Дайте идейка за балкан?

  • 5 296
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 893
аЗ СЪМ ОТ 3 дни в Априлци. През деня е топло, но не мор, както във варна, а вечер температурите падат до 14-15 градуса, страшен кеф!
Чак ти завидях, а аз снощи в морската градина щях да пукна от жега.
Мястото изглежда страхотно. Ново ли е и басейнът, за който пише, че е на три километра, минерален ли е?

# 16
  • Мнения: 13 512
да, съвсем ново е. А  минерален бсейн в Априлци  няма, всички са с питейна вода.

# 17
  • Мнения: 1 299
Я ме ориентирайте, къде по-точно се намира Априлци  Embarassed (простете моето невежество)

# 18
  • Мнения: 13 512
Я ме ориентирайте, къде по-точно се намира Априлци  Embarassed (простете моето невежество)
На 30 км от Троян и също на толкова от Севлиево.

# 19
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 331
Аз също бих предложила Априлци - не мога да ти кажа само че конкретна вила, защото ние винаги ходим на един хотл, в който нощувките са по-скъпи от 20 лв. и затова не го предлагам него. Но иначе знам, че има страшно много места за спане там, само пусни Гугъла. Априлци е невероятно място в сърцето на Балкана.

Виж също и този сайт - http://www.sturs.net/loc/64/%D0%B1%D0%BE%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D1%86%D0%B8

става дума за Боженци - също е много хубаво.


оследно и за Мелник се сещам - не е "балкан", но скалните пирамиди и Роженския манастир си заслужават.

# 20
  • София
  • Мнения: 9 979
аЗ СЪМ ОТ 3 дни в Априлци. През деня е топло, но не мор, както във варна, а вечер температурите падат до 14-15 градуса, страшен кеф!

монда, дай малко повече инфо, когато си починеш и се прибереш вкъщи. Как е храната, има ли детски кът - това май са основните неща който ме интересуват Simple Smile Благодаря предварително!

# 21
  • Мнения: 13 512
аЗ СЪМ ОТ 3 дни в Априлци. През деня е топло, но не мор, както във варна, а вечер температурите падат до 14-15 градуса, страшен кеф!

монда, дай малко повече инфо, когато си починеш и се прибереш вкъщи. Как е храната, има ли детски кът - това май са основните неща който ме интересуват Simple Smile Благодаря предварително!
хРАната е много добра, всеки ден те питат какво би желала за вечеря...а за детски кът- няма засега. Селището таботи от 10 на дни и още не е направен детски кът, но доколкото разбах,ще има такъв. сега има само един голям надуваем басейн с филтри и хамак/ ей, колко време прекарах на този хамак под оедин голям орех:-) за съжаление утре трябва да се прибера във варна, но з петък пак замислям бягство обратно за още 3-4 дни.

# 22
  • Мнения: 2 502
ето го сайта на Минкови бани !!!
аз сега ще звънна ,защото ни е близичко ,но моя приятелки са ходили и казват ,че им харесва
http://www.vitalitycenter-bg.com/span.html

# 23
  • Мнения: 239
Веленград Peace

# 24
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Странджа планина Grinning Grinning Grinning

# 25
  • Мнения: 2 577
аз пък вече си капарирах почивка в Еленския балкан на Костадиновите къщи - ще видим как ще е там  Rolling Eyes

# 26
  • София
  • Мнения: 9 979
аЗ СЪМ ОТ 3 дни в Априлци. През деня е топло, но не мор, както във варна, а вечер температурите падат до 14-15 градуса, страшен кеф!

монда, дай малко повече инфо, когато си починеш и се прибереш вкъщи. Как е храната, има ли детски кът - това май са основните неща който ме интересуват Simple Smile Благодаря предварително!
хРАната е много добра, всеки ден те питат какво би желала за вечеря...а за детски кът- няма засега. Селището таботи от 10 на дни и още не е направен детски кът, но доколкото разбах,ще има такъв. сега има само един голям надуваем басейн с филтри и хамак/ ей, колко време прекарах на този хамак под оедин голям орех:-) за съжаление утре трябва да се прибера във варна, но з петък пак замислям бягство обратно за още 3-4 дни.

Много благодаря! Днес трябва да се обадя да потвърдя Simple Smile

# 27
  • Мнения: 13 512
аЗ СЪМ ОТ 3 дни в Априлци. През деня е топло, но не мор, както във варна, а вечер температурите падат до 14-15 градуса, страшен кеф!

монда, дай малко повече инфо, когато си починеш и се прибереш вкъщи. Как е храната, има ли детски кът - това май са основните неща който ме интересуват Simple Smile Благодаря предварително!
хРАната е много добра, всеки ден те питат какво би желала за вечеря...а за детски кът- няма засега. Селището таботи от 10 на дни и още не е направен детски кът, но доколкото разбах,ще има такъв. сега има само един голям надуваем басейн с филтри и хамак/ ей, колко време прекарах на този хамак под оедин голям орех:-) за съжаление утре трябва да се прибера във варна, но з петък пак замислям бягство обратно за още 3-4 дни.

Много благодаря! Днес трябва да се обадя да потвърдя Simple Smile

за  тази седмица може би няма да има места, защото ние отново ще сме там, този път цялата фамилия- в 4 бунгала.Отиваме да купим и еддна дървена люлка за Малена- да я вържем на някое дърво, а аз ве4е си имам хамак под един орех на дебела сянка...ееее, кога ще дойде петък Laughing

# 28
  • София
  • Мнения: 9 979
Е ние за малко по-натам сме решили, към средата на август. Собственикът (май) ми каза, че е по-добре да си вземем само нощувка със закуска и на място да решим кога и дали да хапваме и на вечеря и обяд. Имало и много заведения в околността, така ли е? А и за басейна да попитам - хубав ли е, става ли за дребосъка? Много ти благодаря!

# 29
  • Мнения: 13 512
ами басейна ...3 м, надуваем...зависи колко е малък дребосъка. а за ресторанти- има в околността,да, но ние предпо4итаме да си се храним там, естествено.

Общи условия

Активация на акаунт