тапицерия за столче за кола

  • 4 229
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 288
Здравейте,

Търся само тапицерия с коланите за детско столче за кола до 18кг. Подариха ни столче, без тапицерията, само пластмасовата част. Върху нея се поставя ушита от плат мека част с колани за връзване на детето. От къде мога да си купя само горната част?
Сега има еуфория за столчетата и цените се повишиха драстично, бихме искали да избегнем това като приспособим подарения ни стол.

Благодаря предварително за съветите.

# 1
  • Мнения: 14 654
Мен също ме вълнува този въпрос, защото имам едно столче, което детето ми съсипа, а ми се иска да го "претапицирам", за да може да се използва от още деца. Моето столче е чико до 18 кг.
Има разни калъфки за столчета, но не са тапицерия, те не вършат работа

# 2
  • София
  • Мнения: 2 842
Мен също ме вълнува този въпрос, защото имам едно столче, което детето ми съсипа, а ми се иска да го "претапицирам", за да може да се използва от още деца. Моето столче е чико до 18 кг.
Има разни калъфки за столчета, но не са тапицерия, те не вършат работа
ами просто си дай столчето на тапицер  Laughing
аз имах Макси Кози Роди преди няколко години и исках да го продам, но реших, че ако го претапицирам ще му взема повечко пари, а и ще е по-добре
дадох го на един познат тапицер, избрахме хубава дамаска /да не спарва/ и стана ново Simple Smile

# 3
  • Мнения: 1 327
а как се познава коя дамаска не спарва?
и аз съм със столче, което искам да претапицирам  Embarassed

# 4
  • Мнения: 288
Мен също ме вълнува този въпрос, защото имам едно столче, което детето ми съсипа, а ми се иска да го "претапицирам", за да може да се използва от още деца. Моето столче е чико до 18 кг.
Има разни калъфки за столчета, но не са тапицерия, те не вършат работа
ами просто си дай столчето на тапицер  Laughing
аз имах Макси Кози Роди преди няколко години и исках да го продам, но реших, че ако го претапицирам ще му взема повечко пари, а и ще е по-добре
дадох го на един познат тапицер, избрахме хубава дамаска /да не спарва/ и стана ново Simple Smile

Благодаря за отговорите. Едно уточнение- на нас ни дадоха столчето без ватираната част, само пластмасата. Не можаха да я намерят. Сега ако отида при тапицер ще може ли да изработи изцяло нова ватирана част с дамаска и колани за закопчаване на детето?
Може ли да получа координати на тапицера, при който сте ходили за нова дамаска, на лични разбира се. Благодаря.

# 5
  • Мнения: 11
Аз си купих столче отделно,след това го занесох да ми го тапицират,мисля,че се полуяи хубаво нещо cow

# 6
  • Мнения: 14 654
Явно вариантът е тапицер, не ми се занимава никак, предпочитах да взема нещо готово. Или пък следващите, които ще ползват столчето да си го носят.

# 7
  • София
  • Мнения: 44 014
цените на столчетата изобщо не са се променили, все същите са си и преди и сега.

По въпроса ти - на нашето поне пише, че трябва да се употребява единственно с оригиналния си калъф или с друг , но пак на тази фирма и за този модел столче. Иначе сигурността се понижавала.

Та разбери фирмата каква е и питай вносителите или в някой по-голям магазин дали има, внасят или дали биха могли да го направят за теб.

А и то май по-евтино ще ти излезе да си купиш ново....то полувината столче липсва...явно ти е повече за отбиване на номера - така че има много евтини варианти.

Общи условия

Активация на акаунт