Нова тема с хубава новина :) ITALIA - 61

  • 11 755
  • 288
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 388
Анджи, радвам се, че вече си в Бг! Знам колко ти беше трудно, особено последните дни ...  Hug

Наистина много оформено бебчето на Ники!  Grinning А никак не е голямо на кг. Аз какво ли да очаквам като вървим едрички  Rolling Eyes

# 76
  • Мнения: 2 379
Албертин, каква е тази работа? Grinning

# 77
  • Мнения: 764
Моми4ета,спешен въпрос newsm78
Колко от вас излизат от Италия за България с мъжете си и с лашапассаре за децата???Защото на моят мъж сега са му казали от полицията,4е нашите не приемат лашапассарето и е нужен паспорт,дори и като е тои с нас #CrazyС тез документи ще луднем...Сега ще питам посолството,но консулската служба отговарят тук по тел от 16.00

# 78
  • Мнения: 1 467
Моми4ета,спешен въпрос newsm78
Колко от вас излизат от Италия за България с мъжете си и с лашапассаре за децата???Защото на моят мъж сега са му казали от полицията,4е нашите не приемат лашапассарето и е нужен паспорт,дори и като е тои с нас #CrazyС тез документи ще луднем...Сега ще питам посолството,но консулската служба отговарят тук по тел от 16.00

Какво е това лашапассаре? За първи път чувам. Е, моята ситуация е различна, аз ще й правя пасаван на Емма. И после в БГ документи.

# 79
  • Мнения: 764
документ за излизане на малолетен ит. гражданин.

# 80
  • Мнения: 2 617
Моми4ета,спешен въпрос newsm78
Колко от вас излизат от Италия за България с мъжете си и с лашапассаре за децата???Защото на моят мъж сега са му казали от полицията,4е нашите не приемат лашапассарето и е нужен паспорт,дори и като е тои с нас #CrazyС тез документи ще луднем...Сега ще питам посолството,но консулската служба отговарят тук по тел от 16.00
To не само от това ще луднем, а и очевидно практиката е непрекъснато различна  ooooh!

# 81
  • Мнения: 708
Ето ме и мен след едноседми4но отсъствие  Mr. Green

Искам веднага да 4ЕСТИТЯ ПРЕКРАСНОТО МОМ4ЕНЦЕ НА НИКИ.ДА ВИ Е ЖИВ И ЗДРАВ  smile3525 smile3504 smile3501

Ние в4ера изпратихме Маттео  Cry
Прекарахме прекрасна седмица заедно,но сега ми липсва ужасно много.Дано тези 25 дни да минат бързо та отново да сме заедно.

Ани и твоя Андреа е голям сладурко.Да ти е жив и здрав.

Уфф тук с аголеми жеги.бебка мрънка постоянно,май зъби ни мъ4ат  newsm78 Confused

цунки на вси4ки   bouquet

П.С.Направете паспорт на децата,4е да ви е мирна главата.Процедурата не е 4ак толкова сложна  Peace

# 82
  • Мнения: 1 049
Italina , ако детето е вписано в паспорта на бащата не би трябвало да имате проблеми  Peace
Лашапасарето не важи за България  Peace

# 83
  • Мнения: 2 617
Вижте каква новина има тук, малко небългарско ми се струва името на цитирания българин:

http://netinfo.bg/?tid=40&oid=1072441

# 84
  • Мнения: 3 425
Ей ме на и мен  Crazy

Ник,  Hug чакам разказа с нетърпение  Hug

Анджи,най-сетне  Peace браво  Peace

Бимбе, аз си мислех,че ще 'дръпнеш' и ти с Маттео  Mr. Green гелчета има и в Бг,но на нас не ни действаха особено...Дентинале си носех оттук  Peace

Италина, нямам си на идея  Rolling Eyes и аз си реших проблема с паспорт и въобще не е сложна процедурата...иска малко организация,но пък после си фрии...е, и 41 евро на година де  Laughing

Моя кукла какво ли прави?

Наоколо съм  Crazy

# 85
  • Мнения: 3 425
Честит Имен Ден на Моргъс    bouquet
Сбъднати Мечти    bouquet 

Дано не съм се заблудила де  Blush



  bouquet

# 86
  • Мнения: 1 467
Честит Имен Ден на Моргъс    bouquet
Сбъднати Мечти    bouquet 

Дано не съм се заблудила де  Blush



  bouquet

Кала, благодаря ти:) Днес ли имам имен ден? Аз се казвам Юлияна. Мислех, че е на 21-и декември - Св. Мченица Юлияна:) Но не знам, я раздуй!

# 87
  • Мнения: 1 467
Вижте каква новина има тук, малко небългарско ми се струва името на цитирания българин:

http://netinfo.bg/?tid=40&oid=1072441

Тсугуми, стана нещо страшно наистина по италианските пътища.

# 88
  • Мнения: 3 425
Юли,ми аз  одеве видях в началната страница на форума под рождените дни,че пише Юлианов ден и се сетих за теб  Peace Аз иначе не знам кога е...нямам близки дружки Юлиани засега  Sunglasses

# 89
  • Мнения: 3 388
И аз не знаех какъв ден е днес, но щом е Юлианов ден, в такъв случай

Едно голямо честито на Юли!   bouquet Здрава и послушна Ема пожелавам аз  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт