Мързеливи ли сте?

  • 6 925
  • 96
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 426
Аз съм изключително мързелива... само че не ме оставят да си проявя истинската същност...

# 61
# 62
  • Тайна, майна
  • Мнения: 235
Мързи ме. Ама много. Любимите ми уреди са миялната, пералнята и МВ. Обаче като се налага да свърша нещо, го върша. Щото се налага. Минимума с минимални усилия. и, като се има предвид, че сме само двама, не се изсилвам кой знае колко.

# 63
  • Мнения: 2 439
Всяка жена има избор - да живее, за да домакинства  или да домакинства, за да живее. В 21 век /и в края на 20/ спокойно може да се домакинства със сухи ръце - прането се пуска в пералнята, после се прехвърля в сушилнята и се глади; микровълновата затопля прекрасно готова храна /защо да пържа тиквички като на СВА ги продават по 30 стотинки 100 грама и за два лева ще преядем/; прахосмукачката и парочистачката, ползвани ежедневно, поддържат чистота. Правила съм сметки, че средно съм будна 15 часа в денонощието, а тези операции ми отнемат около 45 минути, т.е. около 5 % от времето ми. Следователно не съм мързелива, а умна и който него оценява, толкова по-зле занего.
Майката на мъжа ми домакинства по обратния начин и постига същия ефект за 3-4  пъти повече време. Мъжът ми явно е свикнал, че жената трябва да прави нещо и отначало беше учуден от моята експедитивност, на което му отговорих, че като свърша с пускането на уредите, ще взема хурката да попреда малко за уплътняването на времето си. той отговори, да не пипам вретеното, да се убода като Спящата красавица и да имам официално извинение за 100 години сън, но всъщност схвана, че модерната жена домакинства по модерен начин.

# 64
  • Мнения: 100
Нямам този късмет на Янтра,но и моя си ми харесва,но относно мързела-и аз от време- на време се боря с него,няма как Rolling Eyes...

# 65
  • Мнения: 6 167
много съм мързелива.

# 66
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Аз съм изключително мързелива... само че не ме оставят да си проявя истинската същност...

Понякога съм много мързелива,ама нали живея със свекърва не мога да се проявя. Crossing Arms

# 67
  • София
  • Мнения: 971


И аз - бре, то било диагноза  Laughing

# 68
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Чак ме мързи да ме мързи вече newsm47

# 69
  • София
  • Мнения: 219
аз си мислех че съм единствената с неоправените легла сутрин Laughing

# 70
  • Мнения: 185
Вчера не бях,но днес пак съм мързелива Mr. Green

# 71
  • Мнения: 415
А най много ми се чисти познайте кога -когато наближат изпити  Whistling,къщата свети. Joy Joy Joy

А това ми е познато  Simple Smile аз като кандидатствах като ученичка се бяхме нанесли току що в ново жилище и направих основно почистване, добре ми дойде - донякъде се разтоварваш, ама тогава беше по желание - можех и да не го правя, когато е задължително, е по-благоприятно за мързеене.

# 72
  • София
  • Мнения: 5 727
Мързи ме и още как.Може да се каже,че чистя веднъж на 2 седмици.Мъжа мие прозорците и добре ,че е той да се сеща за тях, иначе може и да почна накрая като щори да ги ползвам ooooh!.Не готвя,опавдавам се че нямам време,но сигурно като се появи някой мъник тоя номер няма да минава.Най-мразя да гладя и да мия пода.Хвана ли парцала за под, моя изчезва,че ей сега щяла съм да побеснея  smile3515

# 73
  • София
  • Мнения: 1 481
Помръзва ме, но много мразя да ми е мръсно и разхвърляно и... чистя редовно и с голямо неудоволствие  Close Всяка сутрин, чак ми писва и понякога ми се иска да не се вглеждам толкова. Излизам, оставям пода неизмит и като се прибера ми става още по-тъпоооо!
Прозорците ни са огромни и някак си всяко петънце им личи, стигнах до там да ги мия всяка седмица, а толкова не обичам Sick В старото жилище ги миех веднъж-два пъти в годината  Tired
Ш' сa оправя.

# 74
  • Мнения: 2 677
Мързелива съм, да. Ако не живеехме с майка ми, не знам как щяхме да се оправяме. Аз ходя на работа почти по цял ден, а като се прибера - мързелувам.

Общи условия

Активация на акаунт