На кой подарък се радвахте най-много и кой ви беше най-полезен?

  • 2 378
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 201
На музикална играчка се радвах най-много (такава за креватче)
PeaceА също и на всеки др.подарък-дрешки,хавлиикй и т.н.А и подложките за преобличане-сина ми като беше бебе все още не знаех за тях,но ми бяха мнооого полезни!

# 16
  • Bapнa
  • Мнения: 762
В страхотна употреба ми влезе столчето - кошничка за кола. С него разнасяхме бебко навсякъде, люшкахме го и де факто, където и да отидехме си имаше преносимо "легло". Laughing

И аз така

# 17
  • Мнения: 809
За подаръци не мога да кажа.
Но най-много ползвах стерилизатора. Спестява много време и усилия.

# 18
  • Мнения: 318
Като най оригинален подарък ще посоча една игрaчка на Чиполино за кошарата,но се ползва и като активна гимнастика.При това цената и е съвсем прилична,18.90лв.Иначе всички подаръци по някакъв начин са ми влезли в yпотреба.Изключение правят само дрешки,които са подарени по мярка,те бързо омаляват предвит началния скок в развитието при бебетата.

# 19
  • Мнения: 1 216
На тези неща, които бях решила, че мога да си ги спестя или са "в повече", а много исках.

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
Бейбифона ми беше и все още ми е най-полезен.

# 21
  • Мнения: 4 496
Най- много се зарадвах на люлката-столче за хранене,вече 3 години я използвам!Не обичам да подаряват дрехи на децата ми.Предпочитам играчки,с които да могат да играят и да се занимават сами,защото аз  wash hang 1ironing newsm79 1dishes

# 22
  • Мнения: 217
Радвала съм се на всеки подарък, за мен най-важен е  жеста. Но чисто практически, най-доволна бях от шезлонга. В началото бях малко скептична къде ще го дявам това гигантско нещо, бебето беше още много малко. Сега го слагам на кухненската маса отгоре и бебо си седи в него часове, гледа света и абе въобще  - мнооооооого полезна вещ. И разбира се - най-съм благодарна за количката - спестихме доста голям разход, а и е доста добра. Най-много са ни подарявали дрешки - това е практично за подарък, особено в началото когато бързо израстват бебоците, но трябва да се съобрази правилно - имам много необличани дори дрешки, а пък от една мама - 3 комплектчета така подбрани, че от раждането досега - още ги носим. Така че - това е важно. Аз бих купила пелена или одеалце - никога не са излишни, играчка и може би дрешки, но много внимателно подбрани според ръста и времето.

# 23
  • Мнения: 330
Брат ми ни подари столче за кола, което още дълго време ще ползваме. Имаме като подаръци  столче за хранене, много дрешки и играчки, но аз най-се зарадвах на столчето за кола.

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 685
Аз също не мога да ти помогна....поне за сега....може би след месец-два...ама едвали ще чакаш до тогава....видях наистина много хубави мнения....но за какво ти пиша,зачудих се за мен...например повечето неща вече съм си ги купила-стерилзатор,играчка за леглото,комплекти за легло и количка,ел.кана,кошница за кола(9това беше първото) и още...абе не се сещам други кои бяха....така че внимавай да не вземеш нещо дето мамата вече си го имат....то затова май се подаряват масово играчки и дрешки....и мойте кумове викат да съм се спряла вече че не останало какво да му купят и сега са си заплюли активна гимнастика че ....да се класирали,макар че ще ни е рано за нея....и за по нататък столчето за храна...ама те са ми много близки...Знаеш ли какво се сетих...все се каня да си купя...Албум...от тия специалните за бебо....може да си имат вече като се е родило...ама аз ей сега се сетих...хайде успех...и най важно е да е от сърце:)

# 25
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Аз се радвам на всички подаръци и ние почти нищо не сме купували, когато се роди бебка- единствено козметиката й

# 26
  • Мнения: 102
проходилката  и стола за хранене.

# 27
  • Мнения: 5 393

Най-полезен подарък за мен беше столчето за хранене.За съжаление,когато майка ми започна да гледа Иво през деня преди около 6 месеца, успя да го отучи да седи в него за отрицателно време Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Сега стои опаковано и неизползвано.

Иначе ме радват всички подаръци за малкия, а него най-много го радват играчките разбира се.

# 28
  • Мнения: 1 311
Питаш за твоето бебе, доколкото разбирам?
Повечето неща си ги бяхме купили ние и при раждането на Ники нямахме много подаръци - от нашите бяха всички дрешки, а от свекървата - количката и сушилня. Сушилнята определено ми е най-практичния подарък за бебето.  И после за именния му ден, бяхме малко зле с финансите, пак свекървата му подари 2 джъмбо пакета памперси и 4 кутии с адаптирано мляко. Изключително практичен и навременен подарък.

# 29
  • София
  • Мнения: 928
Радвам се на всички подаръци, но най-полезен досега ми се оказа музикалната играчка на легло. На Chicco е, има 5 различни мелодии и влизат в употреба при различни случай - игра, сън и евентуално при рев  Wink

Общи условия

Активация на акаунт