www. Promod. com- 4

  • 14 020
  • 387
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 199
Здравейте, Теди беше така добра и мен да приеме в колективната поръчка, но ще е от следващия път  Laughing и аз мисля, че трябва да се отблагодарим на Теди, май това всеки да изпрати парички в повече е най-рационално...Поздрави на всички  Hug
Ами дайте да уто4ним някаква сума!

Навитак  Grinning ама каква сума ? може би процент от стойността на поръчката най-добре Wink

# 61
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Здравейте, Теди беше така добра и мен да приеме в колективната поръчка, но ще е от следващия път  Laughing и аз мисля, че трябва да се отблагодарим на Теди, май това всеки да изпрати парички в повече е най-рационално...Поздрави на всички  Hug
Ами дайте да уто4ним някаква сума!

Навитак  Grinning ама каква сума ? може би процент от стойността на поръчката най-добре Wink
може би така е най-добре

# 62
  • Мнения: 1 236
Малко тъпо се полу4ава,защото например 5 % на мен ли4но ми се виждат малко,оба4е 10 %може да се сторят доста на някои моми4ета,които нямат възможност,затова аз предлагам кой колкото може,незнам защо ама си мисля 4е така е най-добре.Ако има конкретни предложения,казвайте,ама дотука само общи приказки май си приказваме и никакава конкретна сума не е предложена Rolling EyesТеди,мила,айде да ни улесниш и да кажеш някакъв процент,моля те! Praynig

# 63
  • Мнения: 9 095
стига сте се занимавали с глупости, аз много се притеснявам колко ще ти вземат, че тези са големи кожудери и ме е яд че не открихме някъде офис на друга фирма ooooh!, я кажете някоя вземала ли е сако или тренчкот??

# 64
  • Мнения: 2 199
Процентно най-реално, да речем 5 % или 7% или 10% от стойността на поръчката
така ще сме напълно еднакви, в смисъл ако е кой колкото може или иска пак няма да е реално
Пример някой може да си поръча нещо за 100 евро и да преведе с 5 евро отгоре, друг може да си поръча за 25 евро и пак от добро желание да преведе 5 евро отгоре  Thinking

най-справедливо е процент от стойността , поне за мен е така, изказах си доводите  Blush
Примерно ако е 5 % е приемливо поне за мене, нямам нищо напротив и 10%

колкото толкова така или иначе мен ме устройва, че поне сама няма да плащам доставката от 30 евро  Crazy

# 65
  • Мнения: 2 433
Теди - аз нали сега си поръчах сако...като пристигне ще кажа Mr. Green Което ме подсеща да ме светнеш кога ще дойде тази поръчка???? Mr. Green

# 66
  • Мнения: 1 236
стига сте се занимавали с глупости, аз много се притеснявам колко ще ти вземат, че тези са големи кожудери и ме е яд че не открихме някъде офис на друга фирма ooooh!, я кажете някоя вземала ли е сако или тренчкот??
Хи4 не ме притеснява колко ше вземат,ако щат и 20 лева да са,само да дойдат в понеделник:).Аз с такава радост си 4акам този път покупките,4е наистина не ме интересува колко пари ще ми вземат,направо като си помисля 4е тази и следващата нощ трябва да заспя с мисълта за двете ми туники и двете колиенца се поболявам Cry

# 67
  • Мнения: 1 236
И какво сега?5% ли решаваме последно?

# 68
  • Мнения: X
Хи4 не ме притеснява колко ше вземат,ако щат и 20 лева да са,само да дойдат в понеделник:).Аз с такава радост си 4акам този път покупките,4е наистина не ме интересува колко пари ще ми вземат,направо като си помисля 4е тази и следващата нощ трябва да заспя с мисълта за двете ми туники и двете колиенца се поболявам Cry

Въй, ти верно ли за едни дрешки толкова се вълнуваш newsm78

# 69
  • Мнения: 9 095
след 1-2 дни ще получа мейл с потвърждение на поръчката и ще знам точната дата на пристигане, Мина, ти поръча ли вече?

# 70
  • Мнения: X
Теди, аз имам огромна поръчка - двете със сестра ми като невидели напълнихме кошницата, утре ще я пускаме обаче, защото ПИБ забавиха картата.

# 71
  • Мнения: 1 236
Хи4 не ме притеснява колко ше вземат,ако щат и 20 лева да са,само да дойдат в понеделник:).Аз с такава радост си 4акам този път покупките,4е наистина не ме интересува колко пари ще ми вземат,направо като си помисля 4е тази и следващата нощ трябва да заспя с мисълта за двете ми туники и двете колиенца се поболявам Cry

Въй, ти верно ли за едни дрешки толкова се вълнуваш newsm78
Направо 4ак срам ме хваща,моми4ета,4естно!Кой знае каква повърхностна изглеждам отстрани,ама на....такава съм си Embarassed

# 72
  • София
  • Мнения: 10 330
Момичета, има ли желаещи от София да поръчваме?

22.5ЕУР ми се струват множко за доставка, но ако се организираме 5-6 са си екстра... а от там насетне безплатна доставка  Mr. Green

А някой може ли да ми каже, то 38 или 40 по френската или немска номерация е?

# 73
  • Мнения: 1 236
Момичета, има ли желаещи от София да поръчваме?

22.5ЕУР ми се струват множко за доставка, но ако се организираме 5-6 са си екстра... а от там насетне безплатна доставка  Mr. Green

А някой може ли да ми каже, то 38 или 40 по френската или немска номерация е?
Ми и аз това питам от сумати време,желяещи има доста,ама няма никой с карта....Ина4е и аз съм за!

# 74
  • Мнения: 2 199
Момичета, има ли желаещи от София да поръчваме?

22.5ЕУР ми се струват множко за доставка, но ако се организираме 5-6 са си екстра... а от там насетне безплатна доставка  Mr. Green

А някой може ли да ми каже, то 38 или 40 по френската или немска номерация е?
Ми и аз това питам от сумати време,желяещи има доста,ама няма никой с карта....Ина4е и аз съм за!

Третата съм  Blush

Общи условия

Активация на акаунт