Може ли да съм бременна?

  • 7 071
  • 120
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 599
Теста ми е отрицателен CryУтре съм на лекар.Как е по-добре да ме прегледат?Аз си мисля,че е по-добре с видеозон,отколкото да ме бъркат newsm78Ако е извънматочна/да не дава Господ/,ще се види ли на видеозона?

# 16
  • Варна/UK
  • Мнения: 1 008
Ти кръвен тест ли си прави? 

# 17
  • Мнения: 3 453
Спокойно! Ако е извънматочна бременност, теста щеше да е положителен!
Може да е хормонален дисбаланс или кистичка! Отиди на преглед и не се притеснявай! Всичко ще се оправи! Peace
Успех!  bouquet

# 18
  • Мнения: 4 700
Теста ми е отрицателен CryУтре съм на лекар.Как е по-добре да ме прегледат?Аз си мисля,че е по-добре с видеозон,отколкото да ме бъркат newsm78Ако е извънматочна/да не дава Господ/,ще се види ли на видеозона?

Най добре е да те видят на вагинален видеоzон. Само така може да се види иzвънматочна. Но и аz не мисля, че е иzвънматочна. Про нея ЩеШе да со имаШ всички симптоми на бременност. Успех и пиШи какво е.   bouquet

# 19
  • София
  • Мнения: 2 381
Успех и от мен! Не се притеснявай.  Praynig   bouquet

# 20
  • Мнения: 599
Здравейте момичета.Днес ходих на гинеколог,гледа ме с влагалищен ултразвук и има голяма вероятност да съм бременна,но още не може да каже.Не се вижда,но лигавицата на матката ми е точно като при бременност.Изписа ми дуфастон и в петък съм пак на преглед.Стискайте палци тогава човечето да се покаже Praynig

# 21
  • Мнения: 1 335
Ще стискам! Дано всичко е наред! Praynig
Да пишеш   bouquet

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Успех и бъди спокойна!

# 23
  • Мнения: 3 453
Дано, Боже, дано! Praynig

Ще чакаме да пишеш в петък! Спокойствие и търпение! Всичко ще бъде наред! Hug

# 24
  • Мнения: 599
Благодаря ви за подкрепата на всички Hug  bouquet

# 25
  • София
  • Мнения: 2 381
Моите палци ги имаш и то не само до петък.  Praynig
  bouquet

# 26
  • Мнения: 4 700
Честито.   bouquet  bouquet  bouquet

# 27
  • Мнения: 763
Дано, дано, дано  newsm17 newsm17 newsm17

# 28
  • Мнения: 524
Здравейте момичета.Днес ходих на гинеколог,гледа ме с влагалищен ултразвук и има голяма вероятност да съм бременна,но още не може да каже.Не се вижда,но лигавицата на матката ми е точно като при бременност.Изписа ми дуфастон и в петък съм пак на преглед.Стискайте палци тогава човечето да се покаже Praynig
здрасти мила na_ga! дано наистина да си бременна, най-искрено ти го желая, дано всичко е наред. и все пак да ти споделя моя опит - преди две години същите симптоми като при теб - зацапване, болки в корема като преди цикъла, лекарят след вагиналния ултразвук ми каза същото като на теб и аз пих дуфастон. разликата е, че и двата теста които правих бяха положителни, макар и с по бледа втора чертичка. за наше огромно съжаление обаче се оказа извънматочна бременност, при това с операция по спешност. аз си пиех дуфастона, корема ме болеше, ставаше ми лошо, докато накрая по спешност операция в 7-ма г.с. най-малко искам да те притеснявам, но най-добре не чакай като мен, ами си направи кръвен тест, и ако можеш отиди при друг лекар. ако при мен лекаря по рано беше поставил диагнозата, можех да запазя едната си тръбата. късмет ти желая и пиши какво става с теб Hug

Последна редакция: ср, 18 юли 2007, 22:24 от elli_g

# 29
  • Мнения: 1 209
Успех и стиснати палци и от мен! Пази се и повече спокойствие...

Аз също като другите момичета бих те посъветвала да направиш още утре кръвен тест  Praynig

Последна редакция: ср, 18 юли 2007, 23:04 от Veri4

Общи условия

Активация на акаунт