Prawda_z е в болница с дъщеря си, с вас сме!

  • 8 485
  • 172
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1 461
браво много се радвам ,дано утре ги пуснат и да се приберат у дома ,и повече да не ги сполетява подобно нещо Praynig

# 136
  • Мнения: 3 146
Първо искам да пожелая бързо оздравяване на детето!
Не знам дали повръщането е защото детето не пие през деня и вечер се опитва да навакса, или от поредния летен вирус - за това са лекарите, те ще преценят. Но, единствените лели в ясла, които познавам са лелите от яслата на сина ми. В никакъв случай не бих ги обвинила в безхаберие към децата или, че не им давт вода, или, че им дават но на 3 часа... По правилник предлагат на децата вода на всяко хранене - на закуската в 8.15, към 10 часа заедно с парче плод, в 12 на обяд и към 16 на следобедната закуска. Това ми се струва достатъчно за оцеляване на здраво дете, дори да не умее само да си поиска вода в друго време. Не знам дали във всички ясли е така newsm78


На мен пък не ми се струва достатъчно за детенце с мъничът мехур, което не може да пие наведнъж много вода, затова трябва по-често, още повече при тази жега! Кой е измислил подобен правилник, не ми е ясно, да се справя със съвестта си, защото, простете, но мислех, че яслите имат по-високи цели от "оцеляването" на дечицата!!!

Много майки са ми казвали, че са си спирали децата от ясла, понеже там не им давали достатъчно вода, за да не се налага често да сменят памперсите, което при някои деца довело в по-късна възраст до проблеми с бъбреците! Така че престанете да ги защитавате тези от яслите!

# 137
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Няма ли нова информация?

# 138
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Е ако наистина това е причината  #2gunfire #2gunfire #2gunfire.Лелееее,довечра трябва да си поговоря с персонала в нашата ясла,въпреки че не съм забелазала малчо да се налива с вода повече от друг път.Но тя по принцип ме смайва с неограничените си възможности за поемане на течности. Crazy
 Дано малката се оправи бързо! Peace Hug

# 139
  • Мнения: 227
Тези са . #2gunfire #2gunfire #2gunfire.Как може такава безотговорност.
Бързо оправяне на малкото слънчице

# 140
  • Мнения: 11 607
Да се оправи скоро детенце! Praynig

# 141
  • Мнения: 1 930
Ейййй, чудя се къде се запиля Правда...
да му се невиди, стискам силно палци да се оправи Калинката бързо. Peace Peace Peace

# 142
  • Мнения: 2 716
Казвайте как е де  #Cussing out
Или някой да ми прати GSM-а й на лични  Praynig

# 143
  • Мнения: 2 534
Последни новини има ли  newsm78
Дано всичко е наред

# 144
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Правдето и Калина все още са в болница. Чакат стерилна урина.В петък не били я дали, че станало късно...Уж вчера я пуснали. Това означава че по - рано от сряда няма да ги пуснат.
Иначе Калина не е на системи. Пишка и ака самичка.
Наливат я насила с вода. Според докторите не пиела достатъчно вода. Не има харесва също и факта че Правда не може да каже Колко грама кърма изсуква Калина...та да могат да кажат колко течности е поела Калина Mr. Green Mr. Green

# 145
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 247
Ей , това човешката простотия край няма  ooooh!
Ами ще сложим водомер на циците на Правдето та да могат лекарите да си пресметнат течностие  Laughing

# 146
  • Мнения: 14 133
Ей , това човешката простотия край няма  ooooh!
Ами ще сложим водомер на циците на Правдето та да могат лекарите да си пресметнат течностие  Laughing
ooooh! Защо не претеглят Калинчето след кърменето?

# 147
  • Мнения: 4 406
та да могат да кажат колко течности е поела Калина Mr. Green Mr. Green
е един кантар няма ли в това детско отделение???
що за оправдание е това?

# 148
  • Мнения: 153
юдано се оправи детенцето и да наистина и аз имам наблюдения за даването на вода в яслите и смятам, че не им дават достатъчно. Освен това, като им дават от чаша, много ми е интересно едно дете на 1 година а да не кажа и на 2г. колко глътки може да изпие наведнъж - 1 или две най-много, а дали тези глътки му утоляват жажадата до следващото пиене на вода - силно се  съмнявам?!

# 149
  • Мнения: 1 666
Дано ги пуснат скоро, че е ужасно травмиращо понякога висенето в болниците...
Правде, Кали Hug Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт