Много ми е мъчно!

  • 9 314
  • 162
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 4 493
Защо бе? Защо?
Тя си е сложила розовите очила и хал хабер си няма, че той се обаждаше да пита как е детето му. Че сме се срещали многократно. Че помага финансово.
Мисли си, че сме преустановили всякакъв контакт още от бременността ми.
Той лъже. А тя вярва.
Постоянно и непрекъснато.
Може би просто иска да му вярва, защото има 3 деца с него... и са щастливи заедно.
Щом са "щастливи заедно" - кво прави той при други жени. Или може би само в нейните очи са " щастливи заедно"

# 91
  • Мнения: 5 468
Щом са "щастливи заедно" - кво прави той при други жени. Или може би само в нейните очи са " щастливи заедно"
Понякога след дълъг брак, се случва човек да залитне. Да изневери, да се увлече по друг. Това не означава, че бракът му е нещастен, че не обича човека до себе си. Понякога един безобиден флирт може да прерастне в ефирна любов, която вече не присъства в монотонното ти ежедневие, но бързо отминава... няма общо с обичта. Това е.

# 92
  • София
  • Мнения: 4 493
Щом са "щастливи заедно" - кво прави той при други жени. Или може би само в нейните очи са " щастливи заедно"
Понякога след дълъг брак, се случва човек да залитне. Да изневери, да се увлече по друг. Това не означава, че бракът му е нещастен, че не обича човека до себе си. Понякога един безобиден флирт може да прерастне в ефирна любов, която вече не пресъства в монотонното ти ежедневие, но бързо отминава... няма общо с обичта. Това е.
Явно не си много запозната със ситуацията  newsm78, изчети темите на Сабина и ще си говорим за "щастливите заедно" и "стабилният им брак" с "малките залитания"

# 93
  • Мнения: 1 732
Няма защо да му звъниш на него. Иди при адвокат и заведете дело за издръжка. Той трябва да си поеме отговорността за детето, което е направил. А и парите няма да са ти излишни при отглеждането му. Да ти е живо и здраво.
Да де...ама ако реши да ми прави мизерии за отмъщение... Rolling Eyes
От друга страна в момента съм на 180 лв. майчинство, за април ми ги платиха днес  #Crazy
Та ще мисля по въпроса.

Щом са "щастливи заедно" - кво прави той при други жени. Или може би само в нейните очи са " щастливи заедно"
Понякога след дълъг брак, се случва човек да залитне. Да изневери, да се увлече по друг. Това не означава, че бракът му е нещастен, че не обича човека до себе си. Понякога един безобиден флирт може да прерастне в ефирна любов, която вече не присъства в монотонното ти ежедневие, но бързо отминава... няма общо с обичта. Това е.

И това добре. Ама две години "увличане", планове за дете, строеж на къща, обзавеждане, многократно гостуване на родителите ми...дрън-дрън...да не се повтарям...ефирна работа, ей!
Добре залитат някои мъже  Sick
Ама като съм патка и вярвам...те ти булка спасовден  ooooh!

Вампирия,  Wink

# 94
  • Мнения: 1 425
Явно не си много запозната със ситуацията  newsm78, изчети темите на Сабина и ще си говорим за "щастливите заедно" и "стабилният им брак" с "малките залитания"
А ти сигурна ли си, че си запозната със ситуацията? Само мненията на Сабина си чела. Знаеш ли мъжът какво мисли по въпроса, жена му какво мисли по въпроса?

# 95
  • Мнения: 424
''Ама две години "увличане", планове за дете, строеж на къща, обзавеждане, многократно гостуване на родителите ми...дрън-дрън...да не се повтарям...ефирна работа, ей!''

 bash bash bash #Sniper

p.s.''От друга страна в момента съм на 180 лв. майчинство, за април ми ги платиха днес''

ужас Sad толкова ли бавят майчинството от НОИ по принцип ( да се подготвя психически, че скоро пари няма да видя ?)

# 96
  • Мнения: 1 732
ужас Sad толкова ли бавят майчинството от НОИ по принцип ( да се подготвя психически, че скоро пари няма да видя ?)

Ми не, зависи от работодателя. Моите внасят осигуровките с голямо закъснение и затова не могат да ги изискват от НОИ веднага.
А от джоба си пък не искат да ги дават.

Пантер, честно да ти кажа, и на мен ми се ще да чуя какво мисли законната съпруга по въпроса.
Май-май не много...Дал`да не и хвърля един линк на пощата...тюх...аз пък не я знам даже... Thinking
Понеже тя искаше да и дам доказателства някакви...

Уф, айде стига вече!
Някой да има идеи как да превърна гарсониерата поне в двустаен. И без пари...ако може?  Mr. Green

# 97
  • София
  • Мнения: 4 493
Явно не си много запозната със ситуацията  newsm78, изчети темите на Сабина и ще си говорим за "щастливите заедно" и "стабилният им брак" с "малките залитания"
А ти сигурна ли си, че си запозната със ситуацията? Само мненията на Сабина си чела. Знаеш ли мъжът какво мисли по въпроса, жена му какво мисли по въпроса?
Знам само мненито на Сабино, но фактите са си факти  Naughty, двете години не са по-мннение, а са факт. Гостувания и т.н. - също. А жена му ако питаш - той мъжът й сигурно по телефона й е направил дете, даже не са се виждали.

# 98
  • Мнения: 1 425
Знам само мненито на Сабино, но фактите са си факти  Naughty, двете години не са по-мннение, а са факт. Гостувания и т.н. - също. А жена му ако питаш - той мъжът й сигурно по телефона й е направил дете, даже не са се виждали.
Много народ тук има навика да вижда само фактите които му харесват. А тези дето не му харесват някакси да ги пропуска. Това което се вижда е че мъжът е живял известно време със Сабина и и е направил дете. А какво е мислил, какво е смятал да прави, какви са му отношенията с жена му, какви са му чувствата към Сабина, какво ще му бъде отношението с детето - това само той си знае. А какво мисли жена му - силно се съмнявам че ти можеш да кажеш. Явно е спял и с нея и със Сабина щом има трето дете толкова скоро след Вяра.

# 99
  • Мнения: 5 468
Няма защо да му звъниш на него. Иди при адвокат и заведете дело за издръжка. Той трябва да си поеме отговорността за детето, което е направил. А и парите няма да са ти излишни при отглеждането му. Да ти е живо и здраво.
Да де...ама ако реши да ми прави мизерии за отмъщение... Rolling Eyes
Нищо не може да ти направи. Той съда да го осъди да си плаща издръжката, а нека да ти се кани. То от това по-лошо, накъде повече? Не иска да вижда детето си, прави се на луд, не иска да проведе нормален разговор с теб... накъде повече.
Ако не го съдиш за издръжка сега, някой ден, когато всичко е минало, ще съжаляваш за това и че си се мъчила, а не си го ангажирала по никакъв начин. Че няма да е добър баща, няма да е, но поне с пари да ви помага. Искай си това, което се полага на детето ти.

# 100
  • София
  • Мнения: 4 493
Знам само мненито на Сабино, но фактите са си факти  Naughty, двете години не са по-мннение, а са факт. Гостувания и т.н. - също. А жена му ако питаш - той мъжът й сигурно по телефона й е направил дете, даже не са се виждали.
Много народ тук има навика да вижда само фактите които му харесват. А тези дето не му харесват някакси да ги пропуска. Това което се вижда е че мъжът е живял известно време със Сабина и и е направил дете. А какво е мислил, какво е смятал да прави, какви са му отношенията с жена му, какви са му чувствата към Сабина, какво ще му бъде отношението с детето - това само той си знае. А какво мисли жена му - силно се съмнявам че ти можеш да кажеш. Явно е спял и с нея и със Сабина щом има трето дете толкова скоро след Вяра.
Точно това ти казвам - това са факти - живял с нея, дете от едната, веднага след това от другата и т.н. Няма какво да се съчинява или да има гледни точки - това са ФАКТИ

# 101
  • Мнения: 1 425
Точно това ти казвам - това са факти - живял с нея, дете от едната, веднага след това от другата и т.н. Няма какво да се съчинява или да има гледни точки - това са ФАКТИ
Ама от тези факти не можеш да си правиш изводи доколко брака му е щастлив и стабилен. Колкото до залитанията - аз не знам кое залитане е малко и кое голямо.

# 102
  • Мнения: 1 937
Сабина, по-спокойна ли си след тази тема?

Тук четат много хора, не забравяш, нали?
И това не е в твоя полза...

# 103
  • Мнения: 1 732
Тук четат много хора, не забравяш, нали?
И това не е в твоя полза...

Не мисля, че нещо съм излъгала или съм преувеличила.
Нещо повече - спестила съм доста.
Няма от какво да ме е срам.
Имам си дъщеря и си я гледам.
Ей сега ми каза "мама, ама - ам-ам" и ми даде да пия от нейното мляко!  Mr. Green

Диони, ако четеш тук, пу за Вяра калинката от сайта на Комо!  Laughing

Всъщност, май моята лична драма приключи. Сърцебиенето ми също.
Дайте да пием по бира, а?  Wink

# 104
  • Мнения: 424
''Всъщност, май моята лична драма приключи. Сърцебиенето ми също.
Дайте да пием по бира, а? ''

това беше  Hug Hug и за Вяра  Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт