Не може и секунда да е завита

  • 2 803
  • 72
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
и моята принцеса спи без всякакви завивки.цяла зима на 20 градуса изкарала без завивка,просто щом я завиеш,тя се отвива.да чукна на дърво не настива.сега е на 1г3м.

# 16
  • София
  • Мнения: 4 867
Не завивам - който иска, да се завива.
Аз самата спя гола и отвита и пак ми е горещо въпреки отворените прозорци.

Миналата седмица спахме с Габа в една палатка - ами не можах да я напъхам в спалния чувал, топло й било.

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
От миналото лято сме така.Цяла зима ставах като сомнамбул да завивам със съвсем тънко одеалце.Сега пак е така,но прозореца го затварям.

# 18
  • Мнения: 789
Точно поради тази причина малкият спи в чувалче за спане и през зимата и през лятото. Лятното е много тънко, така че все едно е завит само с чаршаф.

И ние сме така. Сега е с много тънко лятно чувалче, то е доста свободно, отпред деколтето й стига до пъпа, отворите за ръцете - чак до кръста. През нощта все пак става хладно, гола няма да я оставя.

# 19
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Синът ми винаги е бил такъв.И заради това сме направили къщичка т.е.метнала съм една много тънка олекотена завивка върху самата кошара,но не от край до край,а до нивото на главата му.Отпред решетките също съм покрила.Така съм спокойна,че няма да изстине,а той доволен от своята къщичка.

# 20
  • София
  • Мнения: 3 679
Моя юнак откакто стана на 10месеца зиме/лете спи в чувалче.То ми писна да ставам и да го завивам ,а той блаженно да си спи Twisted Evil
Решила съм проблема- закопчаване на раменете- като се изправи и се отлепва и сутрин е свободен да вилнее из леглото
В жегите спи само с чувалчето -то е като чаршафче и по памперс

# 21
Моят син пък е точно обратното. Всяка вечер колкото и да е горещо  ми казва "Мамо завий ме".След 10-15 мин. пак "Завий ме" и така колкото пъти се събуди все ме вика да го завия Crazy

# 22
  • Мнения: 3 886
Чувалчето му е майката Party Party.Аз я слагам малката само в него и не завивам Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 2 858
аз реших да го оставя да се оправя
щом не настива, значи му е добре
като е отвит и му стане студено иска да го завивам Simple Smile

# 24
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
след 28 градуса няма такива неща като завивки, при над 38 спи гола по слип, на вси4ките 4 отворени прозореца, при пове4е спи в собствен сос, пускаме климатика! е, ние сме в африка!

# 25
  • Мнения: 2 957
Чувалчето му е майката Party Party.Аз я слагам малката само в него и не завивам Peace

Жал ми е да напъхам детето си в такова нещо.Той толкова се върти и спи в такива странни пози,че да го закопчея в чувалче е все едно да го вържа.Аз не мога да спя в подобно нещо и ми се вижда жестоко към детето:) Щом се отвива,значи отвит му е по-добре.Не мога насила да го карам да спи завит.

# 26
  • Мнения: 4 399
Моето диване го слагам в чувал колкото и да е топло защото също не търпи никакви завивки. И в най-големите жеги я обличах в тънко боди и я слагах в чувал.

# 27
  • Мнения: 1 589
Малкия спи с тънка пижама-гледам кръста му да не е гол.И чорапи на краката.
Я някой да каже-на колко години децата започват сами да се завиват?То ясно,че при всички различно-но долу-горе. Понякога,през нощта,го намирам свит на топка от студ (имаме климатик).Когато го завия-така блаженно се отпуска,но не се сеща сам да си вземе завивката.

# 28
  • Мнения: 1 427
И моята дъщеря е така-завивка не търпи, за чувал-и дума не може да става. Примирих се. Явно и е добре!

# 29
  • Мнения: 3 886
Чувалчето му е майката Party Party.Аз я слагам малката само в него и не завивам Peace

Жал ми е да напъхам детето си в такова нещо.Той толкова се върти и спи в такива странни пози,че да го закопчея в чувалче е все едно да го вържа.Аз не мога да спя в подобно нещо и ми се вижда жестоко към детето:) Щом се отвива,значи отвит му е по-добре.Не мога насила да го карам да спи завит.
И аз не искам но  го ползвах докато беше малка.После свикна много с него и не иска да заспива без  чувалчето.След обяд и го сгъвам и тя си го гушка  само вечер обезателно ме подсеща за него .Плюст това то е страхотно тънко.Сеедно си без него PeaceНяма шанс да  сме без чувал. newsm78 #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт