Турци ли са българските мъже?

  • 5 066
  • 114
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 100
blizna4e, баща ти и мъжът ти от какъв произход са?

# 61
  • Мнения: 2 237
Баща ми е от чисто български произход,мъжът ми също.Което не пречи да ми вдигат нервите с подобен род изказвания .
Трябва да призная,че в някои отношения баща ми е супер пич (говорим си за секс,обсъждаме интимни подробности и т.н.) но ония ден направо ми вдигна нервите.
Нали ви казвам,най ме хвана яд че когато стоях депресираан у дома никой нещо не каза.А като взех да излизам .....Пример,мъжът ми непрекъсанто натяква : "Аз защо не съм разбрал че излизаш?" (при все че хиляда пъти съм повторила - утре съм на танци !) "А ти съгласува ли го с мен ?" (сякаш пък той като зачезне по разните му фитнеси го съгласува!)
Сетих се и друго - дълго време баща ми не даваше на майка (а и на нас също) да се бръснем.Спомням си как майка ходеше на морето прилично космясала,и как татко ни се караше защо ние сме се обръснали (!?). Ей такива работи.Но наистина не е лош човек,просто има странни разбирания за някои неща....
Мисълта ми е че може би във всеки мъж дреме по един "турчин" (нищо лично против турците),и само от жената зависи дали този турчин ще се развие.


Момичета,и хич да не ви е мъчно за мен ! Защото съм в процес на бунтуване и не мисля вече да се оставям някой (пък било то мъж,баща и т.н.) да ми дават наклон на к..а !

Надявам се довечера и сестра ми да се завърти покрай тази тема,тя сигурно ще се сети още "турски" изцепки.

П.С.Свекър ми е бил страшно ревнив човек и никъде не е пускал свекървата.Никъде.
Ако мъжът ми е взел дори малко от него (а той е взел)....мацки,май сериозно съм го закъсала....

# 62
  • Мнения: 7 114
Лисо, обясниха ти се в любоФ, либе.
 Laughing
Зойче, само така. РорИте винаги са от значение.  Blush

Близначе, сподели нещо, което много хора биха го пуснали анонимно.  Hug Понякога човек не може да избяга от модел, формиран му от детството. Въпреки силното желание да избяга.  Hug

# 63
  • София
  • Мнения: 2 958
Българските мъже са всякакви."Турци" , "французи" , "италианци", "англичани " ... Wink
Зависи кой как е възпитаван.

Знам ,че темата е за мъжете , но има и такива жени. Лелята на майка ми се е държала по същия начин  /като бащата на  blizna4e / с нея, след като майка ми е загубила родителите си.


# 64
  • Мнения: 1 299
Турци са, много ясно! Аз, разбира се, не съм от тях.

Ти си ССФ

# 65
  • Мнения: 15 619
Мислете, какви мъже и жени възпитаваме!
Една дружка не можеше да излезе от тях ако облеклото и грима й не минат през проверката и одобрението на мъжа й. Ама и тя го търпи.
Всеки заслужава това, което има, щом не прави нищо за да промени обстоятелствата.

# 66
  • Мнения: 1 299
Момичета,и хич да не ви е мъчно за мен ! Защото съм в процес на бунтуване и не мисля вече да се оставям някой (пък било то мъж,баща и т.н.) да ми дават наклон на к..а !

Само така! Ти направо ме втрещи  Shocked Дори сред познати с турски произход не съм чувала за такова нещо  Shocked

Мислете, какви мъже и жени възпитаваме!
Една дружка не можеше да излезе от тях ако облеклото и грима й не минат през проверката и одобрението на мъжа й. Ама и тя го търпи.
Всеки заслужава това, което има, щом не прави нищо за да промени обстоятелствата.

Ей това - не бива човек да позволява такова нещо. Ще ми казва той на мен как да съм облечена...ха!!!

# 67
  • Мнения: 15 619
  ...
Ей това - не бива човек да позволява такова нещо. Ще ми казва той на мен как да съм облечена...ха!!!

Ей, само така!!!
В подобна ситуация съм способна и без гащи да излезна, само и само да стане на мойта.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 68
  • Мнения: 3 405
Аз такива не познавам, познавам повече български мъже под чехъл, така да се каже...

Ти що си ми прочела мисълта?  Grinning Засилих се да го пиша прочетох твоето мнение Grinning

# 69
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Сетих се и друго - дълго време баща ми не даваше на майка (а и на нас също) да се бръснем.Спомням си как майка ходеше на морето прилично космясала,и как татко ни се караше защо ние сме се обръснали (!?). Ей такива работи.Но наистина не е лош човек,просто има странни разбирания за някои неща....
Мисълта ми е че може би във всеки мъж дреме по един "турчин" (нищо лично против турците),и само от жената зависи дали този турчин ще се развие.
При турците е точно обратното! Туркините се обезкосмяват изцяло- едно косъмче не трябва да има никъде, освен косата и веждите. Работя с турци (мъже и 1 жена, живееща с единия от колегите) и от тях знам много интересни неща.

# 70
  • Мнения: 2 013
Айде сега преценете сами ,в моето семейство мъжете дали са "турци" !?
Sad

Те са си пущуни направо! А като си имала такъв баща, защо налетя на подобен мъж? Всъщност, не е нужно да ми отговаряш на този въпрос.  
Не знам доколко ще има ефект, но тропай с крак и дръж на своето, дано приучиш поне малко собствения си мъж, че имаш нужди и потребности от свобода и това не е углавно престъпление.

А по темата - в българия има мъже и мъже - и от "турския" джинс, и от "руския" - за мен много от руснаците са мъжете под истински чехъл, които вършат всичко по заповед на мамашата. Стига да не са алкохолици, разбира се.

# 71
# 72
  • Мнения: 3 405
Близначе, майка ти съгласна ли беше да живее така? Това, което описваш е абсолютно незачитане на човешките права и ценности.

Сега се говори джендър, за социален пол и в семействата няма мъжка и женска работа, а всеки се грижи за децата, прехраната и дома според възможностите си. Партньорите се допълват.

# 73
  • Мнения: 37
Когато бях малка,майка ми ни беше научила винаги да изчакваме мъжете (брат ми и баща ми) да се наядат.Така било редно.Стояхме от страни,преглъщахме и гледахме как мъжете плюскат.После обирахме каквото е останало.На масата не можеше да се седне без преди нас да са седнали мъжете.Баща ми смяташе,че е редно майка ми като жена да се занимава с нас - женските отрочета,а той с брат ми.Груба грешка.И до ден днешен нямам спомени с брат ми ,тъй като всяко дете се отглеждаше от съответния пол.
Според мъжете в нашето семейство жената не може и не трябва да кара кола.По никакъв повод.
Омъжих се за човек който не е съгласен да излизам.Мрънка ми и ми прави проблеми при всеки мой опит за самостоятелно излизане.(при все че той не ме извежда никъде)
Ходя на танци,не е съгласен,как тъй ще ме пипали чужди мъже !?
наскоро се скарах с баща ми  - направи ми забележка че искам да изляза за втора поредна неделя (от танците организираме партита всяка неделя и ходя да танцувам) каза ми че не съв свободна жена (!!!) и трябвало да се съобразявам,можело съпругът ми да се обиди че искам да излизам.Един път ходене на парти стигало,не можело всеки път.При опита ми да обясня че съм все още млада и имам нужда от излизане и малко свеж въздух,не пожела даже да ме изслуша.
Когато си стоях в къщи,гледах бебе и страдах жестоко от следродилна депресия,и коагато бях доста дебела и почти не излизах никъде,на всички им харесваше !!!
И сега,когато започнах да се забавлявам - не може !
Ех,мама му стара аз човешко същество ли съм или безгласен роб !?
Айде сега преценете сами ,в моето семейство мъжете дали са "турци" !?
Sad
Weary  smile3518Това е ужасно

# 74
  • Мнения: 2 891

А по темата - в българия има мъже и мъже - и от "турския" джинс, и от "руския" - за мен много от руснаците са мъжете под истински чехъл, които вършат всичко по заповед на мамашата. Стига да не са алкохолици, разбира се.

Напротив, точно защото са алкохолици. Рядко ще намериш в Русия мъж да работи фина или отговорна работа, защото от рано са на черешата. Жените им са свикнали да си ги пазят, че са кът. Ето това правят войните  Laughing

По темата на  blizna4e, мило момиче, КЪСМЕТ!!!

Общи условия

Активация на акаунт