Храненето на адаптирани млека, с биберона на Авент

  • 3 840
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 493
Много пъти съм писала, че бибероните на Авент ме подлудяваха CloseДетето заспиваше гладно след продължително дърпане от биберона.Другият вариант беше да го залея целия с мляко, разхлабвайки, или сменяйки с по-голям биберон.Купих шишета на Чико и проблема ни се реши.
И при нас е така!

# 16
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Никога не съм имала проблеми с бибероните на Авент. Близо година карахме с единицата, хранеше се нормално, нито много бързо, нито много бавно  Thinking

# 17
  • София
  • Мнения: 718
Защо не пробваш с бибероните които са с номера 1/2/3 и струята е взависимост от това накъде е обърната бибероната. Ние така хапваме по-гъстите неща.

# 18
  • Мнения: 576
Много пъти съм писала, че бибероните на Авент ме подлудяваха CloseДетето заспиваше гладно след продължително дърпане от биберона.Другият вариант беше да го залея целия с мляко, разхлабвайки, или сменяйки с по-голям биберон.Купих шишета на Чико и проблема ни се реши.
И при нас е така!

И при нас не стана с Авент. Пробвах на една японска фирма Пиджин - и си рших проблема! Много са добри! Peace

# 19
  • Мнения: 1 666
Много пъти съм писала, че бибероните на Авент ме подлудяваха CloseДетето заспиваше гладно след продължително дърпане от биберона.Другият вариант беше да го залея целия с мляко, разхлабвайки, или сменяйки с по-голям биберон.Купих шишета на Чико и проблема ни се реши.

И при нас беше така! И затова изобщо не разбирам защо непрекъснато се тръби, че Авент били най-добрите. Може да са добри за лакомите бебета, но за злоядите - не!
На мен 30 минути ми се вижда доста продължително хранене. Ако на бебчо му е добре - ОК!, но ако не - бих те посъветвала да смениш марката!

# 20
  • Мнения: 1 081
Да не би биберона да се запушва, не е нормално гладно бебе да яде с биберон 30 минути. Пробвай с Чико - физиологичните шишета също не са лоши.

# 21
  • Мнения: 1 483
Аз много бързо смених единицата с двойка.Но защо не вземеш бибероната с трите позиции на Авент,за по-гъсти млека е идеална.

# 22
  • София
  • Мнения: 6 363
проблемът изобщо не е в биберона!

# 23
  • Мнения: 1 596
купих на Чико физиологичното шише,нещата се оправиха,слава Богу Heart Eyes

# 24
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
купих на Чико физиологичното шише,нещата се оправиха,слава Богу Heart Eyes
   

     Hug Hug Hug HugЧак и аз се зарадвах за вас, като знам каква мъка е било да сега Simple Smile Heart Eyes

# 25
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
Ние сме с цепеният биберон на Авент и много се давим
Става само за сокчета

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Аз съм бибите на Чико но ги слагам на шишето от Авент. В момента сме на бибата с трите дупки. Яде около 10 мин. 210 мл.

# 27
  • Мнения: 1 111
и аз имам подобен проблем - отскоро дохранвам,като първо ползвах шише и биберон на Чико,но малкия си изяждаше порцията много бързо - за 5 мин.,постоянно се давеше,после повръщаше...просто коремчето му се напомпваше изведнъш...А мисля,че Чико са добри все пак,но защо се получама така незнам

взех шише на Авент,с биберон с 2 дупки...ами пак лапа бързо...а са ми казали,че количеството от 100-120 мл трябва да изпие поне за 15-ина мин....чудех се дали да не взема биба д 1 дупка
ползваме АМ Аптамил и то  епо-мазно и незнам дали едната дупка ще свърши работа newsm7

# 28
  • Мнения: 1 596
пак съм аз Sad нещо се влошават нещата с това Чико,не знам какво да правя вече.той е с една дупка но направо му се излива в гърлото ,почва да се дави,и пак малко повръща.пробих още една дупка пак на биберон но Авент,и ще пробвам със старото Sad
тъжно ми е защото детето се мъчи.
педиатърката каза имало силен смукателен рефлекс,трябва да е на почивки.аз ги правя тези почивки,но той пак се дави.млякото е уж по-гъсто НАН А Р.След храна почва да плаче........
не знам вече с какви биберони да давам...

# 29
  • Мнения: 1 111
а дали не може с лъжичка newsm78

Общи условия

Активация на акаунт