Отговори
# 15
  • Мнения: 1 426
След изпепеляващата любов остава само и единствено купчинка пепел...
Дано следващата любов да е съграждаща, а не изпепеляваща...

# 16
  • на морето
  • Мнения: 314
Аз пък искам да преживея една истинска изпепеляваща любов, та поне малко да се събудя от летаргията.По отношение на детето нямам проблеми , то самото ми каза да му намеря нов татко.Има ли нещо по-тъжно от това!?

# 17
  • София
  • Мнения: 6 999
... каквото и да е, прав е, живеем чрез децата си, ама това е до време!

Изобщо не живея аз чрез детето си, нито за него  Naughty

Много по-хубави, в това число и изпепеляващи, са ми любовите след БНД. При това го давам кротко и спокойно се наслаждавам. За никъде не бързам - изпълних своя дълг към обществото: Мъж, дете, раздяла... сега ми оставя 'живяла дълги години щастливо'  Mr. Green Mr. Green

Като се разделяхме с бившия, баща ми каза - "Няма вечно щастие има само моментно удоволствие" все по-прав ми се вижда човека.  Whistling

Последна редакция: пт, 13 юли 2007, 10:56 от Isa

# 18
  • Мнения: X
Ето, аз съм от тези, които могат вече спокойно да кажат - никога повече!
Изпепеляващи емоции вече не мога да изпитвам поради прекалено много разочарования, прагматизъм и натрупани години! А и най-важното - нямам никаква необходимост от такива неща! И точно това ми позволява да кажа - no more tears!....щото те вървят неизбежно след емоционалното овъртолване....Но по-младите мами да не губят надежда и да действат по въпроса Hug Hug Hug
ами някак не мога и аз толкова емоционално да го раздавам
искам да е постигнал в живота си поне толкова, колкото и аз съм, пък такива лица не познавам от мъжки пол  #Crazy newsm78 Crossing Arms
не искам емоции - а градеж

ама вчера ми казаха пък, че еди кой си познавал един еди какъв си, дето май отговарял на тези ми критерии.. та какво сега, да взема да се набутам да го видя дали може и емоционално да ме прикотка ...  newsm78 Защото по обратния начин не искам повече да действам - първо да се овъртам емоционално пък чак след това да го преценявам какво има в главата - тц- тоя филм вече съм го гледала 3 пъти повече не ща.  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 1 425
искам да е постигнал в живота си поне толкова, колкото и аз съм, пък такива лица не познавам от мъжки пол ...
И какво точно трябва да е постигнал, че ми стана интересно.  newsm78

# 20
  • Мнения: X
ще те оставя се чудиш  Laughing

# 21
  • Мнения: 1 425
ще те оставя се чудиш  Laughing
Е кажи, може да намерим някой подходящ Grinning

# 22
  • Мнения: 2 327
Ми не иска много - само мъж дет си е родил дете и си го гледа  Laughing
Това в рамките на шегата разбира се, Каси, не се сърди Simple Smile

Аз не знам как подхождам към нови връзки... Донякъде със страх, донякъде с предубеждения, донякъде с надежда Simple Smile Но пък знам как подхождам към разделите вече - без много сълзи и тръшкане и ако може да са веднъж и за винаги. Без втори шансове. Усъвършенствала съм се в това оношение, повече от седмица не си позволявам да преживявам таквиа неща.

# 23
  • София
  • Мнения: 4 493
Не само, че мога, ами и изпитвам изпепеляваща любов! Но само колко брррррр, ме е страх, да не преживея отново същия цирк....  Praynig и сега, като пиша за това, сърцето ми се свива от ужас... и тая тема си е направо еретична ooooh! А от друга страна ме е яд на себе си, че вместо да се радвам на хубавите моменти, живея в страх. Абе...
  Praynig и аз така  Praynig
страх ме е, че ако той си тръгне ще открадне усмивките и на двете ни Sick
отдруга страна си мисля, че ако се налага е по-добре да си тръгне по-рано отколкото да протакваме.
Съгласна съм със Стън - за разделите - никакво тръшкане, плакане и т.н. - не искам да се случва.

Последна редакция: пт, 13 юли 2007, 11:37 от dioni

# 24
  • София
  • Мнения: 4 493
На въпроса на авторката: Към новите връзки подхождах доста скептично - бях решила , че никога повече няма да обичам мъж, ще ги ползвам само за забавление и т.н - и и и и и и так си живях доообреее цели 3 години, ама се появи един дет ми обърка плановете и сметките - трябваше ми 1 година за да му повярвам, а и да допусна мисълта, че може би нещата са сериозни  newsm78. Сега във връзката ми има не само емоцията а и разум, но това не значи, че не е "изпеляваща"  Wink, а и определено смятам, че е и "градивна"
Не съм вярвала, че може да ми се случат толкова хубави неща. Не съм се стремяла към такава връзка - напротив, бягала съм от това. Когато се запознах с въпросният господин не съм и предполагала, че това ще е ТОЙ.

# 25
  • Мнения: X
Усъвършенствала съм се в това оношение, повече от седмица не си позволявам да преживявам таквиа неща.

аууу
аз последния път само около една година ревах - нищо работа  Laughing
виж, ако можеш да не се връзваш на нищо и наистина да не преживяваш - ОК - това е най-добре

# 26
  • Мнения: 193
Когато се запознах с въпросният господин не съм и предполагала, че това ще е ТОЙ.
Мда! Дай боже всекиму!
Само дето аз и първия път си мислех, че това ще е ТОЙ!
Влюбя ли се, все е изпепеляващо...
Не съм ли влюбена изпепеляващо, започвам да се отегчавам много бързо и сама прекъсвам такива връзки... а иначе безумно ме кефи идеята за моментното удоволствие... само дето при мен не се получава! Thinking

# 27
  • Мнения: 1 732
аууу
аз последния път само около една година ревах - нищо работа  Laughing
виж, ако можеш да не се връзваш на нищо и наистина да не преживяваш - ОК - това е най-добре

аз ревах две...и още рева...
ама дебил не можах да стана. то това си е генетично обусловено... Sick
освен да се надявам, че Вяра се е метнала на другата рода  Joy

# 28
  • Мнения: 2 327
ама дебил не можах да стана. то това си е генетично обусловено... Sick

Без обиди към модератора, моля  Crossing Arms
В интерес на истина не съм станала дебил, не съм спряла да изпитвам чувства или да не ми пука... Но животът е твърде кратък, за да страдам с години за някой, който не ме иска... Веднъж тая грешка ми стига, че даже 2 пъти май я повторих. Сега съм си направиал така живота, че има място за мъж, но ако си тръгне няма да остави дупка.

# 29
  • Мнения: 1 732
ама дебил не можах да стана. то това си е генетично обусловено... Sick

Без обиди към модератора, моля  Crossing Arms

Стън, как можа изобщо да ти хрумне, че визирам теб???  Shocked #Crazy Shocked

Общи условия

Активация на акаунт