Бира и бебе?

  • 4 707
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 907
Не съм давала да пробва, не ме привлича нещо тази идея  Thinking Не виждам нищо полезно в опитването на бира, нито от хранителна гледна точка, нито от възпитателна  newsm78 ... Иначе и аз имам приятели, които дават на 7мес. бебоче да си близва бира.

# 16
  • Мнения: 2 197
Не знам защо, но повечето  деца много харесват бирата, включително и моето. Понякога й давам да си близне и не виждам нищо фатално в това.

И аз. Само от пяната. Харесва и.

# 17
  • Мнения: 374
Не знам защо, но повечето  деца много харесват бирата
Аз пък съм на мнение, че им харесва да подражават на възрастните, а не толкова горчивия вкус на бирата!

# 18
  • Мнения: 5 362
Никакъв алкохол не е близвала все още.Няма да коментирам защо-мисля,че на всички е ясно Wink

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Мъжът ми е дал на Тери/пяна от бирата/ и много я била харесала....След това си поговорихме за ползата от някой "забранени"от мен храни и напитки не го е правил.

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 743
Всички знаем за вредата от алкохола / като големи малко го спазваме, но.../аз мисля,че с едно близване нищо няма да им стане, да не е отрова. Пък и децата достатъчно глупости ядат и пият затова, че 2гр.бира са малкото зло  Laughing

# 21
  • Сливен
  • Мнения: 197
Аз съм против всякякъв вид алкохол-бира,ракия и т.н.Ако цинът ми реши да пие когато порасне аз няма да мога да го спра,но на този етап аз решзвам.

# 22
  • София
  • Мнения: 5 757
А как ли се възпитава истинска жена? С Мартини може би, докато от ушите и висят диамантени обеци и прилежно съм накъдрила 5-те косъма на главата и.
  Peace Joy
по темата - за сега успешно отбивам мераците на баща му да даде да си близне,
според свеки пък трябвало да му дам, защото бил момче и "нещо щяло да му стане" Crazy

# 23
  • Мнения: 374
А как ли се възпитава истинска жена? С Мартини може би, докато от ушите и висят диамантени обеци и прилежно съм накъдрила 5-те косъма на главата и.
  Peace Joy
по темата - за сега успешно отбивам мераците на баща му да даде да си близне,
според свеки пък трябвало да му дам, защото бил момче и "нещо щяло да му стане" Crazy
Виждам, че скоро може всички заедно със свеки да си пиете ракийката, че нали е момче... Laughing

# 24
  • София
  • Мнения: 5 757
А как ли се възпитава истинска жена? С Мартини може би, докато от ушите и висят диамантени обеци и прилежно съм накъдрила 5-те косъма на главата и.
  Peace Joy
по темата - за сега успешно отбивам мераците на баща му да даде да си близне,
според свеки пък трябвало да му дам, защото бил момче и "нещо щяло да му стане" Crazy
Виждам, че скоро може всички заедно със свеки да си пиете ракийката, че нали е момче... Laughing
Stop  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 374
Малко е извън темата, но доста баби и дядовци / включително и моите/ са много "горди", ако невръстното им внучеси близва биричка или ракийка, научило се е рано-рано да псува и др. от сорта и колкото по-рано, толкова по-горди! Laughing

# 26
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 292
Преди няколко дни надигна без да искаме моята чаша вместо нейната. Не остана очарована от вкуса на бирата, даже взе да плюе.
Баща й онзи ден се опита да й даде да опита, но тя избяга още като помириса бирата  hahaha

# 27
  • Мнения: 2 022
Какви 2 грама хора? Една ампула вит.  C от аптеката е 2 гр. Изсипете я в лъжичка и започнете да я близвате с вашите големи пръстчета като топите колко близвания са това. И става въпрос за еднократно или инцидентно близване. За каква "консумация на алкохол" чета и двете теми? Това количество е доста по-малко от десета от милилитъра и е бира все пак. Проблемът в случая е единствено и само възпитателен, но както знаете винаги има различни страни в зависимост от възрастта на децата? За бебе (по-малко от 1 г.) и близването в случая не става въпрос дали е бира, боза или швепс и то от чисто хигиенична гледна точка. Да припоня на участничките в темата, към която е даден линк една друга тема за целуването на бебе по устата.

Последна редакция: чт, 12 юли 2007, 17:38 от Cygnus

# 28
  • Мнения: 374
Да припоня на участничките в темата, към която е даден линк една друга тема за целуването на бебе по устата.
newsm78 темата нали е "Бира и бебе", а не "Близване и бебе" или аз не съм разбрала!?

# 29
  • Мнения: 2 022
Ами аз като чета никой не е писал да е напълнил шишето на дете си с бира? А все за топнато пръстче в пяната става дума?

Общи условия

Активация на акаунт