Чакам мнения?

  • 4 895
  • 90
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 621
Не ми харесва нито едното.

# 16
  • София
  • Мнения: 3 826
Доника Peace.

# 17
  • Мнения: 17 407
 Донатела изобщо не го коментирам, егати изгъзицата, откъде го измисли! Доника не ми харесва особено, но бива. Аз предлагам Дона. Димана, Диляна, Десислава, а защо не и моето си именце- Деница.

# 18
  • гр.Русе
  • Мнения: 138
С буквата Д най-ми харесва Диана-богинята на лова и светлината

# 19
  • Мнения: 492
От двете повече Доника. Но с буква Д- най-харесвам Даниела

# 20
  • Хасково
  • Мнения: 79
Гласувах за Доника (ако трябва да е едно от двете). Мислех да кръстя нашето бебе Доника и споделих с братовчедка ми, а тя: Хммм, Йоника-лошо няма", В класа имахме Доника, нашия класен никога не успя да й каже по име-все казваше Моника, Йоника и др.производни; съкратеното Дони ми звучи селско; та това ми е достатъчно да се откажа от името ДОНИКА. А Донатела изобщо не коментирам (не си падам по завъртяни имена).... Laughing

# 21
  • Мнения: 498
Донатела! Peace

# 22
  • Мнения: 17 407
В случай, че избереш Донатела, много ми се иска да видя как ще се съчетае с другите 2 имена на детето.

# 23
  • Мнения: 1 426
На баба си Донка ли ще я кръстиш? Ами просто Дона я кръсти тогава, по-хубаво звучи.

# 24
  • Мнения: 1 321
И аз съм за Донатела. Laughing

# 25
# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 743
От двете посочени - Доника. А както са писали и другите мами с Д има много хубави имена и добри идеи са дали.

# 27
  • Мнения: 1 098
гласувах за Доника Peace

# 28
  • Мнения: 1 897
Ако държиш да е с буква "Д", защо не се спреш на Деница или Дарина?
Много по-хубави са и от Доника, и от Донатела.Между другото Донатела  и на мен ми звучи смешно.Извини ме. 

Последна редакция: пт, 13 юли 2007, 18:16 от Ulia

# 29
  • Русе
  • Мнения: 249
И аз имах такива чуденки, но накрая единодушно се спряхме на Дара

Общи условия

Активация на акаунт