Посред жегата голяма скоро АВГУСТинче ще си гушне мама!

  • 9 120
  • 244
  •   1
Отговори
# 210
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Гита, може би са се объркали - вместо да заключат тази, са заключили другата  newsm78 А и тази е само 11 стр.

# 211
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Сирена сигурна ли си че е 1700 да не си се объркала.

# 212
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 372
Май е по-добре да си доизпишем тази първо. Лошото е, че в другата е по-прясна информацията. За бебетата е ясно-лесно ще се добавят, но може и друго да има. Който пуска темите напоследък, да каже.

# 213
Гита имаш и моят глас.

# 214
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Копвам си написаното от другата тема, да не би да не го видите  Mr. Green

Честита бебка на Елисее   bouquet Да е жива и здрава, и с много късмет в живота  
Мацки, да се отчета - не устисках до 4-ри часа, както бях писала и отидох на преглед по-рано. Вагиналният преглед показа, че съм със силно скъсена шийка и 2 см разкритие - доки отначало каза да си избирам ден до края на седмицата в който да родя   След това решихме, че е най-добре да се постарая госпожицата да постои още малко в мен, да попорасне /очертава се като Йоан около 3 кг/. Та на 26.07. в 8.15 трябва да съм със сакчето в болницата. Даде ми и вълшебното хапченце, което трябва да си сложа през нощта срещу 26. Но каза, че има голяма вероятност да не успея да устискам дотогава и ако забележа, че контракциите и напъните продължават до края на тази седмица, този петък да се явя в болницата. Но аз сякаш искам другата седмица, затова спираме пак секса и се прощавам с ходенето на море, да не ме друса колата.

Гита, а кой нарисува така хубаво Танти?

# 215
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 372
mentina, айде и ти на опашката с бебетата!!!

Танти я нарисуваха в Патиланци. Предния ден беше пеперуда-още по-добре беше.

# 216
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
mentina, айде и ти на опашката с бебетата!!!

Танти я нарисуваха в Патиланци. Предния ден беше пеперуда-още по-добре беше.


Аааа, ще гледам да устискам положението - нали за лъвица се борим  Mr. Green Макар, че в много случаи положението не зависи от нас  Crazy Мен това разкритие много не ме тревожи, обаче напъните дето се появяват все едно ми се ходи до тоалетна ... Ще си стегна чантичката и каквото сабя покаже  Peace

А за Танти - супер са я направили  Flutter

За Бели4ка нещо научихте ли?
Гера, как е крака?

# 217
  • София
  • Мнения: 3 924
Здравейте Hug.
Гледам и не мога да повярвам. Имаме си не едно, а две бебчета вече newsm44 newsm44 newsm44!
Честито момченце на Di83! Да ви е живо и здраво!
Честито момиченце на Елисее! Да е жива и здрава малката госпжица!
Е, най-сетне и при нас започнаха да "валят" бебенца.

# 218
  • София
  • Мнения: 5 757
А такааа......... по погрешка са ни заключили новата тема!
Аз им писах от тук и ги помолих да заключат тази,не си мисля че съм направила грешка а те са се объркали Naughty #Cussing out
И сега какво ще си пишем тук!
Малее..... бебка е много дребничка милата....... дано бързо наддаде! Praynig
Аз сега се прибрах от зъболекар и вече започвам да ги намразвам още повече #2gunfire
без болка няма как да мине и сега ми напълни каналите на зъба с някаква паста и в сряда пак за да го затворим вече и пломбираме! ooooh!
Аз си продължавам с контракциите и днес са на 30 минути!
За секса моя още не мога да го излъжа  Crossing Arms а ми се искаааа.............. а и може да ми помогне да не преносвам Simple Smile Искам да поседи в мен бебчо още поне 2 седмички! Simple Smile
Ментина и аз имам някякви такива напъни от вчера..... все едно ми се ходи по голяма нужда а не ми се не е запек Rolling Eyes Днес на 2 пъти и вчера май 3!

# 219
  • Мнения: 998
ЧЕСТИТО БЕБЧЕ НА ЕЛИСЕЕЕ!!! ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА МАЛКАТА ЦВЕТИ И ПО-СКОРО ДА Е В ПРЕГРЪДКИТЕ НА МАМА!!

Аз вече съм със шина, все още много ме боли. Изпаднала съм в някаква депресия и си плача, защото не съм купила нищо нито за бебка, нито за болницата, а сега няма как да обикалям и ми е много мъчно  Cry Все си мислех, че има време, а сега какво стана  Cry

И още нещо да питам, кое име ви харесва повече Калина или Елина?

# 220
  • София
  • Мнения: 1 724
ЧЕСТИТО БЕБЧЕ НА ЕЛИСЕЕЕ!!! ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА МАЛКАТА ЦВЕТИ И ПО-СКОРО ДА Е В ПРЕГРЪДКИТЕ НА МАМА!!

Аз вече съм със шина, все още много ме боли. Изпаднала съм в някаква депресия и си плача, защото не съм купила нищо нито за бебка, нито за болницата, а сега няма как да обикалям и ми е много мъчно  Cry Все си мислех, че има време, а сега какво стана  Cry

И още нещо да питам, кое име ви харесва повече Калина или Елина?

Всичко ще се оправи, спокойно!
На мен - Калина!

# 221
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 372
Гера, спокойно. По-важно е ти да си добре. Аз така предния път малко преди да родя, се бях разболяла. Бях със запушен нос и се шашках как ще раждам, като не мога да дишам.
За името-аз съм за Калина.

# 222
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Гера spoko HugИи двете имена са много хубави-което и да изберете няма да сгрешите Peace

# 223
  • София
  • Мнения: 5 757
ЕЕе ... Герка не се притеснявай!  Hug
Ще свършите и тази работа,сега е най-важно да се оправиш и бебо да е добре!
На мен ми харесва Елина! Simple Smile  

# 224
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Ментина и аз имам някякви такива напъни от вчера..... все едно ми се ходи по голяма нужда а не ми се не е запек Rolling Eyes Днес на 2 пъти и вчера май 3!

Моите вчера бяха доста начесто, и до тоалетната ходя повече от 1 път, което за мен е непривично. Абе като казах на доки доста се замисли, ама ще я видим тази работа  Rolling Eyes

Гера, не се тревожи, всичко ще се нареди  Hug А за името - Калина, с 2-те ръце  Peace Още повече съм пристрастна - майка ми се казва така.

Общи условия

Активация на акаунт