Мимиту от ДОБРИЧката тема се изнесе. Накъде без нея вече? (32)

  • 9 491
  • 303
  •   1
Отговори
# 15
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Добро утро!
Черпя по едно кафе.
  food010 Coffee  food010 Coffee  food010 Wink
Весел ден ви желая!!!

арчелке, ти нали щеше да ни правиш психологически портрет от играта  Wink




О, днес имаме и рожденничка!

dorela,  честит рожден ден!!!

 newsm59 nbirthday  party023 nbirthday newsm59

Последна редакция: пт, 13 юли 2007, 07:58 от anuschka

# 16
  • Мнения: 2 821
Добро утро!
С леко неприятно чувство от вчера...
Дано да нямаме повече такива излагащи ни разговори.
Честит Рожден Ден на Дорела, макар че незнам вече коя е...списъка от първа страница май е излишен...броим се на пръсти...
Лек ден! Wink

# 17
  • Мнения: 166
Добро утро и от Пантелей пътника
Аз пак бях на Софето,но този път съвсем сама без сем.и ми беше много мъчно за тях.Ей много съм доволна от докторите в София,наште са пълни простаци тук.
Така я да видим пак спор сте изкарали,стига бе хора.
Честит Рожден Ден на Дорела,жива ,здрава и всичко най.

# 18
  • Мнения: 643
Добро Утро!
Честит Рожден Ден На Дорела!
 
 Аз от вчера съм без мъника, ама немога да свикна! Първо никаква организация, като го няма детето, бях като един дроб отпусната и мързелива! Все забравях че го няма и пазех тишина на обяд че спи, а вечерта тъкмо задрямах, и викам на Мъжо да напълни бутилката му с мляко, а той ми се хили, аз ли съм щяла да го пия! Голям смях!

# 19
  • Мнения: 377
честит рожден ден на Дорела-много здраве, щастие и късмет!
  bouquet  bouquet  bouquet
Добро утро на всички!Мерси за кафенцето!

# 20
  • Добрич
  • Мнения: 298
Добро утро и от мен Hug

Хора , какво става, защо пак са тия спорове, хич не ми е приятно. Почти всичките Ви познавам и ми е приятно да се виждаме и да пием кафенце. Хайде заровете томаховките Peace .Моля Ви Praynig

Сегаааааааа опитах се да пусна снимки и пак провал от моя страна, но пак ще се мъчаааааа newsm78. Хайде момичета да отиваме на разходкиииииии и да седнем и да пием по кафенце Hug


Честит Рожден Ден на Дорела  bouquet

# 21
  • Мнения: 11 607
Всички ние грешим...Всички си имаме слаби и силни страни...Но защо пусто чудо, удоволствие ни прави да надаме другия и да не уважаваме чуждото мнение......Момичета, стегнете се! Една шепа хора сме....Нека не се излагаме...Форума е за всички, независимо от пол, възраст, социално положение, професия, доходи, религия, възгледи за живота и пр., и пр.......

Бягството, Мими, не е изход от ситуацията...Не знам и не искам да знам защо има спорове, интриги и пр...Не искам да знам кои са главните действащи лица, но знам,че цялата работа е много, много неприятна и не говореща добре за големи и разумни хора ,за каквито претендираме,че сме......Ние тук сме едно цяло, защото в основата си имаме поне 1 общо нещо - Добрич! Някои от нас имат и по повече общи неща.....И когато една част от нас боледува, всички страдаме и това според мен засяга всички ни! Нека преглътнем егоцентричността си, нека преглътнем гордостта си, да броим до 10 преди да напишем нещо, да мислим преди да действаме и темата да е отново онова хубаво и приятно място във форума. Където всеки ще може да дойде и да сподели с останалите вижданията си за въпроси,които го вълнуват - свободно и спокойно, без нападки и обиди. Ние хората не сме еднакви, но можем да бъдем толератни спрямо другите!

Една мама от Дч ми сподели,че не пише тук(а пише в другите теми) заради това,че - цитирам  - там много се карат.......Е това ли сме ние - добруджанки-скандалджийки????Вземете се в ръце и стига детски истории!

Кирилизацията, хайде, хайде.....няма да ти пиша на ЛС кога ще съм пак в Дч(а то ще е  скоро), искам да се видя отново с теб, да бутам количката ти,да ни почерпи Велина по 1 кафе, да ти се похваля,че вече мога да си отварям фотошопа..Искам да се видя и с ЧерешОвка - обеща съм и,че в 7ч. сутринта заради нея излизам на центъра за кафе......Искам да се видя и с всички останали, защото ми е много хубаво тук с вас и ми е особено приятно като ви видя по центъра, в градската, когато си поговорим, защото сте ми приятелки!

Хайде, стегнете се и това да е за последно!

Моя поздрав към вас:Queen - Friends Will Be Friends
Част от текста:
Приятелите си остават приятели.
Когато се нуждаеш от любов,
те ти дават нежност и внимание.
Приятелите си остават приятели.
Когато си на крачка от самоубийство
и всяка надежда е изгубена,
задръж така ръката си,
защото приятелите си остават приятели,
докато смъртта ги раздели.


За всички вас, ето един мой първи и плах опит:

# 22
  • Мнения: 166
Браво Цоцоланке много ми хареса изказването ти,подкрепям те.

# 23
  • Мнения: 0
Здравейте на всички отново.
Мама Цоцоланке с писанията си ме трогна до сълзи, а също така ме накара да се замисля за много неща от живота и наистина си права за  абсолютно всичко. Е, аз заравям томаховката и се надявам да не ми се налага отново да я отравям. Желая на всички приятен, слънчев и весел ден.
 За всички които познавам лично и виртуално:

# 24
  • Мнения: 377
KREMIO-радвам се ,че се завърна сред нас!Ще се радвам , ако и други те последват!
Мама Цоцоланка и мен ме впечатли много и е много права.Според мен повечето от нас са намерили отговори на въпроси ,които са имали , получили са съвети и разбиране.За мен тоя форум е от голама полза, от всички съм научила по-нещо.
Хайде момичета много се застояхе без среща, кога ще е следващата?Мама Цоцоланка кога ще си идваш пак към Добрич?

# 25
zdraveite na vsi4ki :hug:imam edno vapros4e kam mamite ot balik koito sa na kuxnq-koga se puskat molbite za zapisvane(v koi den)i kakvo trqbva da pi6e na tqx newsm78.blagodarq predvaritelno  bouquet

# 26
Здравейте "скандалджийки" Laughing

Много пишете,не мога да ви изчета.........

Моята щерка вече е по цял ден на ясла и както пише  Арчелка все се ослушвам за нея в къщи.До 2 ч.съм на работа и после си разпускам пред компа.А как ми върви бирата beer
чак ме домързява да си изчистя. newsm79

На мамите, които се разхождат по центъро,да минават в универсала 2 етаж(DIAMOND) на по кафенце ,да минава времето,да се опознаем.Иначе време за разходки(в парка )не ми остава.

В събота и неделя ще ходим сигурно пак на море ( на Златни),само дето водата е много студена,и този вятър незнам дали е много удачно за децата.

Довечера чакам мъжо от Златни,че май нуждата ме хвана......да ме гушка luvbed

И да ви кажа, че и ние ще сме първи кипри в БТВ.Направих му "Море от любов"
Снимахме посланието с Наталия,изненадаха го на Златни.......Сега на 23 юли ще снимаме в студиото.
Ако някой знае хотелче-да пише..
Ще ни излъчват през септември(през август са отпускари и дават продължения на стари епизоди).

Честито на рожденничката Дорела!Само положителни емоции,много любов...и пари!  bouquet

чао засега
целувки на всички малчовци!

И без спорове Wink

# 27
  • Мнения: 166
vaniahs браво на теб за изненадата за мъжа ти.И аз понякога искам да му пратя "Море от лбов",ама ако го направя може да ми се разсърди,защото не е фен на това предаване.

# 28
  • Мнения: 377
Vaniahs-браво значи си успяла !Само ще те моля да ни напомниш като наближи ,за да го гледаме!

# 29
  • Мнения: 79
vaniahs браво страхотна изненада си направила на мъжо си Peace

Снощи водихме Вики при д-р Александрова направила е стрептококова инфекция и сега сме на АБ Сумамед. Продължава да вдига Т но не висока 37, 2- 37,7 , не приема никаква храна, иска а не може цялата й устичка вътре е огнено червена Cry, дори и соковете й дразнят само на водичка е. Преди обяд отказа да излезем на разходка иска само да лежи Sad. Сега ще пробвам пак да я изведа поне малко на въздух.

KREMIO добре дошла отново сред нас пиши по- често  bouquet(то щот аз много често пиша)

Общи условия

Активация на акаунт