Нова тема с хубава новина :) ITALIA - 61

  • 11 688
  • 288
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 167
здравейте!
петък 13ти е щастлив ден при мен  Laughing
престраших се за отдавна отлагано решение и то успешно, много съм доволна от себе си.

соня, много хубави покупки! успокои ли се с пръста?




 

# 16
  • Мнения: 3 388
Не всичко е от Бенетон.

Добавих и още снимки в албумчето, пак на същия адрес http://community.webshots.com/album/558606627plWDRw?start=36   Crazy

успокои ли се с пръста?
Нищо му няма, поне външно!  Crazy

# 17
  • Мнения: 2 379
Нищо му няма, поне външно!  Crazy
Но кой знае как се 4увства вътреШно! Laughing

# 18
  • Мнения: 3 388
Нищо му няма, поне външно!  Crazy
Но кой знае как се 4увства вътреШно! Laughing

Точно  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 3 388
Как е минало раждането на Ники? Някой има ли информация?

Аз не знам кога ще раждам. Плацентата ми няма ни едно петънце, но затова пък шийката ми не е 3 см, а доста скъсена. Док искал да ме вижда чак на 30 август, ако дотогава не съм родила  Rolling Eyes
Сега се побърквам да огранизирам един куп изследвания, кардиограми и пр., дано има свободен час за анезтезист, че ако успея да стигна до Нигуарда, там ще раждам с 95% сигурен епидурал  Flutter Само ако ми се спукат водите или при друга екстремна ситуация май ще трябва да ходя в болницата до нас, за да не се бавя повече от час и половина  Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 438
Здравейте !!!

Сонче, take it easy бе бейби. Виждам те вече запътила се към родилната зала. Имаш още достатъчно време.
Много сладки неща си купила на момчето без име. По снимките си личи, че ще си много прилежна мама.  Laughing

Маттео от днес е с лигавник.  Mr. Green

Лек ден на всички   bouquet

# 21
  • Мнения: 3 388
Сонче, take it easy бе бейби. Виждам те вече запътила се към родилната зала. Имаш още достатъчно време.
Много сладки неща си купила на момчето без име. По снимките си личи, че ще си много прилежна мама.  Laughing

Имаме си име вече  Mr. Green
Прилежна ли изглеждам? Как така?  Crazy Sunglasses
Аз да ти кажа не съм се разбързала толкова много, ама ако взема да пренося ще се родим над 4 кг вероятно, та това ми е проблема  Wink


Маттео от днес е с лигавник.  Mr. Green


Не се ли слагат от началото лигавници? Аз съм накупила доста  Crazy

# 22
  • Мнения: 2 379
ама ако взема да пренося ще се родим над 4 кг вероятно, та това ми е проблема  Wink

Не се ли слагат от началото лигавници? Аз съм накупила доста  Crazy
И такива се раждат, не се притеснявай Mr. Green

Отна4ало бебето не се лигави. Лигавенето се свързва с растенето на зъбките, въпреки 4е запо4ва доста преди да пробие първото зъб4е.
Аз запо4нах да слагам лигавник на Андреа, откакто запо4нах да го храня с биберон, понеже от лакомо су4ене се омазва до уШите Crazy Ако бебето су4е от гърда, не се омазва с мляко.
Ина4е Андреа запо4на да се лигави по малко, откакто навърШи един месец. Не много, но си има една прото4ена капка Laughing

# 23
  • Мнения: 2 804
Добро утро !
Ходих на зъболекар и ме върна , каза че имало нужда от упойка за да ме работи и сега ще чакам до октомври месец .
С гинеколога ми като говорих разбрах , че след третия месец може да се слага анестезия .
Утре сме на плаж вече имам уговорена среща и съм много щастлива , че няма да си стоя пак цял ден у дома .
Сонита , много хубави покупки си направила !
Аз на моите бебета лигавници почти не съм слагала , само в началото докато свикнат да ядат каши и пюрета .
Биберони не съм давала освен докато бяхме в болницата , а на Самира и в автобуса за да не вдига на ура всички .
Шишета имаха и двете Самира , като спрях да я кърмя се прехвърли на шишето , но Фатима и до ден днешен шише не иска .
Пие от чаша или със сламка .
Вчера да ви се похваля направих нещо между баница и тутманик , стана много вкусно и айран си направих та бях много щастлива от успешната вечеря .

# 24
  • Мнения: 438
Ани, Андреа смее ли се на листата по дърветата?
Матео много се забавлява с тях. всеки ден го слагам под едно ниско дръвче в двора..и в момента е там, и откарва по цял час гледайки ги.

# 25
  • Мнения: 2 379
Хаха, Ани, много готино. Не се бях сеЩала за това Simple Smile Вместо разни измислени въртележки над леглото, по_добре мърдаЩите листа наистина!
Ние нямаме толкова ниски дръв4ета в двора. Може да го инсталирам под кивито Mr. Green

# 26
  • Мнения: 438
Маттео биберонките ги плюе, никога не са му харесвали. Предпочита да си навре цялата ръка в устата.  Laughing Играчки разни много много не им обръща внимание. Забавата са му кърпички разни и листенцата.  Blush

# 27
  • Мнения: 764
Моми4ета,имаме голям проблем в къщи,невероятно голям Cry Cry Cry
Сутринта от телефона на майката на най-добрия приятел на моя син полу4их следното съобщение Giuli,ho perso mio figlio.Бяха на по4ивка в Калабрия.Те двамата си пи6еха съобщения 4рез моя и нейния телефон,затова не е слу4айна грешка.Направо се разтреперех като го про4етох,не ми се вярваше,4е разбирам това,което 4ета.Оба4е то няма много зна4ения,нали ConfusedМного ми се ще да е някаква грешка,да не съм разбрала аз...А от 3 години от как е тука това му е 1вия истински приятел,запознаха се на каратето и станаха неразделни,по4ти всеки ден бяха или у нас или у тях...А и майката има 3 деза,1вото е моми4енце с някакво увреждане/не съм питала никога от какво/,ходи трудно и не говори,околко 13-14 год.,3тото е бебе около годинка и е добре.Как наказва този живот.Обадих се на моя мъж от банята и му казах,ще го 4акам като се върне и да я мислим Sad Sad SadМоже да им звънне той,не знам...Как ще му кажа на това дете 4е приятел4ето му не е живо,не знам,реве ми се а не мога,нали ще ме пита веднага какво е станало.... Cry
Дани,няма проблем за упойка след 3тия мес,на мен ми искаха писмено разрешение от гинеколожката и ми умъртвяваха нерв в края на 8ми мес.

# 28
  • Мнения: 6 167
италина, съжалявам  Cry
не мога да си представя по-голяма драма от тази.
ще се моля да е грешка, недоразумение...


# 29
  • Мнения: 3 388
Италина, шокиращо и страшно е това, което си написала ...

Общи условия

Активация на акаунт