Рамки за снимки във ФОТОШОП - 33

  • 86 353
  • 533
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 108
Ето и обещаните фончета:

http://inahris.multiply.com/photos/album/6

# 16
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Ами снимай я ревяща  Wink
Защо реве?

# 17
  • Мнения: 6 039
Ами снимай я ревяща  Wink
Защо реве?


абсурд, ревяща не мога да я снимам, после сърцето ми се къса
реве, както обикновено за баща си, тя за друго не реве
днес изкара с него цял работен ден, не знам как ще я караме.....ходи с него на работа и спи в колата #Crazy #Cussing out

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 126
Здравейте момичета,
след като ви шпионирам и възхищавам от месец се престраших да ви пиша. Моето ухажване с фотошоп започна месец Май, когато се опитах да сътворя подарък за бабите послучай 1 рожден ден на моята принцеса (съжалявам че тогава не потърсих повече информация и вас). Направих аз един колаж, който сега след като съм чела някоко фотошоп теми и видяла рамките който правите ме е срам да покажа  Embarassed
Вижте колко съм била зле: http://images17.snimka.bg/002798941.jpg
След което се опитах да следвам някои от уроците (даже и нов апарат си купих, за по качествени снимки) и гледайки какво творите направих това: http://shegunova.multiply.com/photos/photo/18/1
Просто нямам въображение, а желание не липсва. Причината да ви пиша е че искам да помоля за малко помощ, искам да направя колаж със снимки на децата от яслите кудето дъщеря ми ходи от 5 месечна, може би нещо свързано с лятото (тук в Белгия го няма изобщо, ама какво да се прави), просто нямам идеи, мисля да го разпечатам във формат на постер. Много ще се радвам на някои идеи и помощ

# 19
  • Мнения: 507
Айде да се запиша:

# 20
  • Мнения: 6 039

интересна рамка - 97% в груб  Laughing Laughing Laughing Laughing

# 21
  • Мнения: 4 406
подходяща е за реклама на Puma  Laughing Laughing Laughing

# 22
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Ами снимай я ревяща  Wink
Защо реве?

абсурд, ревяща не мога да я снимам, после сърцето ми се къса
реве, както обикновено за баща си, тя за друго не реве
днес изкара с него цял работен ден, не знам как ще я караме.....ходи с него на работа и спи в колата #Crazy #Cussing out
Шегувам се, сещаш се като сложи онази рамка, където се търкаляше по земята и имитираше приятелката си как наскочихме тук с жални сърца!!! Laughing
Пари вади ли поне като ходи с баща си на работа??
Mr. Green

# 23
  • Мнения: 458
Запис и от мен, но без снимка  Laughing
А вие пак се записвате с красоти. Моят син никой ли не иска да го ремаркира  Crossing Arms

# 24
  • София
  • Мнения: 6 743
Прегледах всички линкове от първия  постинг Crazy и махнах неактивните   Crazy
Ако се сещате, че искате нещо да добавя - казвайте , че утре след обед вече няма да мога да правя редакция  Hug

# 25
  • Мнения: 4 406
Дамаянти, благодаря!

# 26
  • Мнения: 2 374
А вие пак се записвате с красоти. Моят син никой ли не иска да го ремаркира  Crossing Arms
дай линк Wink

# 27
  • Мнения: 1 941
Дамаянти , aко още не си легнала искам да ти кажа, че днес беше много лоша! Наказвам те с една рамка  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 28
  • Мнения: 6 039
кошничката,ммммммммммммммммм страшна
напълни ми душата

# 29
  • Мнения: 1 941
Малена, мерси! Загладих косъма с таз похвала  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт