За или против интимната козметика?

  • 10 124
  • 168
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 154
За сапуна само споделих мнение.А така като чета май изли Thinkingза че Лактацида е най добър,макар че е индивидуално.

# 91
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
И аз съм твърдо за, ползвам Нивеа и Лактацид...От втория съм по доволна..

# 92
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Ползвам бебешки сапун . А това за измиването само с вода ми се струва странно и за пръв път го чувам . Ако може някой по- запознат да хвърли  светлина по въпроса .

# 93
  • Мнения: 374
А това за измиването само с вода ми се струва странно и за пръв път го чувам .
Само с вода се измивам Embarassed, рядко ползвам бебешки сапун и Нивеята, докато ми свърши.След това, което си причиних с Лактацид скоро няма да се доверя на други прехвалени интимни средства. Може да ви се стори странно, но поне при мен виждам, че е по-добре. Ще чакам и тук да видя за някой друг мого добър сапун или гел.

# 94
  • Мнения: 126
  Аз лично използвам  на "" интимния Тел и съм много доволна!! ::
Но понякога вместо него ползвам Сапунче.... :: И понеже мъжкото предпочита  него ползвам!!!(ужким анти-бактериален  )

# 95
  • Мнения: 29
аз съм ЗА и използвам Лактацид, доволна съм от този продукт. Лиокрема също много добре ми понася. Не мога да си представя само с вода да се мия newsm78. По-горе някой писа, че е като замазване - на същото мнение съм. И досега не съм ходила на гинеколог, който да твърди, че е по-добре само с вода да се измивам. Казват с неутрално pH, мисля че разликата е огромна. Но си е индивидуално, който както се чувства най-добре.

# 96
  • Мнения: 4 621
Твърдо съм за интимната козметика Peace

# 97
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Ползвам, но не ежедневно.

# 98
  • София
  • Мнения: 18 679
Против! Преди 2-3 години ползвах редовно, ежедневно и не можех да си представя живота без да съм се измила "там" с нещо по-така Flutter Ползвала съм всякакви продукти - от най-скъпите медицински, до най-евтините, от обикновени козметични магазини. Такава алергия направих един ден, че свят ми се зави Crazy Не можех да си седна на задника ooooh! Лекувах се около 20-тина дни и ми струваше доста пари...Лекарят тогава ми забрани всякакви измиващи средства, само течаща водичка...Аз така се облещих тогава, направо бях възмутена, но истината е, че се свиква и после се чудиш как въобще си си слагал разни такива неща на толкова чувствително място. При ежедневния душ минавам с гъбата отгоре-отгоре, за по-старателно почистване - само вода.
Повярвайте, противно  на очакванията, изобщо не се влошава хигиената от това, ама изобщо!

# 99
  • Мнения: 401
Ползвам бебешки сапун . А това за измиването само с вода ми се струва странно и за пръв път го чувам . Ако може някой по- запознат да хвърли  светлина по въпроса .

и аз ползвам бебешки сапун-и се чувствам по-добре отколкото с интимен,а и гинеколошката ми каза ,4е е по-добре ,не знам колко е вярно . newsm78

# 100
  • София
  • Мнения: 5 738
Аз нещо не мога да си представя само с водичка.А няма ли оплаквания относно миризми и вкусове когато ви правят френска newsm78

# 101
  • Мнения: 374
Аз нещо не мога да си представя само с водичка.А няма ли оплаквания относно миризми и вкусове когато ви правят френска newsm78
Моят мъж не харесва вкус на химии - сапуни, кремове и разни други подобни. Когато съм с червило или гланц например отбягва да ме целува. А аромат винаги можеш да добавиш с дискретно пръснат парфюм някъде...А пък за френската любов позволявам само когато сме прясно изкъпани и двамата.

# 102
  • София
  • Мнения: 5 738
А при прясното къпане пак ли е само с водичка или тогава има и сапун?За парфюм на това място съм твърдо против.Не може да си против интимен гел,а да слагаш парфюм  #Crazy ,който пък още по малко е съобразен с РН-ша там

# 103
  • Мнения: 374
А при прясното къпане пак ли е само с водичка или тогава има и сапун?За парфюм на това място съм твърдо против.Не може да си против интимен гел,а да слагаш парфюм  #Crazy ,който пък още по малко е съобразен с РН-ша там
говоря за дискретно пръснат парфюм някъде. не съм казала, че го използвам на мястото на интимния гел, нали?!

# 104
  • София
  • Мнения: 5 738
Не,но и аз те разбрах ,че го впръскваш в тази зона.

Цитат
А аромат винаги можеш да добавиш с дискретно пръснат парфюм някъде...

Последна редакция: пн, 16 юли 2007, 15:36 от mausbeni

Общи условия

Активация на акаунт