ИМАМ DIPHERELINE

  • 4 676
  • 58
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 475
Не се шашшкай момиче, ами потърси още едно компетентно мнение по въпроса, аз също съм с конизация правена с епидурална упойка, и лекарите ми казват, че при мен изобщо не се забелязва, че ми е скъсена шийката,т.е съвсем малко е изрязано- и че дори не е задължително да ме шият, ако нямам някакви по-сериозни проблеми, когато забременея! Във форума пишат и мами, които са износили и родили  без серклаж и по нормален начин, каква по-хубава новина за нас конизираните! Надеждата винаги умира последна!!!  bouquet

# 16
  • Мнения: 223
Благодаря ви момичета, но дне се оказа на поредното мнение , че засегнатото място е доста по-голямо от това , което могат да изрежат с конизация имало клетки и на горе по стената на влагал.днешното мнение направо ме отчая....цитото ми е трета ,,а към ,,б,, степен, а сега искат да правя виросологично изледване са папилома от кой тип точно е...взеха ми контролно цито  и чакам.....на 30-ти матрт ми беше пластиката , а сега пак упойка,,,,,,боже-искам да съм маж!!!!
 Cry Cry Cry Cry Cry Cry

# 17
  • Мнения: 223
Пак да питам..сега искат да си направя виросологочно изледване за типа на папиломня вирус...струва 100.00 лева ,,правили ли сте такова и какво представлява?

# 18
  • София
  • Мнения: 2 381
Нарича се типизиране на HPV. Много момичета са правили.
Виж в темата "Не пропускайте година без цитонамазка, може да ви коства живота". Или в "Искам бебе" или в "Здравословни проблеми, здравна каса, осигуряване".

# 19
  • Мнения: 223
 ,,,,направих изследването .Тип 18 , по-зле не може да е...и пак ми взеха биопся а сега кървя след нея пети ден и то на парцали, това нормално ли е? след първата биопся ми нямаше нищо,,,а аз нямам цикал ...

# 20
  • София
  • Мнения: 2 381
Обади се на лекаря си. Успех. Аз кървях след биопсията 1 - 2 дни само.

Последна редакция: пт, 27 юли 2007, 16:10 от Kia

# 21
  • Мнения: 223
знаех си , че не е нормално...те с тия биопсии ше земат операция на живо да ми направат,,

# 22
  • Мнения: 1 291
как си мила, как се развиха нещата

# 23
  • Мнения: 223
Благодаря ти мила , че се интересуваш за мен...ами конизираха ме вече,, преживях,,,в ракова никoй да не ходи, големи специалисти са наистина , но болницата мамо,,мъжа ми превърте около мене,,,след първия преглед добре изглежда  Но нали още нямам цикъл та не се знае как са ми каналите, а цитонамазката ше стане утре,,,ако пак покаже трета а-д група незнам,,,ендометриозата я няма за сега , но миомата ми си седи на мястото отгоре на това колко пари похарчихме дето незнам как ше ги връщаме,,,положението е супер,,,,вие как сте?
     (а и диферелин никoй не търси)

# 24
  • Мнения: 1 868
Желая ти успех за цитонамазката!Да пишеш само добри резултати!

# 25
  • Мнения: 223
Втора група ми каза по телефона. но докато не видя не вярвам   Hug

# 26
  • Мнения: 223
Хубава новина, верно сам втора група , но ще правя цито на всеки 2 масеца, защото сам с диагноза-,,тежка дисплазия,,обаче още неможе да се разбере дали конизацията е напълно успешна , защото още нямам цикал след Диферелина, чак след като ми дойде(ако вообще ми дойде)ще разбера дали не ми е зашит някои канал,,

# 27
  • Мнения: 1 868
Мисли положително ,аз имам вяра ,че всичко ще е наред с теб.Аз също съм с конизация и в момента чакам на тръни резултат от поредната цитонамазка.

# 28
  • Мнения: 223
Първа група ти желая!Успех!И пиши!!!

# 29
здравейте!Аз също имам ендометриоза ив момента чакам ампули от касата.Кажете ми как мога да си купя 1 ампула докато чакам от вас.Акаква е цената?

Общи условия

Активация на акаунт