Ожулих си колата- направо откачам от нерви

  • 3 903
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 867
Някои дори ги наричат ТАЗОВЕ Joy

А дядо ми сам си монтираше джантите на москвича.... И на старите джанти слагаше нови гуми, с вътрешна... А пък как псуваше, докато се бореше с гумите.... Embarassed

# 16
  • Мнения: 2 563
Цитат
Купих си нови 4 джанти и си ги сложих сама.


Кажи, моля те, как си монтира джантите?
Аз не бих могла да се справя сама.

Никой не може да си сложи сам джантите. Предполагам става дума за капаци/тасове или там както се наричат  Crazy

Ми толкоз ми и акъла.  Joy За капаци става дума, мерси Буба.

# 17
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Старата кола съм я ожулвала многократно,предвид това,че бях и съвсем млад и пресен шофьор.
Сега с новата внимавам много.Миналата година един от нашите шофьори,като е давал назад беше нацелил колата,та доста и се беше огънала вратата.Оправихме я и сега абсолютно нищо не си личи.
Не се тревожи важното е ние да сме живи и здрави. Peace

# 18
  • Мнения: 302

Ей точно това е, че никой не мисли другия как ще се оправя. Ей този човек направо ако го срещна някъде ще го черпя такова отношение от българин не съм очаквала направо страшно ме успокои. Очаквах в този момент да долети някой ербап и аз каквато съм мъничка направо и да ме натрепе разтреперих се направо от притеснение а той чак с усмивка айде сега на ляво айде на дясно побутна малко моята за да не се доповреди направо е за награда този човек  голямо Ч

Това ме изненада много и мен!Тук наистина в такава ситуация ще те напсуват,ще те нахокат... ooooh! ooooh! ooooh!
По темата-изобщо не си го слагай толкова.Сигурно почти всеки шофьор има поне по една такава случка!

# 19
  • Мнения: 4 195
с нашата кола вдлъбнах задната врата на брат ми на колата - пущиняка с много скапан метал бе - на нашето Ауди нищо му нямаше, неговото и то Ауди - по модерно и тройно по - скъпо като пластелин мамка му, сумати пари ми излезна тая врата - ама така е, като не гледам като паркирам ooooh! Embarassed

# 20
  • София
  • Мнения: 1 345
поуспокоих се благодаря че ви има поне да споделя ако не друго  bouquet

# 21
  • София
  • Мнения: 4 867
с нашата кола вдлъбнах задната врата на брат ми на колата - пущиняка с много скапан метал бе - на нашето Ауди нищо му нямаше, неговото и то Ауди - по модерно и тройно по - скъпо като пластелин мамка му, сумати пари ми излезна тая врата - ама така е, като не гледам като паркирам ooooh! Embarassed

Криси, новите коли така ги правят - много им се огъват ламарините, за да поемат основната сила на удара, та сътресението в купето да е по-малко. Е, не се огъват до безкрай де...

# 22
  • Мнения: 4 195
е не до безкрай Яни, до 380 лв за една задна врата Wink - там кво и правиха - изчукват, боядисват и не знам си кво. Инфаркт щях да получа ooooh!

# 23
  • Мнения: 84
Еее, Ева, ти да си жива и здрава! И всичките ти инциденти все да са такива!
Пък на тенекиите - майната им.
Само не се комплексирай и не спирай да караш!

# 24
  • Мнения: 4 585




Не съм драла колата, но седмица след като я купих, загубих джантата... Не се кахъри, това са си рисковете на шофирането на танкове в градовете на България. Никой не мисли за другия, заклещват те и това е.
  Съжалявам, не е възможно. Ти си първия шофьор, загубил джантата си.
Може би имаш предвид таса?

# 25
  • Мнения: 63
Не се ядосвай и аз, а си мисля, че и всеки шофьор е имал случки, от които се чувстваш така. Но шофирането е въпрос на опит- следващия път при подобна ситуация ще знаеш.

# 26
  • Мнения: 4 585
Когато се маневрира на заден ход, не се гледа само назад.
Гледа се навсякъде. Ако волана не е насочен напред, предницата на
колата например се изнасе встрани. Не си създавай комплекси.
Най добре е да се трупа опит върху некоя моргичка.

# 27
  • Мнения: 920
Чисто новата ми кола беше на 1 седмица, когато я ожулих изцяло по моя вина. Щеше ми се да имам чене, за да се захапя отзад. Разбирам те.

# 28
  • София
  • Мнения: 1 345
Оф олекна ми ама сега си иде мъжо   newsm61 да видим какво ще се случи  Laughing

# 29
  • Варна
  • Мнения: 1 791
Народе, внимавай в картинката! Губи се джанта и още как, барабар с гумата. На нас ни се случи, вследствие на пренатегнати болтове (тъй рекоха в сервиза). Явно някое чираче се е престарало. Болтовете се скъсаха в движение. Само видях как блесна джантата на слънцето-някъде там из въздуха. Изорахме треволяка край пътя, а калникът се огъна нагоре.  Бяхме красива гледка.
Та мисълта ми беше-Ева23, не се стягай толкова. На всеки може да се случи и най-вече недей да спираш шофирането. Ламарините се оправят, боядисват се. Бил е по-малкия дявол.

Общи условия

Активация на акаунт