Пак е болна

  • 4 252
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 320
Аз имам две деца , за кое да отговоря???? Sad
Добре, че и двете не са боледували Grinning . Така, че гласувах с първия вариант Grinning

# 16
  • Мнения: 2 529
Не знам дали е от кърменето, но досега Емо не се е разболявал, като тук включвам, че не е вдигал никога температура, не е имал хрема, разстройство, запек или подсичане, нищо Слава Богу! Не му давам нищо допълнително като витамини и други подобни, защото разчитам на естествените витамини от храната и на здравословния живот - разходки всеки ден във всякакво време, нормално обличане, за мен си също съм си забранила всички нездравословни храни, вкъщи не се пуши, но не поддържам и стерилна чистота.
Аз лично не бих се предоверявала и на имуностимулаторите. Предписаха ми например Изопринозин, но ми казаха, че не бива да кърмя докато го взимам.

# 17
  • Мнения: 46 518
Цитат на: kiki27
Не знам дали е от кърменето, но досега Емо не се е разболявал, като тук включвам, че не е вдигал никога температура, не е имал хрема, разстройство, запек или подсичане, нищо Слава Богу! ..............


И бебка така, но е по-малка де, надявам се на вашите месеци пак да мога да се похваля Grinning
С тази разлика, че е на адаптирано мляко почти от 1-ия си ден.

# 18
  • Мнения: 10 758
Два пъти. Малко преди Нова година и после след месец. Но не съм давала антибиотик. Ние ходим на хомеопат от 3 г. и антибиотик не давам. Дори и гнойна ангина така оправяме.

# 19
  • Мнения: 811
И двамата лепнаха грипа.
Но......... след месец като тръгне на ясла дребоса ...........
Ох, пак ще науча всички сиропи
Понеже съм гърмян заек изобщо не си правя илюзии, че ще е все така здрав.

# 20
  • Мнения: 3 164
Е.момичета незнам какво стана .но ни е все още се кърмим*говоря за сутрин и вечер-и нощно*.а виж го ти малкия човек прихвана грипа.вярно че леко премина само една нощ ми изкара ангелите с 39.5.но това беше-сега имаме все още хрема и лекичко кашляме.но при нас проблема е баткото-ето ако и утре има Т ще пие Клорам-някой да има отзиви за този цяр?Имам специално питане към Маги 99-вашият хомеопат къде лекува-ние ходихме при една .добра е но ми е далечко.

# 21
  • Мнения: 4 965
Аз гласувах с първия отговор. В интерес на истината, Есинка не е боледувала (да чукна на дърво) никога до сега, а Кисчето имаше лека хрема точно по Нова година, защото я изведохме навън потна, но оздравя за няколко дни (не е пила лекарства, с изключение на витамин С и на билковия сироп на "Д-р Тайс" и то само 3 дни).
Не мисля, че храненето има нещо общо, защото ги кърмих има-няма и 40 дни. Постоянно контактуваме с други хора - таткото учи и работи, ходим на разходки, идват гости, вкл. и деца, а и двамата с таткото 2 пъти тази зима изкарахме грип (само първия път дадохме бебки за 2 дни при нашите, докато аз бях с 39 градуса температура).
Дай Боже, да са ни все така здравички.

# 22
  • Мнения: 2 332
Няколко пъти. Като през декември направи бронхопневмония. И изобщо този сезон направо ни се разказа играта - явно от комбинацията детска градина+шантавото време. Общо взето ходи на градина 4 дена, след това се гледаме в къщи 1 седмица...

# 23
  • Мнения: 2 534
Оказа се при моята шушонка , че този път температурата е заради зъбче . Зъб номер пет е на път да излезе с температура 39 . Вече няма температура , а зъба още не е избил , това означава ли , че пак трябва да очаквам покачване. Първите четири зъбчета излязаха без такива проблеми , но май всеки ще е с различен симптом.

# 24
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
Цитат на: jenia vulova
Оказа се при моята шушонка , че този път температурата е заради зъбче . Зъб номер пет е на път да излезе с температура 39 . Вече няма температура , а зъба още не е избил , това означава ли , че пак трябва да очаквам покачване. Първите четири зъбчета излязаха без такива проблеми , но май всеки ще е с различен симптом.



кой каза, че 39 се вдига заради зъб.
аз лично за първи път чувам за такава Т от зъб.

# 25
  • Мнения: 2 534
Ми няма и нищо друго , освен въпросното наболо зъбче.

# 26
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
Цитат на: jenia vulova
Ми няма и нищо друго , освен въпросното наболо зъбче.


не казвам, че има нещо друго, просто не е нормално от зъб да вдигне 39.

# 27
  • Мнения: 2 258
Да чукна на дърво не се е разболявала....дори и хрема не е имала....

# 28
  • София
  • Мнения: 1 098
Цитат на: Liorena
Цитат на: jenia vulova
Оказа се при моята шушонка , че този път температурата е заради зъбче . Зъб номер пет е на път да излезе с температура 39 . Вече няма температура , а зъба още не е избил , това означава ли , че пак трябва да очаквам покачване. Първите четири зъбчета излязаха без такива проблеми , но май всеки ще е с различен симптом.



кой каза, че 39 се вдига заради зъб.
аз лично за първи път чувам за такава Т от зъб.


Ооооо, вдига се и още как? Това беше последното пиене на антибиотик у нас. Преди три години. Само дето лекарката не си призна, че е сгрешила и че мнимата вирусна бронхопневмония се оказа "кътник".  #2gunfire  Все пак не я виня! Вече ми размина.

Гласувам с 1. Профилактиката е важно нещо. И храната също. Знаете с какво се захранваме, тъй че няма как да гласувам по друг начин.  Flutter

# 29
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
жалко, че толкова често се греши високата Т отдавайки го на зъб. запознати разбират за какво става дума.
нямам намерение да обяснявам или да влизам в безсмилени спорове.

Общи условия

Активация на акаунт