www. Promod. com- 4

  • 14 038
  • 387
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 9 095
Ако имаш карта - поръчвай си сама, аз прежалих 22.50 евро, но оттук нататък ще си поръчвам редовно и веднага като нещо ми хареса  Peace

не  Embarassedможах да разбера....
Първата доставка в момента е 22,50 евро,а след това ,ако поръчваш на 15 дни,доставката е безплатна Peace



Ааааааааааа, ясно.  Hug Grinning

в случаите като нас, сега за втори път се изчерпва артикул след като пусна поръчка полчаваш до 2 месеца за безплатна доставка, но само за следващата поръчка, момичета махам се че оспамих темата #2gunfire за петък засега сте Таня, Ика, Стели, Деси, аз, предполагам и Здравчето ще се включи, аз за пореден път да повторя нещо като си харесате си го смятате в лв и превеждате само 2-3 лв повече, колкото ви сърце дава дето се вика за страничните раходи по картата, ако я прочета още веднъж темата още нещо ще напиша, та само после ми кажете какво сте превели за да мога да сравня с резултата от извлечението Hug

Последна редакция: пн, 23 юли 2007, 09:17 от Тедито

# 316
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Нещо май " ремонтират" сайта  Simple Smile

# 317
  • Мнения: 4 451
Точно мислих да ви питам да не би повредата да е само в моят комп?

# 318
  • Мнения: 9 095
не, на 2-3 месеца си правят такава профилактика, следобяд ще има, а сещате ли се колко мъже сега умират от кеф че жените им няма да пресушат картите Joy

# 319
  • Мнения: 1 270
а сещате ли се колко мъже сега умират от кеф че жените им няма да пресушат картите Joy
да, защото не са случили на жена като мен
аз вчера пуснах поръчка с мойта си карта /въпреки че 70% от стойността са нещата на половинката/, защото ако стане нещо сакатлък моята е с лимит 500 лв. а неговата е пълна  Blush

# 320
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Дойде ми поръчката от 12.07 Party-, довечера ще снимам-чантата супер много ми харесва-голяма торба, какво я исках Grinning
Блузката пак ми е голяма, но ще го преживея- явно съм за номер 1, а тази е 2
Нищо-стои ми по-добре,отколкото онази дето вече я подарих, а може би и модела и е такъв-по-широчък, абе довечера ще се изкипря и ще се снимам с блузата на мен-очаквам критиката Grinning

# 321
  • Мнения: 9 095
сайта вече работи, да ви кажа че поръчката пътува към Букурещ, но все на 26 пише че ще я доставят Rolling Eyes

# 322
  • Мнения: 4 451
Момичета, моля ви, ориентирайте ме в размерите. Praynig По българската номерация нося 42-44. Това на кой номер отговаря?

# 323
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Момичета, моля ви, ориентирайте ме в размерите. Praynig По българската номерация нося 42-44. Това на кой номер отговаря?
Как да те оринтирам като аз мене си не мога да ориентирам Laughing-цъкни в промода розовата питанка-там излиза прозорец с няколко вида мерки-намери се в табличката-гръдна, талия, ханш и готово Grinning
Аз си мисля че съм за 2размер, а всичко досега поръчано двойка ми е голямо

# 324
  • Мнения: 9 095
аз гледам таблицата и отделно чета каква е материята, от там преценявам кой номер да е, поръчах така 2 панталона, иначе блузите ги улучвам, но ще видя панталоните как са и ще споделя дали има ефект Laughing

# 325
Tedi kakvo stana s prevoda?
Ujasno sam se pritesnila  Sad Sad Sad

ne sam vka6ti na rabota za tova vlizam kato gost i zatova pisha na latinica  Tired

Izvinete me!

# 326
# 327
  • Мнения: 1 236
Tonimirka,4естито!Много ми харесаха и блузката и 4антата,аз тази блузка отдавна си я бях харесала,но когато трябваше да поръ4ваме бяха останали само 2 и 3 размер и не можа да ме огрее.Не ли4и да ти е много голяма,така 4е спокойно,много добре даже ти стои!:)А 4антата направо е приказка! Peace

# 328
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Благодаря  dilandii , но наистина щеше да е по-добре,ако бях взела по-малкия номер. Малко повечко ми виси-т.е. по-дълга е отколкото очаквах, но става. Освен това има и ламе по нея-а на снимката не личеше, и аз понеже не си падам по лъскавини и това малко ме шашна, но е е чак толкова "светещо" Laughing

# 329
  • Мнения: 2 199
Благодаря  dilandii , но наистина щеше да е по-добре,ако бях взела по-малкия номер. Малко повечко ми виси-т.е. по-дълга е отколкото очаквах, но става. Освен това има и ламе по нея-а на снимката не личеше, и аз понеже не си падам по лъскавини и това малко ме шашна, но е е чак толкова "светещо" Laughing

МНого е готина блузката  Heart Eyes и на мен много ми хареса и нея исках да си я поръчам ама  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт