Бисептол

  • 56 079
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 500
Да, детето вече е добре. Правени са й всякакви изследвания - кръв, урина, носов, гърлен секрет, анален секрет, ренген - всичко беше чисто, но тя вдигаше Т и гърлото и кръв червено. Вече не знам и аз, изплашихте ме с Бисептола и ще взема да го спра.Лекарката каза, че трябва да го давам поне 7 дни, но защо след като детето вече е добре. Всъщност аз не мога да разбера за какво изобщо служи тоя Бисептол.
алабаланица АБ ни го изписаха , точно, защото смятаха че е бактериална инфекция, не знам вече. Консултирах се с 4-ма лекари досега, никой нищо не можа да каже.  ooooh!

# 16
  • Мнения: 588
мое мнение бре дарлинг

Noel
Радвам се че детенцето се е оправило, пожелавам му много здраве и ако има проблем, обади се да ти дам координати на лекари, които избягват даването на АБ

# 17
  • Мнения: 145
мое мнение бре дарлинг

Ами аз точно това не разбрах - как изрази такова крайно мнение  Shocked
Прегледа детенцето ли?  newsm78

# 18
  • Мнения: 1 113
Ноел, не спирай Бисептола щом вече си започнала да го даваш. Получава се резистентност на бактериите. Не е точно антибиотик, но е с такова действие. Може пък той да е помогнал във вашия случай.
Поздрави и дано изкарате лятото без повече болести  Hug

# 19
  • Мнения: 588
мое мнение бре дарлинг

Ами аз точно това не разбрах - как изрази такова крайно мнение  Shocked
Прегледа детенцето ли?  newsm78

писна ми дарлинг да си общувам с теб

в друга тема сме, не в "Общуване между Алабаланица и Jil2003" ok?

# 20
  • Мнения: 3 500
Ох, моля ви, кажете, в крайна сметка, да го спирам ли тоя Бисептол или не???????  ooooh!

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Веднъж започнат не го спирай.Питай в темата на Birdie.

Общи условия

Активация на акаунт