www. Promod. com- 4

  • 13 981
  • 387
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 095
май няма оплакали се досега за Дайнърс Rolling Eyes, може би все още не е изрядна системата, от скоро може да се плаща с тях Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 1 236
Тука вси4ки тръпнем в о4акване на пускане на поръ4ката:)Теди,увериха ме 4е до 10 4аса парите ще са при теб,дано наистина е така и не закъснеят нео,4е хора убивам ве4е.А за следващата поръ4ка обещавам два дни преди това да пратя пари4ките Peace.

# 17
  • Мнения: 1 236
Бреййййййй,моми4ета 4е те и нещата от новата колекция са много хубави,особено прословутия гердан,сега гледам 4е го има в три нови цвята,а и още колко неща пак си харесах...Не се притеснявайте,ще има определено нова поръ4ка,като се знам каква съм прахосница Money Money MoneyАз се притесних 4е ако няма останали номера от намалените неща никой нищо няма да поръ4а,ама азве4е съм си харесала няколко модел4ета от новата колекция,така 4е,споко Laughing

# 18
  • Мнения: 9 095
всичко написах и ми изписа Service Unavailable #Cussing out #2gunfire

# 19
  • Мнения: 1 236
всичко написах и ми изписа Service Unavailable #Cussing out #2gunfire
Що така??? #Crazy

# 20
  • Мнения: 2 433
а ми преведете моля

# 21
  • Мнения: 9 095
уф yesyes най- накрая, сега да се надявам че не съм прескочила лимита, всичко поръчах, и чакам потвърждение, да се извиня предварително ако не съм уцелила размер, но в последния момент толкова смени направихте че дано съм разбрала какво става Joyпочти съм сигурна че няма да има грижи, ама знае ли човек, в крайна сметка- поръчката е готова, да  напомня че днес чакаме другата Peace

# 22
  • Мнения: 9 095

заби страницата, ако питаш за моето оплакване Peace

# 23
  • Мнения: 2 433
Ураааааа!!!Чакаме потвърждение!!!!
А кога трябва да дойде при нас?????? Mr. Green

# 24
  • Мнения: 9 095
до 2-3 дни ще ми пратят потвърждение, след това ще видя докога има фрииииии доставка и ще кажа кога е другата поръчка Peace

# 25
  • на пистата
  • Мнения: 5 841
теди моите пари дойдоха ли и дали си ми поръчала нещата.

# 26
  • Мнения: 9 095
да ако имаше проблем щях да напиша, всичко е поръчано Peace

# 27
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Теди, за теб с благодарности  smile3525

# 28
  • Мнения: 31
Здравейте момичета !   bouquet

Следя вашата темичка от няколко дни и бих искала да ви попитам дали ще ме приемете да се включвам във вашите поръчки от време на време.  Embarassed Rolling Eyes  До колкото разбирам поръчките ги прави Теди и вие предварително и пращате парички за нещата, които сте си харесали. Ако няма да ви притеснявам, се надявам да ме включите в отбора с фенки на Промод. Simple Smile Благодаря ви предварително !   bouquet Ако обаче е проблем, поне ще мога да чета вашата темичка и да я следя с интерес. Hug

# 29
  • Мнения: 9 095
няма да е проблем, следиш кога се обявяват датите за поръчки и се записваш Peace а да ви обадя че поръчката дойде и моята блуза е най- хубава Mr. Green шегувам се, нямам възможност да ги пратя днес, ще пиша дали ще стане и утре Blush
ей ма начи Crazy затрила съм съобщенията кой какво има от предната поръчка, със сигурност има DIlandii, да те помоля да пишеш какво имаш Peace и ако още някой се познае да вика Joy

Последна редакция: пт, 13 юли 2007, 13:15 от Тедито

Общи условия

Активация на акаунт