме упъти към където трябва и се реагира светкавично.
Не бих могла да искам повече. Наистина.
Дано нямам повече служебни срещи с него. Simple Smile

Нооо това поведение е направо за виц... Трябва да се реагира подобаващо.

# 21
  • Мнения: 2 700
Аз пък съм доволна. Обаждала съм се за шум, за кражба и за справка. Държали са се и са ми отговаряли адекватно. Друг е въпросът, че не хванаха крадците...

# 22
  • Мнения: 5 622
Получавала съм и адекватна и крайно неадекватна такава(чак съм се чудила какво става  Rolling Eyes)....

# 23
  • Мнения: 6 155
Пак ли трябва да плюем дружно по някой?  Rolling Eyes
Все такива теми се пускат. Никой (почти) не пуска тема да похвали някой друг. Само се реве... Tired

# 24
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Пак ли трябва да плюем дружно по някой?  Rolling Eyes
Все такива теми се пускат. Никой (почти) не пуска тема да похвали някой друг. Само се реве... Tired
Заповядай: Добрата новина днес

А и в тази тема срещнах и доста положителни отговори. Така че не само плюем тук.

# 25
  • Мнения: 6 155
Мерси.  Hug
Не съм я видяла тази тема.

# 26
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Да веднъж имах нужда отзоваха се и си свършиха работата,но беше за нещо елементарно ,за по сериозен проблем не можаха да свършат нищо така че съм 50:50

# 27
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Пак ли трябва да плюем дружно по някой?  Rolling Eyes
Все такива теми се пускат. Никой (почти) не пуска тема да похвали някой друг. Само се реве... Tired
Тук никой не реве,а се възмущава! Който не иска, да не чете такива теми. А на мен ми прави впечатление,че в много от темите се получава масово заяждане, вместо обсъждане проблемите на другите.

# 28
  • Мнения: 2 759
                    За първи път звънях в полицията на 13. Оттогава до сега не ми се е налагало много пъти, но когато се е случвало обикновено са надминавали очакванията ми в пъти. Ей затова като си пия кафе и дойдат да ме помолят да се подпиша - не отказвам.
                   П.П. Последния път беше преди месец, когато срещнах Великия гол нощен мъж  ooooh!.

# 29
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
                    За първи път звънях в полицията на 13. Оттогава до сега не ми се е налагало много пъти, но когато се е случвало обикновено са надминавали очакванията ми в пъти. Ей затова като си пия кафе и дойдат да ме помолят да се подпиша - не отказвам.
                   П.П. Последния път беше преди месец, когато срещнах Великия гол нощен мъж  ooooh!.
Много ми стана интересно,ако може да поясниш малко Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт