Посред жегата голяма скоро АВГУСТинче ще си гушне мама!

  • 9 099
  • 244
  •   1
Отговори
# 15
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
А, добро ви утро в петък 13-ти! Днес не ми се ще да раждам, но пък може и да е на късмет!

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Добро утро!
Иви коремчето ти е супер сладко Heart Eyes
Гита аз пък много харесвам петък 13,но пък ми е рано за раждане и според доки няма признаци.
Иначе реших да си работя до края на месеца Blush

# 17
  • Мнения: 3 388
Добро утро мами   bouquet

Снощи съм се въртяла поне 3 часа в леглото, ставах и какво ли не, докато заспя, като се има предвид, че бях станала от 5.30 сутринта  Rolling Eyes Сега съм отворила очи от 5.45 и чакам да стане 8, за да звънна на личната и да си запазя час за следобяд, тъй като имам да вземам много направления за един куп изследвания, които ми назначи вчера док. Трябва да правя кардиограма, вагинален тампон, доста подробни кръвни изследвания и още други неща, всички те необходими на анестезиста.  Опасявам се, че няма да има свободни часове за среща с анестизиста, но имам и телефоните на двама, които работят на частно, ако се наложи. Трябва да ме прегледат и да си дадат мнението за това дали може да ми се направи епидурал и други локални анестезии, в случай на нужда.

Иначе вчера при док всичко беше наред, вървим все така големички. Шийката ми не е в никакъв случай 3 см, а доста по-скъсена вече. Затова пък по плацентата не се виждат никакви бели петънца все още. В такъв случай не знам дали да очаквам скоро раждане. Надявам се само да не изляза извън термин, че ще станем сигурно над 4 кг  Rolling Eyes Док каза ще се видим чак на 30 август, ако дотогава не съм родила. Даде ми да правя всички тези изследвания и каза ще се чуваме, ако има проблем.

Иначе, нашият човек вчера пак се сдоби с един куп нови дрешки от любимите ми магазини, даже и есенно-зимно якенце съм му взела, на супер оферта от Бенетон  Crazy И други неща, по-скоро за по-хладните дни след октомври, но имаше много сладурски неща и не се сдържах, а и летни имаме вече един куп! Само бодита имаме над 20, а и все някой подарява и праща по свеки, майка ми ще носи и така.

Тук при нас от вчера следобяд е доста горещо! Аз се прибрах скапана и забелязвам, че вървя все по-бавно и пак започна да ме боли междукрачието!
Да ви се оплача, вчера за пръв път ми текна кръв от носа! Точно като пристигнах в центъра, след като паркирах колата. Ама нали е нормално, после питах док и той така каза. Иначе ме похвали, че нищо не съм качила за изминалите 5 седмици от последната ни среща  Crazy и че съм качила основно само на корем, а не като другата бременна преди мен.
Каза ми да вземам Матерната и Зимафлуора през ден, като ги редувам и още десет дни магнезия- бях забелязала, че ми влияе добре и на контракциите.

Вечерта минахме да хапнем в едно заведение, за да не готвим по нощите у дома. После говорих с майчето по телефона, а мъжо пък с неговата и много ме ядоса! Тя явно иска да ходя у тях, за да не съм стояла последните дни сама! А аз отказвам, все пак не е 1 седмица, знам ли аз кога ще родя. Ами ако нещата се проточат до началото на септември мога ли да си зарежа къщата и приятните подготовки и свободата и да вися у тях по цял ден. Как ли пък не!

Хайде отивам да хапна, че вече ми прималя от глад. До после!

# 18
  • Мнения: 498
Добро утр, мацки  newsm51! Аз днес трябваше да ходя на изследвания за албумин, защото глезените ми са ужасно подути, ама мъжо каза че и да ги направим, няма как днес да ги представим на док, така че в понеделник рано-рано сме на първа линия в кабинета. А пук аз станах още в 7,къпах се и повърнах и сега съм шест точки.
Гита ти все пак си тук  newsm47, 12 не е била вашата дата.
Indenica ама въобще не си го слагай на сърце, тегли й една на ум, сложи ги някъде така че да ги забравиш и си гледай бебчо, както на теб ти харесва smile3521
Дидка и на мен преди месец ми казаха, че бебока изостава с 3 седмици и бях луднала, знам какво е и искрено ти съчувствам, но няма за какво да се стресираш просто ще сте по-финни, нормално е да има бебета и по 4 килограма и по 3 иначе нямаше да има статистика.  newsm10
Въпросче: Издирваме свясна сватбена агенция в София с нормални цени моля, който има инфо да ми сподели. 55

# 19
  • Мнения: 117
 Добро утро, само да се похваля вече съм в 9-тия newsm44 smile3534 newsm44, на каква дата само, но дано да ми е на късмет.

# 20
  • Мнения: 829
добро утро и от нас! вчера сглобиха мебелите за детската стая, но (по стар български обичай  Sad) липсват 2 шкафчета, та и днес ще чакаме майстори!!!  #Cussing out аман!

а Инфакол-а е почти вълшебен, дадоха ни 1 шише за Марти, като беше бебе и не може да се сравни с подобните му на нашия пазар. който може, да се снабди с 1-2-3 опаковки.

хубав ден на всички!  Hug

Дидка, всичко ще е наред, ще видиш! Ти само не се тревожи!  Hug

# 21
  • Мнения: 1 457
Добро утро  bouquet
Събуждам се тази сутрин и какво да видя- нова тема  Hug
Сонита да сниваш нещата и да ги покажеш.

Тъй като моят термин по документи е 12 август от вчера и аз съм в девети месец официално, но пък беб си е все така малък и се надявам да чака до август.

Тук е леко хладно май днес и след малко ще излизам да понапазарувам последни нещица. Решила съм вмест осутиен за кърмене да си взема 1-2 бюстиета.
Иви, Манчева не изглежда да имате много стрии. Аз от 4-ия месец се мажа с преварена мас и засега нямам нацепвания ама то не е късно.
Лек ден на всички и по- малко притеснения   bouquet

# 22
  • Мнения: 493
Добро утро!
След малко заминавам на ЖК дано беба да не се е обърнала Praynig(имам такова чуство,но дано греша)

# 23
  • Мнения: 1 037
Добро утро и от мен в петък 13! Party
Връщам се от консултация с наблюдаващата ми лекарка и според нея бебето е към 2700 и по мерки на бедрото съм в 35-36 седмица,така че разминаването не е голямо.Благодаря на Мегита,Малейна и на Елизе за успокоителните думи,имах нужда от тях  bouquetОт снощи не съм спряла да мисля глупости и да плача!Искам здраво и нормално бебче!Това желая и на вас! PraynigИначе плацентата ми вече е зряла,живот и здраве ако всичко върви добре най-вероятно ще раждам на 27.07.07.
Малейна,щтракни една снимчица на стаята като я донагласите!Нашата детска си е от баткото готова и аз ще взема да я покажа!
Целувки на всички! Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 177
Добро утр, мацки  newsm51! Аз днес трябваше да ходя на изследвания за албумин, защото глезените ми са ужасно подути...

Аз съм така от 2-3 месеца и ми пускат изследвания и нищо. Кристално чиста. Препоръчвам ти да си вземеш стерилни шишенца от аптеката, че аз вече втори път повтарям изследването заради неизмитите им шишенца. Струва 20 ст. Ама май ще си се надуваме.
Аз лично вече едва клякам и се навеждам. Ставите ми са като разглобени. Сутрин към 7 се събуждам. Спи ми се, но ме болят всички кокали от продължително лежане. По докторския термин влязох в 38-ма седмица. Вече ми се иска да раждам, че все повече се обездвижвам и това ме изнервя.
Чакам всеки момент да дойде майка ми и да ходим до Каварна да пазаруваме, че има един много евтин и много зареден магазин за бебчета. И ща си купя ВСИЧКО, което си поискам!  smile3534 smile3534 smile3534
Дидка, бебето не е толкова малко. Не се притеснявай! До 27-ми ще бъде най-малко 3 кг, което вече си е съвсем хубаво и голямо бебче. Споко!

# 25
# 26
  • Варна
  • Мнения: 567
Здравейте и от мен!
Аз вчера бях на д-р, прегледа ме за разкритие - все още нямам и шийката ми е добре!
Много са ви хубави покупките, аз утре ще отида да си довърша пазаруването, и другата седмица ще приготвя всичко, защото имам чувство че няма да дочакам август! 

# 27
  • Мнения: 1 554
добро утро дами  Hug

инедица приятно пазаруване и ние сега с мъжо обсъждахме май утре ще пазарим  Mr. Green

А ЛОЛИИИ без да бързаш да раждаш Naughty ще си 4акаш термина  Peace я кажи в коя болница ще раждаш избрала ли си доктор Simple Smile

# 28
  • Варна
  • Мнения: 567
В АГ-то съм при Танев, а ти!

# 29
  • Мнения: 82
Привет момичета и от мен!
Мерси за кафето,сега ще се възползвам от него!
Инедика,не се връзвай на свекито,вземи ги дрехите и ги набутай в някой шкаф който не използваш и толкова!!!Тегли й една и тва е!
Моята урина и тя все е чиста,ама и аз съм като плондер подута,а за док това е напълно естествено!!!
Момичета,хайде правете снимки на стаите и качвайте!!!

Общи условия

Активация на акаунт