Мимиту от ДОБРИЧката тема се изнесе. Накъде без нея вече? (32)

  • 9 531
  • 303
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 377
Ей Кеми за другия рожден ден ти пожелавам да ти подарят миялна машина или по-добре прислужница! Wink Къде се изгубиха всички!

# 256
  • Добрич
  • Мнения: 958
Добро утро!
Хайде на кафето


Краси, чул те Господ   Praynig Laughing И на двете няма да откажа  Wink

# 257
  • Мнения: 377
Добро утро!мерси за кафенцето!Днес Гого е в къщи отново- сутринта ми прокашли и пак ще се гледаме -излезе във ваканция преждевременно.Вчера го водих на д-р т.к. в понеделник имаше сополки като го взех от градина а вечерта плака от ухо.Та д-рката каза ,че сополите му са алергични(моя опит да спра противоалергенния сироп отново остана несполучлив), а ушите му бяха добре.Според мен е от акациите които сега цъфтят , в градината им има поне 10 дървета такива, а га забелязах ,че само като го вземам от градина или като играем след градина в двора има сополи.Ще го видя как е и може пак да сме на посещение при "леля д-рка".Днес е хладничко.Ще ходите ли по разходки?Аз имам работа по центъра ама като незнам дали ще вали и как ще е времето се чудя!Лек ден на всички!

# 258
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Честит рожден ден на Кеми на патерица.

Дават го до следобяд да завали и при нас. Доста захладня и се чудя с какво да облека малкия. По магазините все още има само летни дрешки и не мога да му купя нещо за надвечер.

# 259
  • Мнения: 2 826
Здравейте,
сега пък ви е студено Joy, до вчера жега...неможе да ни се угоди Mr. Green
А аз видях деца с шапки Crazy, но не летни против слънце, а трикотажни за студ Rolling Eyes
gabriel2 , бързо да оздравява Гого!

# 260
  • Добрич
  • Мнения: 207
Кеми честит рожден ден на патерици.   bouquet

# 261
  • Мнения: 208
natali_bu ,нали ти беше писала че сте почивали  на Черноморец,моля те дай повече инфо че си търсим вила или хотелче там  Hug  bouquet

# 262
  • Мнения: 377
Геомар това е добра идея:който е ходил някъде на почивка да си каже впечатленията и ако са добри да даде инфо -е който иска де .така смятам ,че на доста хора ще им е от полза!
мама Блу благодаря!

# 263
  • Мнения: 208
О,ако  е така ще ви препоръчам това-
http://sirenatours.hit.bg/бяхме за едина нощувка  и съм очарована Peaceблизо е до Варна,плажа пуст. Пред бунгалата има детски кът,барбекю cheers Drunk newsm41

# 264
  • Емаесесаесесапипиа
  • Мнения: 488
Честит рожден ден, Кеми!!! Да си жива и здрава и много обичана от двамата си мъже Simple Smile

# 265
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Добро утро!
От мен кафенце с мляко и сандвич с кашкавал.

Лек ден!!!

# 266
  • Мнения: 166
Добро утро
Анушка благодаря за кафето и сандвича.

# 267
  • Мнения: 2 826
geomar, значи препоръчваш това място....Ходили сме на бунгала на Камчия, преди да се родят децата, та незнаех дали е подходящо. Има ли много комари? За децата плаща ли се?
Така ми се ще да мръднем за няколко дни, но да е наблизо.

# 268
  • Мнения: 208
mama_Blue ,ние бяхме с приятели в едно бунгало и си делихме паричките,комари има но  с помоща на разни препарати е търпимо PeaceАз  лично си изкарах перфектно и пак бих отишла Peace

# 269
  • Добрич
  • Мнения: 207
Здравейте мами.
Незнам къде набутах брошурите, че и на мен ми трябват. Събирам всички брошури на места, където сме ходили и сме доволни, но къде ги набутах  newsm78. Ако ги намеря веднага давам координати. По принцип нямаше лошо хотелче там. Виж в интернет. Това е най-евтиното място, където сме били. Супер селце. Тихо, спокойно, плажа е плитък много навътре и чист Grinning. Цените са невероятно ниски. Изкарахме страхотна почивка там. Другото любимо място ни е комплекс Яница на Крапец. Мога само хубави работи да кажа за там.
С този кучи студ водата сигурно е студена. Снощи замръзнах беше 15 градуса #Crazy.

Общи условия

Активация на акаунт