Мнения за др Колева моля

  • 23 255
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 868
Мерси на всички ,аз имам време да помисля и да се консултирам с вас .Ако има още мнения по хубаво.Джема ,чакам да разказваш, ти чакаш бебче или по друг повод?

# 16
  • Мнения: 165
Мерси на всички ,аз имам време да помисля и да се консултирам с вас .Ако има още мнения по хубаво.Джема ,чакам да разказваш, ти чакаш бебче или по друг повод?
Ще разкажа, разбира се. Прегледът ми е след 2 седмици обаче, така че ще се наложи да потърпим дотогава.
Не чакам бебче, отивам на общ преглед и да видим има ли причина от моя страна вече толкова години да нямаме бебе...дано всичко е наред, стискайте палци, момичета.  Praynig

# 17
  • Мнения: 1 868
Стискам палци дано всичко е наред и скоро да си имаш пухче за гушкане.

# 18
  • Мнения: 326
Ако някой има впечатления от др Колева моля пишете.Мерси предварително.

motoneti  аз родих при Д-р Жана Колева в Света София (Тина Киркова) - секцио. Доволна съм от нея, много е внимателна и явно си разбира от работата, защото нямам усложнения. За щастие бремеността ми протече нормално. Като шеф на отдел Патология Колева сигурно може доста да помогне при евентуална проблемна бременност.

# 19
  • Мнения: 1 868
Мерси за сега към нея съм се ориентирала ,мойта бъдеща бременност за съжаление със сигурност ще бъде проблемна така ,че имам нужда от специализирана помощ.

# 20
  • Мнения: 165
Здравейте, момичета.
Съжалявам за късното включване, но имах непредвидена командировка и едва успявах да хвърля по едно око на форума между безбройните ангажименти.
Сега съм у дома и, както обещах, ще разкажа за прегледа ми при д-р Колева:
Докато чаках пред частния кабинет, ясно се чуваше разговорът вътре. Една млада бременилка беше на път да ражда и с докторката уговаряха подробностите. Явно ставаше въпрос за секцио, защото чух Колева да споменава, че работи с двама анестезиолози и жената можеше да избере към кого да се обърне.
Първоначално ми стана драго, че като че долаваях загриженост в гласа й към бъдещото мамче, но когато за n-ти път повтори целия график (кога да отиде в болницата, какво да направи, към кого да се обърне и т.н.) взех да си мисля, че това повтаряне не е с цел мамчето да го запомни, а самата докторка да не го забрави  Laughing Когато дойде моят ред, почти бях забравила какво искам да попитам  Joy
След кратък разговор д-р Колева ме прегледа, установи наличие на растящ фоликул и каза, че ми предстои овулация до 2-3 дена. За всеки случай ми взе цитонамазка и решихме, че ще изследваме тръбите ми. Не ми стана много ясна процедурата (явно не с всеки е толкова словоохотлива   Thinking). Доколкото разбрах трябва да отида на изследване в първия ден след цикъла в болницата. След това ще мислим за следващи стъпки, но засега стигнахме до мнението, че инсеминацията е добър вариант, ако моите изследвания са ОК.
През цялото време Колева беше любезна и отговаряше на въпросите ми кратко, ясно и точно, без да повтаря  Laughing За прегледа и цитонамазката платих 50 лв.
Каза да се обадя след два дена за резултатите
Цитонамазката установи наличие на анаеробна инфекция. Когато се обадих по телефона, разговарях със сестрата, чието отношение хич не ми хареса, но си замълчах. Поръча ми да взема едни лекарства (глобули и хапчета за мен и хапчета за съпруга ми).
От тогава не съм се обаждала.

motoneti, много се надявам с горното да ти помогна в решението. За себе си мога да кажа, че винаги съм знаела, че нямам сериозни проблеми, които да ми пречат да забременея, последният преглед ги потвърди. Проблемът е в съпруга ми, но все се надявам да не се налага да тръгваме по пътя на инсеминацията. Много четох за тази процедура и не съм сигурна, че искам да се подложа на всичко това. Незнам...сега се чувствам объркана. Искам бебче, но май не съм склонна да плащам всякаква цена.  newsm78

# 21
  • Мнения: 1 868
Здрасти наистина мина доста време ,но важното е ,че не си ме забравила. На мен ми направи впечатление ,че док Колева не помни пациентите си.Може да са много ама аз не искам да ми се случи трети път поради къса памет.А също забелязах ,че когато говори с пациент по телефона акушерката си позволява коментари и физиономии и док също след като затвори.Аз знам ,като мед работник ,че на всякъде е така ,ама все пак нали ще си помисля ,че и аз като се обаждам става същото.И аз не знам вече кой да избера.

# 22
  • Мнения: 46
Аз лично не съм доволна от Колева,имах кофти случай в Патологията,при който не се отнесе много адекватно с мен.Но все пак не й бях частна пациентка Close

# 23
  • Мнения: 118
motoneti, здравей мила!!!
Аз мога да Кажа, момента за д-р Колева само хубави неща.
Когато се запознах с нея, за мен беше най-трудния и сташен миг,. Бях в патологията на Тина Киркова с кръвоизлив в 6 седмица и за съжаление изхода ми беше ясен Cry Cry, не искам да изпадам в подробности защо се получи .......но кабинета с видеозона на първия етаж мноооого помогна, особенно дежурната.....съжелявам #Cussing out #Cussing out #Cussing out но не мога да я нарека доктор #2gunfire #2gunfire #2gunfire
И именно и ЕДИНСТВЕНО д-р Колева от вички доктори , които идваха да ме преглеждат и да изразят компетентногто си мнение #Cussing out, МЕ НАКАРА МЕН И СЪПРУГА МИ  ДА  ПОВЯРВАМЕ ЧЕ ОТНОВО ЩЕ БЪДЕМ ЩАСТЛИВИ!!!ОБЪРНА НИ МНОГО ВНИМАНИЕ И ОТГОВАРЯШЕ КОМПЕТЕНТНО НА ВСИЧКИТЕ НИ ВЪПРОСИ.
Вчера бях на преглед в частния и кабинет и тя отново се държа много добре.
За сестрата подкрепям че е малко сопната , но гонеше записани часове , а в чакалнта чакаха поне 5 момичета, а каминета работи от 16:00ч.
Това е от мен Wink
Силно те прегръщам и ти желая успех  bouquet Peace

# 24
  • Мнения: 1 868
Мерси ,че се включваш.Аз по същия повод отидох при нея ,защото при загубата на първото бебче не бях нейна пац ,но тя беше много внимателна и аз сама и поисках тел.Но второто бебче загубих при нея не казвам ,че тя е виновна ,но при спешен случай не се отзова ,а ме прехвърли на дежурните.И въпросните така наречени док ме оставиха почти да из кървя в самостоятелна стая без никой да ме погледне.Истината е ,че точно от това се тревожа ,че док Колева няма да бъде покрай мен,а пък аз ще бъда пат бременност със сигурност .Успех на теб!

# 25
  • Мнения: 4 358
Почти си я бях избрала и аз. Моя позната роди при нея след неуспешна първа бременност и загуба на плода  SadВтората бременност на това момиче следи точно тази докторка. Всичко мина успешно. Но доста противоречиви мнения чета тук а и не само тук. Има и други теми в който се коментира тази лекарта - и там мненията са 50:50 - явно за всички лекари е така, но ще следя темата.

# 26
  • Мнения: 1 868
Така е за повечето док е горе долу 50/50.Май вече взех окончателно решение и ще бъде д-р Колева.Сега само чакам да имам две черти и борбата започва.Но е хубаво да има повече мнения ,ако има някое драстично лошо да съм наясно.

# 27
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Аз лежах наскоро 12 дни в патологична бременност на Тина Киркова и останах с много добри впечатления от д-р Колева - много внимателна, загрижена лекарка. Не поема излишен риск и познаваше с подробности картоните на всички пациенти в Патологията, а те не бяха никак малко.  Shocked

MarinaMarina, предполагам става въпрос за д-р Савова, тя преглежда в 121 кабинет, отвратително груба беше, за първи път ми се случи да имам болки по време и след преглед с вагинален ехограф.

# 28
Аз също родих при д-р Колева в края на 2004 г., след като по време на бременността посещавах частния и кабинет. Тъй като не съм първа младост, преминах през амниоцентеза и серклаж, а след като и раждането не можа да стане по естествен път и през секцио, като всичките манипулации бяха направени лично от нея - мога да кажа само, че е вълшебница. Благодаря и от цялото си сърце. Сега мисля, че отново съм бременна и ако има възможност отново да и стана пациентка, няма да се замисля. Освен, че както смятам е много компетентна, ме караше да се чувствам уверена и спокойна, тъй като бременността ми беше първа и неизвестността какво ме очаква донякъде ме плашеше.

# 29
  • Мнения: 315
Дълго се чудих дали и аз да споделя моето мнение за д-р Колева, но накрая се реших.
Бях й пациентка в продължение на 12 г. При първата ми бременност откри аномалии в плода и ме убеди да абортирам в края на 4ти месец. Тогава бях толкова уплашена, че не отидох при втори специалист за мнение. По-късно, когато съм показвала епикризата на други лекари са изказвали мнение, че им звучи доста странна диагнозата и не можела да се потвърди без плода да бъде подложен на пълно изследване /каквото е липсвало/.
Продължих да й имам доверие и да ходя при нея. Минаха 2 г., а тя все ми казваше - ще забременееш, ще забременееш. Аз тайно си отидох на други прегледи и се оказа, че имам месеци без овулация. Накрая се изтощих от ходене по мъките и цялото това психическо натоварване и спрях да се консултирам с когото й да е. След 1 месец бях бременна. Естествено, отидох при д-р Колева. В 4 месец откри миома и заяви, че ще раждам секцио, за да оперира миомата. Този път не постъпих така глупаво и отидох при друг специалист. Той не видя миома и ми обясни, че дори и да имаше, тя не бива да се пипа по време на раждане, защото матката е много кръвоснабдена. Продължих да ходя при Колева. В края на 6ти месец имах контракции - не си вдигна телефона, петък следобяд. Отидох в Патологията. Тя дойде в понеделник. В края на 8ми месец пак имах силни контракции и пак й се обадих - ядосана ме изпрати в Патологията. На другия ден не мина на визитация. Като излязох започна едно облъчване за секцио и да я избера нея. Отказах да плащам и вниманието й рязко падна. Независимо, че я познавам толкова години!
След като преносих 8 дни и й се обадих, че отивам в Тина Киркова, тя каза "добре" и нищо повече. И може би е било за добро наистина. На другия ден там беше друга лекарка, тъй като Колева отишла на семинар. Няма да разказвам за самото раждане. В крайна сметка родих със спешно секцио и се радвам на малката си дъщеричка.
Като цяло - ако си плащаш като поп е добра с теб, но пак не обича да я тормозиш, когато е почивка.

Желая ти много щастие и в най-скоро време да се радваш на бебче!

Общи условия

Активация на акаунт