две чертички

  • 3 087
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 117
Честито, момиченца  smile3525 Лека и много усмихната бременност ви желая  newsm74

# 16
  • Мнения: 1 765
Честито!  bouquet

# 17
  • Мнения: 1 243
Честито и на двете  bouquet

# 18
благодаря на всички.
но аз имам един въпрос-все още не са почнали да ме болят гърдите-пети ден ми е закъснението.и урината ми е много мътна.това нормално ли е?

# 19
  • Мнения: 2 609
Честито и на двечките!  bouquet
Лека бременност и здрави бебчета на финала!

благодаря на всички.
но аз имам един въпрос-все още не са почнали да ме болят гърдите-пети ден ми е закъснението.и урината ми е много мътна.това нормално ли е?


ANNA, това за гърдите не е задължително, мен не са започвали да ме болят изобщо. А за урината незнам, защо не пуснеш едни изследвания, ако те притеснява? Peace

# 20
  • Мнения: 741
Гърдите може да те заболят по-късно.Честито и от мен и лека бременност!

# 21
  • Мнения: 1 335
Честито и на двете! Лека бременност!

# 22
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Честито!  Grinning

# 23
  • Мнения: 323
их, че готино!!!
Честито и на двете!
Здрави бебчета ви пожелавам!!!
Честито момичета  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 24
  • София
  • Мнения: 1 524
Не се притеснявай за гърдите, при мен болките започнаха след месец.

# 25
  • Мнения: 1 446
Честито! Много радост ти пожелавам!

И нашия татко беше далече, далече, радостта от видяните две чертички изживях точно тук в този форум, а таткото го бъзикам, че когато бебка е станала е бил през един континент  Joy  Joy - докторите са на мнение,че оплождането е станало  в деня на заминаването му плюс минус един ден, то и ову-тестовете така показаваха.

Меги, минус един ден - добре, ама плюс един ден, лоша работа.  Hug

# 26
# 27
  • Мнения: 3 453
Честито!!!
Безпроблемна бременност и сладки бебчета на финала!  bouquet

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Честито baby_neutral

# 29
здравейте,отново.
днес бях доктор и се потвърди бременност.не ми каза в коя седмица съм.каза ми да отида началото на следващия месец пак.кога ще се види дали тупти сърчице?
за някои може да е интересен въпроса,защото един път вече съм минала по този път.но тога бях доста непросветена и чак третия месец видях бебо да мърда.но сега сякъш съм по-притеснена този път

Общи условия

Активация на акаунт